mojra.cz

Téma: Bývalému příteli jsem kamarádka s výhodami - má mě jen jako hračku?

17.01.2015 13:29
Uživatel: Catarina
Věk:  21
Odpovědí na téma: 3
Text: 

Zdravím.

Potřebovala bych váš názor na věc. Je mi docela hodně blízký jeden člověk, no, víc než to. Miluji ho, ale nevím, jak to má on ve vztahu ke mně. Před několika lety jsme spolu chodili, rozešel se se mnou pak, protože jsem žárlila na jeho kamarádky a prý jsme si neměli co říct. Postupem času jsme se k sobě dostávali zase blíže a neřekla bych, že jsme jen kamarádi, když spolu máme intimní vztah, chová se ke mně hezky, trávíme spolu hodně volného času, atd. Jenže on pořád říká, že jsme jen kamarádi a ať si ten náš vztah nějak nepletu a ať to tak nehrotím. Před nějakou dobou říkal, že by si se mnou dokázal představit budoucnost, atd. Ale teď je na mě zase takový…

Podle okolí mě má jako jistotu, jako svoji hračku, že se o mě nemusí snažit, atd. Nevím, jestli dělá jen frajera před kamarády nebo to tak opravdu je? Co si o tom myslíte? Myslíte, že mě může mít taky doopravdy rád a prostě se jen nechce vázat? Je mu 21. Co byste mi poradili, aby mě nebral jako tu jistotu, případně jak bych se měla vůči němu zachovat, abych zjistila, jaké jsou jeho opravdové city ke mně nebo jak se k němu celkově chovat?

Děkuji moc za názory

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 1370x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: Co ke mně cítí?
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
17.01.2015 16:30 Uživatel: maleficent
Věk:  10
Téma: Bývalému příteli jsem kamarádka s výhodami - má mě jen jako hračku?
Text uživatele: 

Milá Kačenko, myslím, že jde především o to, co ti říká srdce, být tebou, raději bych přemýšlela o tom, zda cítíš, že je to oboustrané? Nepříjde mi zrovna láskyplné jak se chová. Nedej na řeči, jsou na nic. Říct ti může kdo chce co chce a komukoli dalšímu také. Udělej si obrázek podle činů. Čím déle pak člověk setrvává ve vztahu v pozici loutky, tím více trpí po rozchodu, protože v takovém rádoby vztahu se neprohlubuje čistý cit, ale odporná závislost. Těžko si to dopředu člověk představí a těžko odhadne vážnost situace. Věř mi, že pak je sakra těžké začít znovu, pro někoho jsou to roky depresí. Je lepší si uvědomit na čem jsem, vážit si sebe a ukončit to dřív než bude pozdě. A ještě jednu věc ti řeknu. Nech lidi odejít. Pokud se vrátí, patří k tobě, pokud ne, nikdy ani nepatřili. Jen tím uděláš ve svém životě prostor pro někoho, kdo nebude jen brát, ale i dávat a bude tě dělat šťastnou. Třeba to bude zrovna ten, se kterým teď nevíš co bude. Třeba zrovna proto, že mu ukážeš, jaké to je, když tě ztratí, si uvědomí, co k tobě cítí. Protože teď nemá důvod se nad tím hlouběji zamýšlet. Těžko pocítí stesk, když jak říkáš, jsi tu pro něj kdykoli si pískne. Na lásku není třeba se ptát, ta prostě je a cítíš jí. Bez podmínek, bez dotazů.

 
17.01.2015 16:36 Uživatel: maleficent
Věk:  10
Téma: Bývalému příteli jsem kamarádka s výhodami - má mě jen jako hračku?
 
17.01.2015 20:25 Uživatel: Dara007
Věk:  33
500-1000
Téma: Bývalému příteli jsem kamarádka s výhodami - má mě jen jako hračku?
Text uživatele: 

Já měla kluka, který mi pět let říkal že spolu nechodíme a at si od toho nic neslibuji. Byla jsem stejně jako ty - kamarádka s výhodami. Bohužel až po pěti letech jsem se zamyslela a řekla  si, že už takhle nemůžu dál, že z toho vztahu musím utéct. Tak jsem si záměrně vyhlídla jednoho kamaráda, se kterým jsem do toho šla abych se od takového přítele emocionálně odpoutala. Nakonec se mi to povedlo a rozešla jsem se sním. Po rozchodu mě exkamarád překvapil a řekl mi, že mě miluje, že si dělal jen srandu, že to semnou myslel vážně. Ale to už bylo na mě pozdě a já už jsem ho nechtěla. Na co mi je člověk, který si dokáže vážit jen toho, co  nemá? S tím klukem kvůli kterého jsem ho nechala to sice nevyšlo, ale až do ted jsem strašně ráda, že už s tím exkamarádem nejsem  nečekej tak dlouho jako já a rozejdi se sním. Pokud o tebe začne bojovat, tak tě má rád. Pokud ne, tak s ním nebudeš strácet svůj drahocený čas, jako já  Někteří chlapy potřebujou pocítit ztrátu, protože si teprve pak uvědomí, o co přišli. Jinak na to nepříjde a bude si s tebou dělat co chce.  

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Bývalému příteli jsem kamarádka s výhodami - má mě jen jako hračku?
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Ochrana proti spamu

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
Takhle zamilovaného kluka neodmítejte 1 320x
Nejistota ve vztahu, mám u něj šanci? 2 226x
Holka jen na sex nebo možná i něco víc? 14 575x
Zamilovaná do kamaráda s výhodami, on však nechce vztah 4 685x
Známe se dlouho, ale co dál 1 492x
Přítel na mě nemá čas a kamarád by mě chtěl za přítelkyni - zatím odolávám 18 688x
Zamilovaná do spolužáka - nedokážu se svěřit rodičům ani kamarádům 2 593x
Jak představit rodičům muže o 15 let staršího? 6 581x
Vyznala jsem mu opakovaně lásku, on však neodpověděl 4 767x
City k muži, který je neplodný 9 682x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Statistiky

Nové odpovědi dnes: 5
Nová témata dnes: 0
Dneska bylo odpovězeno na: 5 témat
Počet témat celkem: 15749
Počet odpovědí celkem: 171470
Počet registrovaných: 4660 uživatelů
Nejčtenější za 7 dní: Drobné krádeže v domácnosti
Nejkomentovanější za 7 dní: Drobné krádeže v domácnosti
Nejvíce navrhované na smazání

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny