mojra.cz

Téma: Mám přítele, ale jsem zamilovaná a toužím po jiném muži

23.04.2013 21:58
Uživatel: Pavlinka
Věk:  21
0-100
Odpovědí na téma: 4
Text: 

Mám již 6 let přítele - chodíme spolu od mých 16 let. Byl to můj první vztah. Mám přítele moc ráda, bydlíme spolu, ale poslední dobou mi přijde, že už jsme spíše jako kamarádi. Je to zejména z mé strany - nemám chuť na sex s ním, často se hádáme kvůli maličkostem. Na druhou stranu jsem ráda, že se mám ke komu vrátit domů a že nejsem sama. Znám celou jeho rodinu, mají mě rádi.

Zamilovala jsem se ale asi do jiného. Ten jiný je můj učitel ze střední školy. Je o 10 let starší, což není moc. Už na střední jsme si rozuměli. Tenkrát se o nás i říkalo mezi spolužáky, že spolu něco máme, ale nebyla to pravda. Když jsme měli cca před třemi lety s přítelem první krizi, myslela jsem na něj, že bych byla asi šťastnější s ním. Potom jsme se ale nevídali a nějak to vyšumělo. V poslední době jsme se několikrát viděli a je to opět zpátky. Jsem do něj asi zamilovaná a dokážu si představit, že bych kvůli němu opustila přítele. O problémech s přítelem ví. Ví, že s ním nejsem šťastná. Když jsem se ho ptala, jestli bychom spolu byli, kdybych já neměla přítele, mi odpověděl, že ne. Potom mi ale psal, že to tak nemyslel, že jsem úžasná, ale že problém je v něm. Nevím, jaký by mohl mít problém, jelikož mi to už nenapsal. Napsal mi, že si o tom promluvíme.

Už je to několik týdnů a od té doby se vyhýbá setkání. Myslím, že je to kvůli tomu, abychom o tom nemuseli mluvit. Myslím, že se bojí vztahu. Je mu 31 let a co ho znám (6 let), tak asi neměl vztah. Žije sám. Můžeme si spolu povídat dlouho, ale když dojde na nás, na osobní témata, vždycky se stáhne a nechce je řešit. Ale já vím, že asi neměl dlouho vztah, počítám s tím, vím, že je stydlivější, znám ho. A možná to je důvod, proč si tak rozumíme. Nevím, co mám teď dělat. Nechci mu pořád psát, ale chci mu dát nějak najevo, že bych s ním chtěla být a že bychom to spolu mohli zkusit, že mi nevadí, že neměl dlouhou dobu vztah.

Možná není idolem všech žen, ale pro mě je úžasný. Myslím, že poznám, že mě má rád - usmíváme se na sebe, objímá mě kolem ramen, na rozloučenou se vždy obejmeme nebo si dáme pusu na tvář. Ten jeho pohled, jak se na mě dívá. Vím, že si rozumíme a cítím, že kdybychom byli spolu, tak že to bude fungovat. Ale nechápu, proč se tak stahuje alt S takovým přístupem bude do konce života sám a bude toho jednou litovat. Nechci se ho doprošovat, ale nechci to na druhou stranu vzdát, protože si myslím, že problém není v tom, že by mě nechtěl (to bych poznala), ale v tom, že má v sobě nějaký blok… poradíte???

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 3102x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: Mám přítele a jsem zamilovaná do jiného
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
23.04.2013 22:03 Uživatel: Barča
1564813088_lvice.jpg
Téma: Mám přítele, ale jsem zamilovaná a toužím po jiném muži
Text uživatele: 

Myslím si, že v první řadě bys měla vyřešit svůj současný vztah. Nejde přece s někým zůstávat jen proto, že nevíš, jestli Tě bude chtít ten druhý.

 
23.04.2013 22:09 Uživatel: Veselka
Věk:  34
Sweete.gif
3000-4000
Téma: Mám přítele, ale jsem zamilovaná a toužím po jiném muži
Text uživatele: 

Pokud ti nevyhovuje  to jaký máš vztah s přítelem, tak to ukonči nebo řeš s ním. Když si myslíš, že jeden nebo druhý. jsi naivní sobec.

 
23.04.2013 22:37 Uživatel: zlobivá beruška 21
Věk:  28

Město:Brno

1366630324_beruska-2.jpg
100-500
Téma: Mám přítele, ale jsem zamilovaná a toužím po jiném muži
Text uživatele: 

přesně tak, ze všeho nejdřív by sis to ale měla ujasnit ve své hlavě. podle toho co píšeš, si nemyslím, že by o tebe ten druhý měl nějaký extra zájem, a pokud chceš jen kvůli zamilovanosti do jiného, který soudě toho co jsi o něm napsala, zřejmě o vztah s tebou nestojí, skončit vztah se svým přítelem, tak souhlasím s Veselkou, že jsi sobec. a naivní možná trošku taky.

jiná věc by byla, kdyby jste si s přítelem nerozuměli po více stránkách, ale jak jsem psala, musíš si to srovnat sama v hlavě, co vlastně v životě chces.

 
24.04.2013 12:12 Uživatel: Listicka
Téma: Mám přítele, ale jsem zamilovaná a toužím po jiném muži
Text uživatele: 

Ahoj Pavlinko, ty prvni lasky vetsinou nekonci dobre. V 16 jeste nejste dospeli a po 20ce se lide mohou vyvijet rozdilnym zpusobem. Navic po 6 letech ta zamilovanost vysumi z kazdeho vztahu a nastane stereotyp. Laska ma ruzne podoby, i ten stereotyp muze byt laska, ale az tak za 20 let a ne ve tvem veku.
A s tim druhym muzem - u toho je podivne, ze zadny vztah nema. Treba ma nejakou vadu, a proto je plachy. Jenze nema vyznam, aby sis myslela, ze ho zachranis. Nejhorsi je, kdyz zenska muzkemu nadbiha, radila bych ti, aby to bylo spis naopak. On fakt nema zajem, jinak by o tebe usiloval.
Popremyslej, zestli tvuj soucasny vztah nepotrebuje nejak ozivit. Asi jste se oba moc brzy vazali do vazneho vztahu a ted ti asi chybi i trochu rozptyleni a povyrazeni, coz je v tvem veku normalni.
Budu ti drzet palce.

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Mám přítele, ale jsem zamilovaná a toužím po jiném muži
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Ochrana proti spamu

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
Takhle zamilovaného kluka neodmítejte 1 320x
Nejistota ve vztahu, mám u něj šanci? 2 226x
Holka jen na sex nebo možná i něco víc? 14 575x
Zamilovaná do kamaráda s výhodami, on však nechce vztah 4 685x
Známe se dlouho, ale co dál 1 492x
Přítel na mě nemá čas a kamarád by mě chtěl za přítelkyni - zatím odolávám 18 688x
Zamilovaná do spolužáka - nedokážu se svěřit rodičům ani kamarádům 2 593x
Jak představit rodičům muže o 15 let staršího? 6 581x
Vyznala jsem mu opakovaně lásku, on však neodpověděl 4 767x
City k muži, který je neplodný 9 682x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Statistiky

Nové odpovědi dnes: 5
Nová témata dnes: 0
Dneska bylo odpovězeno na: 5 témat
Počet témat celkem: 15749
Počet odpovědí celkem: 171470
Počet registrovaných: 4660 uživatelů
Nejčtenější za 7 dní: Drobné krádeže v domácnosti
Nejkomentovanější za 7 dní: Drobné krádeže v domácnosti
Nejvíce navrhované na smazání

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny