mojra.cz

Téma: Rozešla jsem se s klukem a teď toho lituji

22.12.2012 22:53
Uživatel: Ella
Věk:  16
Odpovědí na téma: 2
Text: 

Asi před rokem (prosinec 2011), jsem měsíc tajně chodila s jedním klukem (byl to můj prvni kluk), mela jsem ho rada, ale dostala jsem strach a rozešla jsem se s nim. Potom jsme spolu par měsíců nemluvili, jen jsme si posílali neosobní praní k Vánocům, Novému roku, narozeninám a svátkum. Ale po několika měsících mi napsal, a zase jsme se zacali více bavit, ale jen po facebooku. A on se mě neustale snažil dostat zpátky. Já jsem to probírala že všech stran, ale v tu dobu jsem byla zamilovana do někoho jiného a tak jsem ho 7 měsíců odmítala. Mezi tim jsem si prošla různými rodinnými problémy, ale on vždycky stal na mě straně a strašně moc mi pomáhal. A já jsem si uvědomíla že možna jsem udělala chybu.

Bohuzel ted uz několik měsíců chodi s někým jinym, ale já ted přemýšlím, jestli jsem neudělala chybu. Nemohl, by mi nekdo prosím poradit? Předem děkuji.

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 2575x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: Co, kdyz jsem udělala chybu
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
22.12.2012 23:24 Uživatel: socialni_pracovnice
Věk:  32

Město:Brno

1000-2000
Téma: Rozešla jsem se s klukem a teď toho lituji
Text uživatele: 

Jestli jsi udělala chybu nebo ne, to ti tady nikdo asi neřekne, protože to nevíme. Ale pokud jsi v té době zájmu z jeho strany byla zamilovaná doněkoo jiného, nebylo by fér dávat mu nějaké naděje a tahat ho za nos, takže z tohohle pohledu jsi se zachovala správně. Píšeš, že on ti byl v mezidobí oporou, stál na tvé straně a podporoval tě. Pokud máš o něj zájem, tohle je to nejlepší, co můžeš udělat ty pro něj. Být mu nablízku a zůstat člověkem, kterému se může svěřit a na kterého se může spolehnout. Třeba se současnou přítekyní zůstane a třeba také ne, kdo ví? Ale zatímco partnerství často vznikají a zanikají, opravdu dobrá přátelství zůstávají. Třeba v něm právě jako v příteli získáš mnohem víc, než bys získala v partnerovi, takže moje rada zní: zůstaň mu dobrou a spolehlivou přítelkyní, ono to nějak dopadne..

 
22.12.2012 23:37 Uživatel: Ella
Věk:  16
Téma: Rozešla jsem se s klukem a teď toho lituji
Text uživatele: 

Přátele jsme, a za to jsem neskutečné vděčná. Ale obcas je to trochu těžký. Například, kdyz si stěžuje na svoji přítelkyni, a že ma strach že se rozejdou a já jako spravna kamarádka říkám, že to určitě bude dobry, šlo pólu zůstanou a tak. Obcas to trochu boli sad

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Rozešla jsem se s klukem a teď toho lituji
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Ochrana proti spamu

10 nejnovějších témat v kategorii:

Hlavní nabídka

Statistiky

Nové odpovědi dnes: 5
Nová témata dnes: 0
Dneska bylo odpovězeno na: 4 témata
Počet témat celkem: 15740
Počet odpovědí celkem: 171432
Počet registrovaných: 4658 uživatelů
Nejčtenější za 7 dní: Obtěžuje mě ve škole úchyl
Nejkomentovanější za 7 dní: Obtěžuje mě ve škole úchyl
Nejvíce navrhované na smazání

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny