Téma: Práce domů firma Commercium - kopírování z internetu

26.10.2011 12:14
Uživatel: jara
Odpovědí na téma: 6
Text:

Dobrý den, hledám práci na půlúvazek a na netu jsem četla nabídku na práci redaktora - práce z domova, půlúvazek a stačí jim i základní vzdělání. Nevíte co to může být? Se mi to celé nezdá

Náplň práce: z určených webových stránek bude zaměst. kopírovat jednotlivé údaje do Excelové tabulky (struktura je předem definovaná společností) a následně bude získané informace telefonicky ověřovat a zasílat e-mailem naší společnosti.
fa Commercium.

Nemáte někdo s takovou práci zkušenost, at´ do nečeho zbytečně nevlítnu? Dík

Váš e-mail:

Reakce čtenářů

26.10.2011 20:24 Uživatel: socialni_pracovnice
Věk:  32

Město:Brno

1000-2000
Text uživatele:

S podobnou prací zkušensoti nemám, ale s prací "redaktora" to podle mě moc společného nemá. Redaktor je podle mě tvůrčí profese, kdežto tohle je jen mechanické přepisování údajů. Ale chápu, že nějak tu pozici nazvat museli.

Na to, aby člověk přepisoval data do PC a uměl někam zatelefonovat, nemusí být žádný koumák, takže mě ani moc nepřekvapuje, že jim stačí základní vzdělání, ale obávám se, že tomu bude odpovídat i výše odměny za tuhle práci. Ta asi v tom inzerátu uvedena není, že? No proč asi?

Osobně bych si dala pozor na to "telefonické ověřování", aby se z toho popodpisu pracovní smlouvy nestal aktivní telemarketing a současně bych si pohlídala, aby bylo ošetřeno to, že kromě odměny za práci dostanete zaplaceno to, co provoláte. Osobně bych si o téhle nabídce zjistila víc informací (telefonicky, osobně), ale byla bych dost opatrná. V případě neochoty nějaké další informace poskytnout bych určitě hledala jinde.

31.10.2011 17:36 Uživatel: Xy
Věk:  43

Je legrační pozorovat, jak zájemci o práci analyzují, aby neprodělali. Samozřejmě dá přece každému rozum, že když někdo hledá práci, neměl by tudíž zaměstnavateli nic platit. Udivuje mne, že se na toto někdo může ptát. Pokud však někdo naletí a platí za to, že může pracovat, naletěl na svou vlastní hloupost. A uvědomují si zájemci o práci, že žijeme v tržní, tedy kapitalistické ekonomice? Položili jste si tedy otázku, zda je Váš zájem pracovat dostatečný, a zda chcete být pro svého zaměstnavatele přínosem, aby prosperoval? Když bude zaměstnavatel díky Vám prosperovat, může Vám také ze zisku vyplatit odměny. Jinak by je vyplácel jako nákladovou položku. Chcete-li výplatu,  nic neplaťte, ale vydělávejte firmě, pro kterou pracujete. Jen tak můžete být placeni ze zisku firmy, a ne na její účet.

27.10.2011 09:21 Uživatel: jara

Děkuji za reakci a radu, přeju

hezký den))

29.10.2011 15:00 Uživatel: Avatárek
Věk:  37

Město:Olomoucko

1368097599_avatar-smile.jpg
13000-14000
Administrátor

Upřímně? Čuju v tom nějaký podvod.

Napíšete jim, oni řeknou, že Vás vyškolí za 5000 Kč a pak už od nikdy žádnou práci nedostanete. Nebo se Vám stane něco podobného. Fakt bacha a hlavně nic neplatit předem!

24.11.2011 09:32 Uživatel: jara

Děkuji za reakce.

Nemáte někdo zkušenost s prací jako asistentka obchodního zástupce-jedná se prodej  luxovací techniky a jsou to pouze odpolední směny?

MÁM OBAVY ABY TO NEBYLO, ŽE BUDU CHODIT DO BYTU NA PŘEDVADĚČKY.

Za jakoukoliv radu  budu vděčná, moc děkuji  A VŠEM HEZKÝ DEN.

24.11.2011 09:35 Uživatel: jara

Mají všude inzeráty, že přijímají jak obch. zástupce, tak asistentky a podobně. LUX

Vaše odpověď

Reagujete na téma: Práce domů firma Commercium - kopírování z internetu
Jméno: Věk:  Pohlaví:
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Hlavní nabídka

Nejčtenější témata za rok

Statistiky

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny