mojra.cz

Téma: Zamilovala jsem se do zadaného muže - mám čekat?

02.11.2012 09:11
Uživatel: aaLenka
Věk:  25

Město: Pavlov

Odpovědí na téma: 5
Text: 

Dobrý den (nebo snad ahoj),

mám takové trápení, které trvá delší dobu. A já vůbec nevím, co dělat, jakou cestou se vydat. Budu ráda za Vaše názory, za zkušenosti nebo jen to, co Vás k tomu napadá. Předem děkuju (minimálně za přečtení happy ).

 

Je mi 25 let a zamilovala jsem se (ano, už to tak asi bude) do muže, kterému je 35. Bohužel byl zadaný. Věděla jsem to od začátku, ale nějak se stalo a začali jsme se scházet. Svoji holku nepodvedl, než mezi náma k něčemu došlo, rozešel se s ní. Znali jsme se asi měsíc, co tak udělal. A pak jsme byli spolu a nic nám nebránilo.. Jen jsem viděla, že mu ona chybí, že je z toho smutný. Nikdy jsme se o tom ale nijak víc nebavili, pak mi řekl, že mi s tím nechtěl přidělávat starosti. Jednoho dne se stalo snad to, co se stát mělo.. Řekl mi, že se k ní vrací, že mu je hrozný smutno a chce to zkusit znovu. Podotýkám, že vypadal sice rozhodnutě, ale bylo na něm vidět, jak ho to "trhá". Za tu krátkou chvíli, co jsme byli spolu, se ke mně choval moc dobře, staral se o mě, zajímal se, opakoval, jak jsem krásná a milá, bral mě mezi "svoje" lidi, ukázal mě rodičům.. Ale asi to nestačilo.

Hodně mě to "vzalo". Dál jsme se o tom pak bavili, konktakt jsme nepřerušili. A to je právě to ono. V současné době se scházíme, píšeme si. Intimně (jak se dneska říká) spolu nežijeme. Řekl mi, že se rozhodl zkusit to se svojí slečnou, ale že se pořád rozhoduje. A já jsem šťastná, když jsem s ním, ale smutná, když odjíždí.. a já vůbec nevím, co dělat.. Jestli to skončit a nikdy ho už nevidět (tahle představa mě drtí) nebo se s ním scházet, poznávat se (ale nespat spolu) a nějakým způsobem se snažit vydržet tu nejistotu (může mi jednou říct, že se rozhodl zůstat s ní). Snažím se nezamilovat se, ale citům jsem nikdy poručit neuměla.. Navíc - dalo by se mu vůbec ještě věřit, že se zase nerozmyslí?

Co myslíte, že bych měla udělat? Je mi s ním moc dobře, cítím se tak "úplně", když jsme spolu. On se ke mně taky chová dobře, opakuje mi, jak mu se mnou dobře, dokazuje to i svými činy... Je nevím, co dál... Co byste dělali vy? Nechci o něj přijít jako o člověka (v týhle době mám takovýhle pocit), ale nevím, jestli mám jít dál nebo čekat, jak to dopadne.. Jinak jsem si ale sama pro sebe řekla, že se budu scházet i s jinýma klukama a mít svoje zájmy, což mám a dělám a jsem za to ráda, mám víc času na sebe (když spolu nechodíme jako "každý normální pár"). Je to hodně rozporuplný... Jinak mi říká, že se pořád rozhoduje, ale já mu připomínám, že už se rozhodl - zkusit to teď zase s ní, aby pak nelitoval.. A taky oba víme, že tenhle stav není dlouhodobě udržitelný, že jednou začnu chtít přítele "se vším všudy", který nebude mít i jinou slečnu.

Děkuju za jakékoliv psaní!

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 2932x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: Mám čekat?
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
02.11.2012 09:23 Uživatel: Julie
Téma: Zamilovala jsem se do zadaného muže - mám čekat?
Text uživatele: 

   Hm, nelehká situace. Ale rozseknout se to musí. Čekat? Jak dlouho jsi ochotná čekat, rok? Těžko říct, pokud nejsi typ- všechno a nebo nic, budeš se trápit. Tedy v 35 už by mohl vědět co chce a umět se rozhodnout. Hlavně se netrap moc dlouho.

 
02.11.2012 09:29 Uživatel: Racek
Věk:  27
1391276203_srdce021.gif
1000-2000
Téma: Zamilovala jsem se do zadaného muže - mám čekat?
Text uživatele: 

Mě by nebavilo být v nejistotě a čekat na to, než se on rozhodne co vlastně chce, jestli chce tebe nebo ji, neměla bych na to nervy, takže bych mu já osobně dala na vybranou a řekla bych mu, že až se rozhodne, tak ať dá vědět...

A nebo ty se  můžeš  s ním scházet  a ztrácet čas, což by sis mezitím mohla najít perspektivního patrnera, který ví co chce a koho chce... ztracený čas už nevrátíš.

 

 
02.11.2012 14:01 Uživatel: Rad
Věk:  41

Město:Praha

Téma: Zamilovala jsem se do zadaného muže - mám čekat?
Text uživatele: 

Jeho rozhodnutí uspíší to, když s ním ty přerušíš veškeré kontakty. To je sice drsné, ale on si uvědomí, co se děje a co ztratil. Snaž se, jak píšeš, scházet se s jinými lidmi. Prostě ho nekontaktuj a pokud Tě bude kontaktovat on, snaž se, aby maximálně nechal vzkaz na mobilu. Pokud s ním budeš i jen mluvit, vše se vrátí, celá ta zamilovanost. Pokud veškeré kontakty přerušíš, zmizí i zamilovanost, protože tu jde o chemii. Není to jednuduché, ale přinese to nějaký výsledek. Život je krátkej, proč čekat?

 
03.11.2012 12:26 Uživatel: indiánka
img_bestpage3279.gif
Téma: Zamilovala jsem se do zadaného muže - mám čekat?
Text uživatele: 

Máte mezi sebou jen kamarádský vztah. Ale ty ses prostě do něj zaháčkovala. Odháčkuj se, hledej partnera pro Tebe, tenhle chlap to však není, víš to dobře, jen si to nechceš připustit. Řekni mu, že si ho jako kamaráda a člověka vážíš a navzdory tomu, že bude mít svou přítelkyni o něj nechceš přijít. Kdybys byla pro něj ta pravá, neváhal by ani minutu a byl by jen s Tebou, to přece víš. Smiř se s tím. Važ si a buď ráda i za přátelství. A nestav si vzdušné zámky. Žij realitu. clover

 
01.05.2016 23:21 Uživatel: Dama
Věk:  23

Město:Praha

Téma: Zamilovala jsem se do zadaného muže - mám čekat?
Text uživatele: 

neser se jim do vztahu, a najdi si partnera, který bude mít rád, a chtít jen tebe!  

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Zamilovala jsem se do zadaného muže - mám čekat?
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Ochrana proti spamu

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
Takhle zamilovaného kluka neodmítejte 1 320x
Nejistota ve vztahu, mám u něj šanci? 2 226x
Holka jen na sex nebo možná i něco víc? 14 575x
Zamilovaná do kamaráda s výhodami, on však nechce vztah 4 685x
Známe se dlouho, ale co dál 1 492x
Přítel na mě nemá čas a kamarád by mě chtěl za přítelkyni - zatím odolávám 18 688x
Zamilovaná do spolužáka - nedokážu se svěřit rodičům ani kamarádům 2 593x
Jak představit rodičům muže o 15 let staršího? 6 581x
Vyznala jsem mu opakovaně lásku, on však neodpověděl 4 767x
City k muži, který je neplodný 9 682x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Statistiky

Nové odpovědi dnes: 5
Nová témata dnes: 0
Dneska bylo odpovězeno na: 5 témat
Počet témat celkem: 15749
Počet odpovědí celkem: 171470
Počet registrovaných: 4660 uživatelů
Nejčtenější za 7 dní: Drobné krádeže v domácnosti
Nejkomentovanější za 7 dní: Drobné krádeže v domácnosti
Nejvíce navrhované na smazání

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny