Téma: Občasný joint ze mě nedělá feťáka

08.08.2012 19:24
Uživatel: Marty
Věk:  21
earth.gif
0-100
Odpovědí na téma: 10
Text: 

Stále mnoho lidí si stojí za svým názorem, že kdo kouří trávu, tak je " FEŤÁK ". Abych byl upřímný, tak toto slovo mě jako dlouholetého a pravidelného konzumenta dost silně uráží. Když totiž zazní slovo FEŤÁK,  každý si bez pochyby představí špinavou a páchnoucí trosku, kterou už drží jen další dávka např. pervitinu či heroinu. Ale proč si stále někteří takhle představují i člověka co pouze kouří trávu, mě moje hlava nebere. Huliči jsou přesně pravým opakem. Žiju velmi optimistický a vyrovnaný život bez stresu.

Býval jsem hodně výbušný a cholerický a nyní beru vše s naprostou pohodou. K lidem jsem milý, ochotný a konverzativní a stále s dobrou a veselou náladou. Lidé mě mají rádi a se všemi skvěle vycházím.  

Myslíte si tedy, že tohle je chování feťáka? Myslíte, že by byl někdy hulič schopný okrást lidi aby měl na jointa? Ti dotyční co si to myslí, by v tom případě zasloužili facku a měli by se zamyslet nad svými názory. Už jen kvůli tomu největšímu rozdílu, který je ten, že já konzumuju to, co nám matka příroda dala, přičemž feťák konzumuje jen a pouze CHEMII, která ho ničí jak psychycky, tak fyzicky. Nepopírám, že tráva psychycky neovlivňuje, to přiznávám, že ovlivňuje, ale v uplně jiným směru. Způsobuje demotivační syndrom, únavu, silně zhoršuje krátkodobou pamět, ale rozhodně to není pro okolí nebezpečné.  

Marihuana má také velký úspěch ve zdravotnictví. Výborná na zelený zákal, na oční tlak, na jakékoliv kožní vyrážky či infekce, na popáleniny, proleženiny. Výborná na roztroušenou sklerózu, výborná je na zažívací potíže, například po opici uklidní žaludek a odbourává delirium z krve a mnoho dalších lékařských pozitiv.  

Názory od lidí, které jsou vedené proti mě respektuji, protože každý má právo na svůj názor a má právo ho vyjádřit. Jen si myslím, že dokud o mariánce ví velký ho**o, neměl by chytračit...

 

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 3311x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: To, že si rád dám jointa ze mě nedělá feťáka...kdo neví, vždy nejvíc mluví...
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
08.08.2012 22:33 Uživatel: veverka
Věk:  30

Město:Praha

1428004638_novinkaveverka.jpg
2000-3000
Téma: Občasný joint ze mě nedělá feťáka
Text uživatele: 

No jo, chápu. Ale asi to člověk nesmí tak prožívat, mě třeba štvou zase jiné věci, co říkají lidé o něčem, o čem nemají ani páru... Takových věcí se najde.

 
08.08.2012 22:45 Uživatel: Alííca
Věk:  17
Téma: Občasný joint ze mě nedělá feťáka
Text uživatele: 

A já si zase myslím, že člověk, co je tak přesvědčený jako ty, že je marihuana skoro neškodná, si to takhle nemusí dokazovat a vypisovat to sem..

A ani si nemyslím, že lidi co kouří trávu, jsou feťáci.. ale krok po kroku.. a je to tam..  

Někdo to ustojí a někdo ne. Je mi jedno, pokud člověk hulí, ale nesmí to cpát ostatním a nebo je s tím nějak omezovat. Např. tím, že je "hecuje" ať to taky zkusí nebo, že zapáchá, je mimo a tak.. happy

 
09.08.2012 03:23 Uživatel: Barča
Téma: Občasný joint ze mě nedělá feťáka
Text uživatele: 

Já si svůj tabáček taky obhájím...      wink     konzumenti alkoholu taktéž.... takže vlastně každý si tu svou závislost nějak okecá, no ne?       excited

 
09.08.2012 08:32 Uživatel: Franta
Věk:  21

Město:Liberec

Téma: Občasný joint ze mě nedělá feťáka
Text uživatele: 

A přesně o tom to je. Neznám nikoho kdo by byl závislí na marihuaně happy Tím neříkám že to není možné, ale opravdu jen jeden z mála. Zatímco už od mala znám lidi závislé na alkoholu a cigaretách (legálních drogách). Já jsem do toho dokonce jeden měsíc o prázdninách spadnul, dávali sme si každej den dohromady tak gram (což neni nějak extra moc) po celí měsíc. Máme na to hezké vzpomínky, ale je to tak rok a od té doby jsem si zahulil tak 3x.  

 
09.08.2012 08:54 Uživatel: Julie
Téma: Občasný joint ze mě nedělá feťáka
Text uživatele: 

   Každá závislost někde začíná. Většinou v hlavě závislákawink Lidi, kteří se neumí ovládnout ať už se jedná o kouření čehokoliv, automatů, střídání partnerů mi nevadí, ale nesmí ohrožovat mě. shocked Jo a věděli jste, že když se alkoholik rozhodne jít na léčení, tak má celou dobu neschopenku? Zdá se Vám to spravedlivé? To samé feťák....

 
09.08.2012 10:56 Uživatel: budgie
Věk:  50

Město:Praga mater urbium

G360058.gif
500-1000
Téma: Občasný joint ze mě nedělá feťáka
Text uživatele: 

Já vím, máš to pod kontrolou a marihuana je neškodná oproti odpornému alkoholu který konzumují agresivní  alkoholici.

Znal jsem pár lidí kteří také říkali že mají vše pod kontrolou a ostatní tomu nemohou rozumět. Dnes jsou mnozí z nich pod drnem nebo jsou to trosky kteří skončili na tvrdých drogách. Není mi jich vůbec líto.

 

 
09.08.2012 21:41 Uživatel: Marty
Věk:  21
earth.gif
0-100
Téma: Občasný joint ze mě nedělá feťáka
Text uživatele: 

goodSpousta zajímavým komentářů, kterých si moc vážím a beru je tak jak jsou. Pro vše mám pochopení a jsem rád že se našlo pár lidí co si na odpověď udělaly čas. Hlavně uznávám názor od ALÍÍCA, že každý svou závislost bude vždy obhajovat spousty argumentami a z toho důvodu nemá smysl toto téma dále rozebírat a tím obhajovat i sám sebe. Šlo mi především o typy názorů a pohledu na věc. Každý v ČR má právo dělat co ho baví, pokud to nepoškozuje ostatní, jsme svobodní. Pokud se tím někdy někdo dostane do rozporu se zákonem, odpovědnost nese vždy jen a jen on. Každý je přeci svého štěstí srtůjcem wink

 

 

 
16.09.2013 23:01 Uživatel: monty99
Věk:  53
Téma: Občasný joint ze mě nedělá feťáka
Text uživatele: 

Jdete do prdele s vasi zasranou marjanou vy fetaci zkurveny, syn taky timhle zacal, dnes je z nej smazka, odmita jakoukoli pomoc, trapi mne kdyz vidim jak se zabiji, je mu 22 a zivot pro nej prakticky skoncil. Jste kreteni co si nedokazou uvedomit kam az to muze dojit.

 
25.03.2014 15:33 Uživatel: Cucinka
Věk:  21
Téma: Občasný joint ze mě nedělá feťáka
Text uživatele: 

Kdyby jste si přečetli pracovní lékařství a toxikologii tak zjistíte, že odvykání si na marihuanu a příznaky odvykání jsou mnohem menší než například na nikotin. Marihuana je na odvykání na tom zhruba stejně jako kofein, kdežto nikotin asi jako kokain. I tak hulení nehájim. Rozhodně si nemyslím, že by to byla strtovací droga pro tvrdší drogy jak spousta lidí tvrdí.

 
25.03.2014 17:11 Uživatel: Hříbeček
Věk:  68
1374524401_002.JPG
3000-4000
Téma: Občasný joint ze mě nedělá feťáka
Text uživatele: 

Ale je. To že to nechceš vidět, to je věc jiná. Zkušenosti jsou takové, že skoro každý hulič trávy skončí na něčem tvrdčím a stane se z něho smažka.

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Občasný joint ze mě nedělá feťáka
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Ochrana proti spamu

10 nejnovějších témat v kategorii:

Hlavní nabídka

Statistiky

Nové odpovědi dnes: 0
Nová témata dnes: 0
Dneska bylo odpovězeno na: 0 témat
Počet témat celkem: 15609
Počet odpovědí celkem: 170729
Počet registrovaných: 4608 uživatelů
Nejčtenější za 7 dní: Jak říct manželovi, že už s ním nechci být?
Nejkomentovanější za 7 dní: Ex si semnou asi hraje
Nejvíce navrhované na smazání

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny