Téma: Malé holky se věnují mobilu a malují se - je to normální?

17.04.2017 17:10
Uživatel: Megí_13
Věk:  12
0-100
Odpovědí na téma: 7
Text: 

Ahoj.

Dnešní doba se mi zdá fakt divná. Přesto že mi je 12 let tak si pamatuju na časi kdy sme měli doma takovej ten mobil přibitej na zdi a chodili sme od rána do večera ven. Teď taky chodíme ven ale všechny ty holky na sobě mají tunu make upu a když začne kapat tak se bojí.

Všichni jsou jen na mobilech. Když máme trampolínu tak skáčen od rána do večera ale už to není takový jako když sem byla malá. Chodí na trampolínu s mobile a jsou namalovaný. Když ty holky vydim nenamalovaný tak jim to sluší víc. Já nevim proč ale sem holka která se nemaluje, malujou se i ty 7mi leté.  

Není už ta doba trochu přehnaná?? Jakej na tuhle dobu máte názot vy??  

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 2295x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: Holky v dnešní době
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
17.04.2017 19:25 Uživatel: Pluto
1482619599_pluto13.gif
7000-8000
Téma: Malé holky se věnují mobilu a malují se - je to normální?
Text uživatele: 

Když mě bylo 12 let tak jsem hrávala před domem s kamarády vybíjenou, lezli po stromech a neznali jsme žádné mobily ani počítače. Byla to fajn doba a těšili jsme se na Večerníček.

V dnešní době si třeba udělat priority. Počítač mobil ano, ale nebýt jejich otroky.  

 

Doba za nic nemůže, dobu dělají lidi. Jací jsou lidé taková je doba.  

 
18.04.2017 07:07 Uživatel: Patrik Chrz
Věk:  46

Město:Praha

500-1000
Téma: Malé holky se věnují mobilu a malují se - je to normální?
Text uživatele: 

Vzpomněl jsem si na druhý díl známého filmu Návrat do budoucnosti, kdy tam profesor radí Martymu, aby si dal kapsy naruby, že to mládež teď tak nosí. Přišlo mi to tehdy strašně uhozený - koho by tehdy napadlo, že dneska (18.04.2017) se budou nosit kalhoty na půl žerdi a výrobci budou tisknout svá loga na gumu od spoďárů, protože při tomto způsobu nošení budou vidět. Přijde mi to mnohem uhozenější, než nějaké kapsy naruby.

Za mých mladých let letěly plísňové džíny a vůbec co nejvíc roztrhané džíny (ale co tak koukám kolem, tak tahle móda pořád nezmizela).

Dneska (18.04.2017) jsou to mobily, make-up, že to nosí i 12 leté, nebo i mladší? Dříve si některé holky i v tomhle věku chodily hrát na písek, dneska (18.04.2017) raději chodí pařit na diskotéku. Je to jejich škoda, že se připravují o dětství, protože to už se níkdy nevrátí, ale pokud to tak cítí, proč ne. Však se nemusíš opičit, užívej si dětství, dokud můžeš.

 
18.04.2017 12:17 Uživatel: Dany
1526489412_mozaika_slunce.jpg
5000-6000
Téma: Malé holky se věnují mobilu a malují se - je to normální?
Text uživatele: 

Dětství vytvářejí svým dětem jejich rodiče, a to bez ohledu na jakoukoliv dobu. Pokud nedokáží svým dětem nabídnout a ukázat jiné zážitky a hodnoty, než-li jen mobily atd. , tak jejich děti nic jiného dělat a umět nebudou, protože nic jiného od svých rodičů neznají a nepoznali.  

Rada pro Tebe? Buď sama sebou tak, jak to cítíš, a nenech se pohltit davem. Dělám to stejně, a je mi fajn 

 
18.04.2017 21:09 Uživatel: Kateřinaa
Věk:  50
Téma: Malé holky se věnují mobilu a malují se - je to normální?
Text uživatele: 

Co se týče šminkování, nemyslím si, že je dnešní doba horší než než byla třeba ta moje. My se malovat na základce nesměly - jednak by to většině holek nedovolili rodiče a jednak by nás učitelé poslat se umýt nebo tak něco - čili byl jiný postoj dospělých k tomuto - ale kdybychom se malovat směly, tak myslím, že hodně holek by to zkoušelo už tak nějak třeba od desíti - mě nevyjímaje.  

 

No a mobily nebyly. Myslím, že kdyby byly, nebyly bychom lepší než současné děti a mladiství. Já to mám za zlé spíš dospělým - že se snaží z dětí a mladistvých dělat cílovou skupinu pro používání elektroniky - a dítěti, co ani nemá rozvinutou slovní zásobu a sociální návyky šoupnou tablet, aby od něj měly pokoj, a starším dětem kupují mobily jen protože to je móda.

Dítě z toho nemá rozum, dospělý ho má mít.

 

Pokud ke šminkování a mobilům máš odlišný postoj než tvoji vrtevníci, tak před tebou smekám - je vidět, že jsi individualita - a to je něco, co nejde naučit. Přeji ti, abys sis tu individualitu udržela a nenechala se semlít davem.

 
26.04.2017 16:52 Uživatel: Agent
Věk:  10

Město:Canberra

Téma: Malé holky se věnují mobilu a malují se - je to normální?
Text uživatele: 

Já jsem s touto dobou spokojený. Jsem starší, ve spokojeném vztahu.

 

Mladé holky mě nelákají ani se mi nelíbí, protože je to ta samá jedna holka zkopírovaná do mnoha kusů - mladé holky si na obličej namejkapují a namalují to samé, takže jsou to jen nemastné neslané kopie jednoho vzoru. Jedna namalovaná jako druhá - to člověka rychle přestává přitahovat. Problém je ovšem na dovolené, kde jsou v zahraničí ještě holky originály, to je problém ustát. Ale v Česku jsou holky jen masky, a žádná osobnost, žádný originál, jedna je namalovaná jako druhá. Nic, co by mě přitahovalo, vzrušovalo, zajímalo.

 

Potkávám mladé randící holky. Asi v polovině případů stejný obrázek: Muž jde vedle holky, holka čučí do mobilu, a sděluje mu, že právě dala fotku na facebook, a teď dostala lajk, a tak to vydrží třeba hodiny. Muž je tam v podstatě zbytečný. Divím se, že muž nedá ženě kopačky, protože tohle není vztah, to ze sebe dělá vola. Ale asi si potřebuje zasouložit, a tak to vydrží a občas dostane.

 

Vůbec lituji dnešní mladé. Ženy nic neumějí, mají jen svá práva, ale nic nehodlají dát ani muži, ani dětem, ani do rodiny. A pak se namalují do tisící první kopie sochy se stejným mejkapem, jako každá jiná na ulici. Být dnes (26.04.2017) mladý, asi bych raději zůstal sám, než vztah s dnešní mladou ženou. Asi bych spíše emigroval do ciziny (to jsem vlastně udělal) a založil rodinu tam.

 
03.05.2017 22:27 Uživatel: Dany
1526489412_mozaika_slunce.jpg
5000-6000
Téma: Malé holky se věnují mobilu a malují se - je to normální?
Text uživatele: 

To nevím, kde žiješ, ale všechny dnešní mladé holky vůbec nejsou pouze takové, jak je popisuješ.

 
19.06.2022 09:11 Uživatel: Lojza uzdichcal
Věk:  18

Město:Rachotník

Téma: Malé holky se věnují mobilu a malují se - je to normální?
Text uživatele: 

Co může být lepšího než 7 až 12 cti letá namalovaná broskvička. Lehkovážná, bezstarostná mladá slečna která moc dobře ví proč se tak obléká a maluje.

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Malé holky se věnují mobilu a malují se - je to normální?
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Hlavní nabídka

Nejčtenější témata za rok

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny