Jak web funguje, pravidla webu

Obsah stránky:

 


  Web funguje od od 26. 7. 2010.

 

Co je to téma, odpověď, sekce a kategorie

Jednotliví uživatelé mají možnost vkládat své příspěvky do jednotlivých sekcí a kategorií.

Jako příspěvky označujeme TÉMATA a ODPOVĚDI.

Ve webu jsou sekce a kategorie.
Sekce jsou nadřazené kategoriím.
Sekce je např. DĚTI, kategorie pak CHOVÁNÍ DĚTÍ.

Tvorba nových témat a psaní odpovědí na ně

TÉMA je hlavní problematika, kterou zmiňuje tvůrce tématu a na kterou očekává reakce od ostatních uživatelů.
Téma má vždy nadpis (např. "Morče má dlouhé drápky") a vlastní text ("Moje morče má dlouhé drápky a když se pokouším je ostříhat, uhýbá tlapkou a já se bojím, že ho stříhnu. Mám jít k veterináři? ").

Uživatelé pak reagují na téma svými ODPOVĚĎMI.

Zakládání témat i psaní odpovědí mohou provádět registrovaní i neregistrovaní návštěvníci webu.

Založení tématu je možné buď kliknutím na 1. položku VLOŽIT NOVÉ TÉMA v horním menu a následným vybráním sekce a kategorie nebo přímo najetím do příslušné kategorie a kliknutím na Přidat nový příspěvek.

Administrátor webu dostává ihned po vytvoření nového tématu informační e-mail. Pokud bude název tématu nebo text tématu vulgární nebo urážlivý, bude smazán. Bude-li příspěvek porušovat jakkoliv legislativu ČR, bude též smazán. V krajním případě je možné zablokovat IP adresu pisatele.


Registrace má mnoho výhod, mj. i možnost editace (upravování) vlastního tématu či vlastních odpovědí.

 

Sledování tématu

Návštěvníci mají možnost dostávat e-mailem informaci o odpovědích na konkrétní téma. Stane se tak poté, co v tématu kliknou na "Sledovat toto téma", vyplní svůj e-mail a kliknou na "Sledovat".
Pokud přijde nějaká nová odpověď na téma, dostanou ji e-mailem do své schránky.
 

Statistiky na každém kroku

Systém zaznamenává různé statistiky - např. sčítá témata a odpovědi registrovaných i neregistrovaných uživatelů, sleduje počet nových témat a odpovědí apod. Statitiky jsou viditelné na stránkách.
 

Jak mohu smazat mnou založené téma?

Registrovaný ani neregistrovaný uživatel nemůže smazat sám své téma (technicky je to samozřejmě možné, ale tuto možnost jsme běžným uživatelům z určitých důvodů neumožnili).
Pokud máte potřebu smazání, napište na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript   .  

 

Co znamená "Navrhnout smazání"

Registrovaní i neregistrovaní uživatelé mají možnost navrhnout smazání příspěvku. Pokud se Vám bude zdát, že je příspěvek zcela nesmyslný nebo vulgární, navrhněte jeho smazání. Pokud příspěvek dostane 100 hlasů, bude automaticky ze systému smazán. V případě, že ale nepůjde o závadné téma, je správcem webu toto téma vráceno zpět do veřejných témat.

 

Co znamenají ikonky smajlíka a mračícího se smajlíka ve spodním řádku tématu a odpovědi?

Ve webu jsou po uložení tématu nebo odpovědi zobrazeny pod textem ikonky smajlíka a nesmajlíka. Dokud na ně nikdo neklikne, jsou černobílé (a vypadají takto:   ). Po kliknutí se zabarví (takto:   ) a současně se přičte hlas. Každý další kdo klikne zvýší počet hlasů o jeden. Nikdo nemůže kliknout více než 1x. Totéž platí i u mračícího se smajlíka.

Co znamená zpoždění zveřejnění?

Pisatel nového tématu má možnost zpoždit zveřejnění tématu. Toto vylepšení jsme udělali na přání jednoho z návštěvníků webu, který si to přál (z poměrně složitých důvodů) a připadlo nám zajímavé a technicky to bylo realizovatelné.

 

Jak vložit anketu do tématu nebo odpovědi?

Někteří z vás mají prý problém vložit anketu do tématu. Není na tom nic složitého:

Klikněte na ikonku.

Vyplňte název ankety a řádky ankety.

 

 


Do textového pole se vloží část kódu. Tuto část nechte na řádku samostatnou a neupravujte ji.

 

Pravidla webu

 1. Je zakázáno vkládat reklamu (na oddlužení, nebankovní služby nabídky práce, realitní služby, absolvování seminářů, přivýdělky, prostředky na hubnutí apod.), toto se netýká referencí na určité druhy zboží nebo služby. Podezřelé reference na konkrétní firmy mohou být po upozornění odstraněny (hlavně u zcela nových návštěvníků webu).
  Inzerci prosím realizujte na k tomu určených webech - např. profit-inzerce.cz, avizo.cz, annonce.cz, hyperinzerce.cz ad.
 2. Návštěvník nebo uživatel, který opakovaně vkládá do různých témat reklamy na produkt nebo služby bude upozorněn, že je toto ve webu zakázáno.
  V krajním případě (masivní vkládání reklamy, ignorování žádosti o nevkládání reklamy) může dostat ban (bude zablokován a nebude moci ukládat témata a odpovědi). Takový uživatel bude upozorněn maximálně 3x.
 3. Uživatel, který hrubě uráží návštěvníky webu, vyvolává s ostatními návštěvníky konflikty nebo opakovaně nerespektuje žádosti administrátora bude upozorněn na nevhodné chování, v krajním příadě může být zablokovanán.    
 4. Ve web nejsou vítány vulgarismy. Vulgární příspěvky a především urážky ostatních návštěvníků a uživatelů webu jsou správcem mazány.  
 5. Je zakázáno psát z jednoho počítače (jedna IP adresa) pod různými jmény (nicky) v jednom tématu. Je to podvod na ostatní návštěvníky a taková osoba je považována za nevěrohodnou.
 6. V rámci slušnosti se nedoporučuje upravovat obsah odpovědí u registrovaných uživatelů. Tlačítko UPRAVIT slouží např. k opravě pravopisných chyb či překlepů.
 7. Správce webu může změnit bez předchozího svolení návštěvníka nebo uživatele název jeho tématu. Tvůrce tématu může v odůvodněných případech požádat správce o úpravu názvu tématu.
 8. Správce webu má právo upravit obsah tématu a nebo reakci na téma - obzvl. vložit do tématu nebo reakce na téma odkaz na své další internetové stránky, ve kterých řeší podobnou problematiku, která je řešena v tématu nebo reakci na téma. Důvodem je propagace obsahu ostatních webů majitelky MojeStarosti.cz
 9. Správce webu má právo bez vysvětlení smazat  (z jeho pohledu) pro web nevhodné téma (neetická, nemorální, agresivní - např. obhajující bezdůvodné utracení zvířat apod.).
 10. Témata v sekci PODVODY A LUMPÁRNY je nutno u neregistrovaných uživatelů autorizovat (potvrdit svou emailovou adresu).
 11. Běžní uživatelé mají zakázáno psát červenou barvou v tématech a reakcích na témata. Červená barva je určena jen pro administrátory (správce) webu.
 12. Uživatelé webu nemohou psát témata a reakce se zapnutým caps-lockem, tedy velkými písmeny.  

 

Jak požádat o smazání tématu

Zakladatel tématu nemůže smazat téma a musí požádat o smazání tématu správce webu formou elektronické zprávy  na email Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript   .
Témata mažeme jen z velmi vážných právních důvodů. V případě potřeby je možné požádat o anonymizaci textu (za předpokladu, že text směřuje k identifikaci konkrétní osoby).

 

Smazání tématu z důvodu poškození dobrého jména firmy

Pokračujte zde.

 

Vložení reklamy do tohoto webu

V případě, že máte zájem prezentovat výrobek nebo službu na tomto webu, kontaktujte správce webu. Cena reklamy se odvíjí dle rozsahu (text, banner) a umístění. Ceny jsou v řádu stokorun za měsíc.

 

Nějaké dotazy?

Pokud budete chtít nahlásit nějakou chybu nebo budete chtít navrhnout nějaké vylepšení, napište nám.

Hlavní nabídka

Nejčtenější témata za rok

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny