Téma: Zpovědi šťastných manželek aneb ach ti chlapi :-)

18.06.2012 07:56
Uživatel: Beu_Pet
Věk:  32

Město: Hradec Králové

WeeMee-net.jpg
Odpovědí na téma: 7
Text: 

Zpovědi šťastných manželek excited

 

Měla k nám včera nečekaně přijít návštěva, v ledničce vymeteno, a tak jsem poslala svého muže do Tesca nakoupit. Povídám: "Drahý, v kuchyni máš lísteček, co máš koupit. " a šla jsem si po svém. Sedl do auta, odjel a za 15 minut telefon: "Prosím tě, jak mám koupit 250 gramů hladké mouky? " Místo lístku s nákupem velkým jako kráva mi sebral recept na buchtu, který jsem měla položený u počítače a jel podle toho nakupovat!  

 

Mě pobavil, když mi "ukradl" ve sprše peelingový sprchový gel (byl línej si dojít pro svůj) a "Prosím tě, jak to tady máš dlouho? Dyť je v tom nějakej písek nebo co, to je zkažený, ne? "

 

Můj syn byl na podzim se svým tátou na víkendu v horách.  Přijeli a já se ptám, co to má syn na sobě? Tatínek, že prý jsem mu asi koupila nový tepláky, ne? Synek běhal celý víkend venku v pyžamových kalhotách. V čem spal, to netuším.

 

Je to už dávno, dcera byla v jeslích. Tatínek ji šel konečně poprvé vyzvednout. Řekla jsem mu "Jitka má kyblíček". Pro nás ženský je samozřejmé, že se jedná o značku na šatničce. Co myslíte, že hledal?  Ano, samozřejmě hledal kýbl, ve kterém má dcera oblečení. Není to poklad?  

 

On je pečlivý, přesný matematik, ale je třeba naprosto přesně nazvat položku, kterou chcete koupit, protože jinak nepřinese nic.  Tak třeba "Šlehačku neměli". A já na to: "Neměli? A koukal ses tam vedle jogurtu? " On: "Jo, koukal, ale neměli. Měli tam 12% a 18% smetanu ke šlehání, ale šlehačku NE! A nedělej ze mě blbce! "

 

Vrcholnym kouskem bylo "Kup mi vložky". Napsala jsem mu na lístek "Libresse, oranžový obal, na kterém mají vpravo dole 5 hvězdiček a z toho 3 jsou plné a 2 vpravo jen obrysy".
Jenže! V té době se zrovna u těchto vložek měnili obal: byl skoro stejný, jen těch hvědiček tam najednou udělali místo 5 jen 4. No a byl v prdeli!
Volal mi z Delvity, vztekal se u regálu do telefonu na celé kolo, ať mu řeknu "přesný název těch vložek" - ale ten já si samozřejmě nepamatuju, tak jsem ho požádala, ať mi PŘEČTE ty názvy, a tak začal nahlas do
telefonu slabikovat "Libresse, Ultra Slim, Libresse..... "
Já už ani nevim, co přinesl, ale myslim, že zákazníci i prodavačky v Delvitě měli tehdy docela veselé odpoledne. A můj muž mi řekl, že už mi nikdy vložky kupovat nepůjde.

 

Můj muž jen tak mimochodem povídá: "Já jsem ani nevěděl, že máme pračku se sušičkou! " Já na to: "No to teda nemáme. " On: "No to je divný, já jsem vypral prádlo a když jsem ho vyndal, tak bylo suchý! No ale stejně jsem ho pověsil na balkon, aby doschlo!!! " Ano, prádlo bylo suché, protože nepustil vodu! Pračka tudíž neprala, on vyndal ty svý smradlavý a špinavý fusekle a ještě je pověsil na balkon!

 

Já jsem nedávno mého drahého nachytala, jak utírá prach na televizi svýma ponožkama. Na můj zděšený výkřik reagoval slovy: "No co, stejně se budou prát! "

 

Můj muž jel jednou na služebku a místo sprcháče si vzal můj kondicioner na vlasy.
Když jsem se ptala, co s ním dělal, tak prý myl (i vlasy). Prý mu bylo divný, že to nepění, ale asi prý nějaká novinka...  

 

Můj muž miluje ty sladké čokoládové kokosové tyčinky, oplatky, banánky v čokoládě atd. Při nákupu v Kauflandu ukládáme všechno do tašek páté přes deváté a doma to vyklopíme a uklízíme, kam patří. Manžel iniciativní jal se vybalovat nákup a své zamilované tyčinky si odnesl do svého šuplíku.
Jenže se mu k těm dobrotám přimíchala i jedna malá náhradní kostka do WC, co se dává do obalu a zavěsí v záchodové míse. Večer u televize slyším jako vždy typické rozbalování a šustění, křupnutí, cucání a najednou vyskočil z pohovky, rozsvítil a zařval: "Fuj, co to dělají za hnůj, zase nějaká inovace... ". No zkrátka, mlsný jak pes a už neví, co by sežral.

 

Byla jsem v porodnici a chtěla jsem po manželovi koupit balení neperlivé vody, prsní vložky a toaletní papír. Dostala jsem balení minerálky, odličovací tampóny a papírové kuchyňské utěrky...  

 

Uvařila jsem hrachovou polévku, dojedli jsme jí a já jsem napustila vodu do hrnce, aby se odmočil. Druhý den jsem přišla z práce později než manžel a ptala jsem se, jestli má hlad. Odpověděl, že dojedl tu polívku.......

 

Muž jel výjimečně do práce autem. Stál u semaforu, tak chtěl využít čas tak, že si koupí noviny. Rychle vystoupil z auta, šel ke stánku s novinama a najednou vidí, jak kolem jede tramvaj, kterou běžně jezdí. Tak se za ní rozběhl a dojel s ní do práce... Když šel z práce, vzpomněl si, že jel autem a auto nikde! Tak volal na policii, že mu ukradli auto... a policajti říkali:  "Tak to jste byl vy, kdo nechal to auto na křižovatce??? "

 

Manžel jel na služebku do Francie. Ptal se mě, co bych chtěla přivézt jako dárek. A protože si radši oblečení, parfémy a šminky kupuju sama, tak povídám: "Třeba nějakou masku na obličej. " Ráno před odjezdem mě budí: "Prosím tě, jaký máš číslo obličeje??? "

 

Včera jsem koupila chlebové placky Pita. Dala jsem je do zásobniku na chleba a když můj muž opět prolézal kde co, aby něco zbaštil, přišel za mnou s těmi plackami a ptá se: "Je tohle k jídlu? " No a já, právě v dobré náladě mu říkám: "Ne, to je nový toaletní papír. " A on odpověděl: "Tak proč to je mezi
chlebem? "

 

Já jsem včera pekla rebarborový koláč, ruce opatlané od těsta a zapomněla jsem si vystříkat plech takovým sprejem místo vymazání. No a s těma zapatlanýma rukama říkám manželovi: "Mohl bys mi, prosím Tě, vystříkat pekáč? " Jeho překvapený výraz vidím ještě teď a když se mě zeptal s mrknutím
oka: "Teď.... když děti nespí"???

 

A jaký poklad je váš manžel?  

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 4531x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: Ach Ti chlapi :D
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
18.06.2012 08:46 Uživatel: Pavla
Věk:  66
pavla.gif
4000-5000
Téma: Zpovědi šťastných manželek aneb ach ti chlapi :-)
Text uživatele: 

roseBeu, to jsem se po ránu zasmála, super. excited

 
18.06.2012 08:56 Uživatel: David
Věk:  36
83522a17135.jpg
Téma: Zpovědi šťastných manželek aneb ach ti chlapi :-)
Text uživatele: 

Super, ještě si utírám slzy do smíchu excited. Ti chlapi jsou ale kopyta.

 
18.06.2012 09:37 Uživatel: Barča
1564813088_lvice.jpg
Téma: Zpovědi šťastných manželek aneb ach ti chlapi :-)
Text uživatele: 

Povedené.... excited.. a určitě by se toho našlo v každé domácnosti, kdyby člověk zalovil v paměti.

 
18.06.2012 11:16 Uživatel: David
Věk:  36
83522a17135.jpg
Téma: Zpovědi šťastných manželek aneb ach ti chlapi :-)
Text uživatele: 

Tak já jednu přidám

Jednou mi žena řekla, ať udělám kakao. I jal jsem se vařit vodu ve varné konvici. Žena se na mě nechápavě dívá co jako dělám, no a já že kakao. Byl jsem poučen, že kakao se dělá z mléka. No co nemůžu vědět vše, zvlášť když kakao nepiju excited

 
18.06.2012 11:35 Uživatel: MitsCa
Téma: Zpovědi šťastných manželek aneb ach ti chlapi :-)
Text uživatele: 

Ale kakao se dělá i z vody. Třeba Kaolar (popř. Malcao) je instatní a stačí ho zalít horkou vodou. happy

Takže chyba byla v zadání. excited  Ale Kaolra jste asi doma neměli, zřejmě jen Granko. excited

 
18.06.2012 20:48 Uživatel: Eva
0-100
Téma: Zpovědi šťastných manželek aneb ach ti chlapi :-)
Text uživatele: 

Dlouho jsem se tak nenasmála, jako při čtení tohoto příspěvku, krása excited excited Díky moc 

 
18.06.2012 21:16 Uživatel: Leňa
Věk:  45
1058[1].jpg
1000-2000
Téma: Zpovědi šťastných manželek aneb ach ti chlapi :-)
Text uživatele: 

Je to možný, jací jsou někdy tutani? excitedMůj ex že si obalí cosi v trojobalu sám, když už jsem musela kamsi odjet, tak jsem mu jen na talíře nasypala mouku, strouhanku a na třetí vyklepla vejce, ale jen tak, jak mi to přišlo do ruky-mě nenapadlo mu to "seřadit". Po příjezdu se ptám, jestli si to udělal. Prý dobrý, jen ta strouhanka nějak moc opadávala při smažení. Pak jsem se dověděla, že to dal nejdřív do vejce, pak do mouky a pak do strouhanky. excitedMě fakt nenapadlo, že tak notoricky známou věc (pořadí) neví.

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Zpovědi šťastných manželek aneb ach ti chlapi :-)
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
Veselé obrázky zvířátek - 15. díl 44 7567x
Humor, vtípky a jiné legrácky – 13. díl 57 4020x
Znásilněná babička - vtípek na lepší usínání 5 3056x
Pár vtípků pro zasmání 10 2452x
Humor, vtípky a jiné legrácky - 12. díl 101 5786x
Co dělat při potkání medvěda v přírodě - zahnat ho svým zápachem 4 2143x
Vtipné obrázky, které upřímně rozesmějí - máte takové ke sdílení? 32 3457x
Humor, vtípky a jiné legrácky - 11. díl 104 6281x
Humor, vtípky a jiné legrácky - další díl 57 4473x
Veselé obrázky zvířátek - 14. díl 101 6335x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Statistiky

Nové odpovědi dnes: 0
Nová témata dnes: 0
Dneska bylo odpovězeno na: 0 témat
Počet témat celkem: 16471
Počet odpovědí celkem: 175172
Počet registrovaných: 5083 uživatelů
Nejčtenější za 7 dní: Slevy OnaDnes 2022

Nejvíce navrhované na smazání

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny