Téma: Klikání na reklamy na www.mojestarosti.cz

26.01.2012 09:30
Uživatel: dagmon
čarodějka.gif
500-1000
Odpovědí na téma: 6
Text: 

Tak nad tím neustále přemýšlím. Už dávno jsem si kladla otázku, jak můžou takovéto a nebo jiné podobné stránky vydělávat. Není přece možné, aby na nich pracovalo tolik lidí a jejich námaha by neměla žádnou finanční odezvu. Neptám se proto, abych pronikla do tajů této práce, vlastně je to kvůli jedné odpovědi Avatárka, kde jsem nabízela, že pokud vedení webu nějak finačně prospěje klikání na reklamy, tak že nám v tom přece nic nebrání. "Klik", přečtu a zavřu, anebo ani nemusím číst. Avatáter odepsal, že na tom nezáleží, že je tento web založen pouze proto, aby se zde lidé cítili dobře a rádi sem chodili, že klikat máme jenom v případě, jestli nás reklama opravdu zajímá. Přitom jsem zase někde četla, že právě ty reklamy majiteli webu přináší finanční zadostiučinění. A proto se tým každého webu snaží, aby měl co nejvíce návštěvníků, čím více lidí, tím více potencionálních zájemců a případně i kupců toho kterého produktu. Na té samé bázi přece funguje i reklama v televizi a každý dobrý film, nebo pořad o kterém se už dopředu ví, že na něj bude koukat  nejvíce lidí, je doslova prošpikován reklamami. Tak jsem si myslela, že i tady je to založeno na stejné bázi. Takže jsem byla překvapena, že jsem se mýlila a že tento web obstarávají lidé úplně nezištně, nikdo z toho nemá nic víc, než radost, že je hojně navštěvován. Vysvětlí mi to někdo? Já si totiž stále myslím, že i my, návštěvníci této poradny, bychom mohli nějak přispívat k rozvoji stránek. Nemluvím o žádných poplatcích, aby si to někdo nevyložil špatně, mluvím o tom klikání na reklamy, to přece nikomu nic neudělá.  

Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
26.01.2012 09:50 Uživatel: Barča
1564813088_lvice.jpg
Téma: Klikání na reklamy na www.mojestarosti.cz
Text uživatele: 

Dag, pročti si tady tuhle diskuzi a pochopíš. Není to tak, že by tyhle stránky nevydělávaly, Avatárek jen píše o tom, že nechce vydělávat způsobem, jaký tady někde zazněl. Chce, aby výdělek, ač nevelký, byl výsledkem práce na webu.

 
26.01.2012 14:37 Uživatel: Avatárek
Věk:  37

Město:Olomoucko

1368097599_avatar-smile.jpg
13000-14000
Administrátor
Téma: Klikání na reklamy na www.mojestarosti.cz
Text uživatele: 

Ano, v podstatě je to jak píše Barča. Opravdu klikejte jen na ty reklamy, které Vás upřímně zajímají, neklikejte bez rozmyslu, nepomůžete nám tím (při klikání na sérii reklam v krátkém časovém úseku by to Google adsence stejně nezaplatil, z důvodu podezření na podvod). Podobné je to i u billboard reklam - tzn. ty reklamy, kde je zelený text slova, který je dvakrát podtržen.

 

Web www.mojestarosti.cz je více-méně neziskový, protože to co získáme z reklam na tomto webu jde na technické zajištění - tzn. programátor, hosting + grafické práce ad. + něco málo navíc na splacení prvotního nákladu (cena za výrobu a "poskládání" webu, kterou jednorázově uhradila majitelka v červenci 2010).

Ekonomickou stránkou tohoto webu není nutné se z Vašeho pohledu zabývat a to proto, že i kdyby byl v mínusu, utáhnou ho jiné weby, jako je www.zbynekmlcoch.cz či www.bezplatnapravniporadna.cz, www.psychotesty-online.cz ad. (což jsou také projekty majitelky tohoto webu - Evy Mlčochové).

 
26.01.2012 16:15 Uživatel: Medvěd
Věk:  50

Město:Valašské království

5000-6000
Téma: Klikání na reklamy na www.mojestarosti.cz
Text uživatele: 

Já na rozvoj webu mojestarosti.cz přispívám tím, že dělám Viktora - čističe zadarmo, já jsem prostě takový dobrák od kosti... Mám velmi vyvinuté sociální cítění, nechci, aby kvůli mně web zbankrotoval... Páč vy byste potom propadli alkoholu, cigaretám a  ženským, protože byste měli mnoho volného času... Zajímavé je, že já tomuto všemu propadl, i když web funguje...  

 
26.01.2012 22:32 Uživatel: David
Věk:  36
83522a17135.jpg
Téma: Klikání na reklamy na www.mojestarosti.cz
Text uživatele: 

No vidíš Méďo a já myslel, že to děláš za soudek medu za měsíc. laugh

 
26.01.2012 23:33 Uživatel: dagmon
čarodějka.gif
500-1000
Téma: Klikání na reklamy na www.mojestarosti.cz
Text uživatele: 

Aha, děkuji Vám všem za objasnění. To víte, já nejsem uživatelka Internetu dlouho, za pár dní budu soukromně slavit první výročí, kdy jsem si tuto moderní vymoženost pořídila. Takže jsem v tomto směru absolutní novicka. Ale jedno je jisté, objevila jsem velice brzy, že mohu široce komunikovat s lidmi, aniž bych opustila svůj domov a že si dokonce mohu i vybrat, s kým se mi komunikovat chce a s kým ne. Což v není v normálním životě, tedy nevirtuálním, vůbec možné, protože v reálném životě nelze jednoduše vypnout monitor a jít si po svých... No, ale to jsem trošku asi odbočila, já jenom, že jsem někdy děsně zvědavá a i v životě reálném mám někdy vlezlé otázky, protože tomu chci "přijít na kloub". Tak se omlouvám za svůj přemrštěně zvídavý charakter. Budu se snažit ho usměrnit, ale nezaručuji stoprocentní úspěch.... Ale alespoň v tomto případě, už můžete být klidní. Už je mi všechno jasné, a už dám pokoj a už nebudu otravovat...

 
26.01.2012 23:37 Uživatel: David
Věk:  36
83522a17135.jpg
Téma: Klikání na reklamy na www.mojestarosti.cz
Text uživatele: 

Dag, klidně se ptej, my Ti na co chceme odpovíme laugh

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Klikání na reklamy na www.mojestarosti.cz
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Hlavní nabídka

Statistiky

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny