Téma: Chlapi jsou ve vztahu bez fantazie

30.09.2010 17:33
Uživatel: femme
Odpovědí na téma: 2
Text:  Ahojky
Nechápu,co dělám tak špatně, ale moje vztahy dopají tak, že buď mne dotyčný nechce, nebo chce jen do postele..dycky to je tak,že se mi hrooozně moc líbí nějaký kluk on projeví zájem a já jsem v sedmím nebi pak začne povídat o tom jak jsem dokonalá úžasná,jak toho máme všechno společnýho .
Tváří se strašně nevinně a vystupuje tak,jako že já jsem konečně ta pravá a já se do něj zamiluju a jsem z toho úplně mimo a když s ním hned nechci spát, tak neodepíše ,vymaže si mě z přátel a dál nekomunikuje...
Já se ho ptám co se stalo,tak mi poví že všechno co řekl byla lež,že mu vůbec nepříjdu fajn a dokonalá že chtěl jen sex,pže byl nadrženej a vrchol všecho je ,že řekne že má stálou přítelkyni už hodně dlouho!!! No to mně fakt točí! Ale takhle to je dycky dycky dycky když o mě zcela náhodně někdo projeví zájem. Já hledám lásku né sex...ale mě NIKDO milovat nedokáže....Proč??Jsou snad všichnio chlapi takoví???
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
30.09.2010 17:48 Uživatel: Romča
Věk:  45
romcan.jpg
500-1000
Téma: Chlapi jsou ve vztahu bez fantazie
Text uživatele: kolik ti je?
 
30.09.2010 18:20 Uživatel: Julie
Téma: Chlapi jsou ve vztahu bez fantazie
Text uživatele:  A to máš takovou zkušenost s každým ?  Asi lovíš ve špatných vodách, takovou smůlu snad nikdo nemůže mít.  Jestli na to nejdeš moc hrrr, buď nedostižná. Já obdivuju lidi , co se dokážou tak rychle zamilovat a zas odmilovat. Mě to nejde.

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Chlapi jsou ve vztahu bez fantazie
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Hlavní nabídka

Statistiky

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny