Téma: Jak změnit školu, chci přejít na jinou školu

15.10.2010 21:34
Uživatel: Teo
Věk:  15
Odpovědí na téma: 4
Text:  Ahoj, můj problém je, že se chci vážně dostat na jednu střední. Příjmačky bych nejspíš dal, ale když jsem se tam byl podívat bylo mi řečeno, že se kvůli nedostatku studentů bude přijímat jen na základě prospěchu ze zákl. školy. A na to prostě známky nemám. Přiznávám, že celou osmičku jsem to flákal a teď prostě nemám průměr na to být mezi těma 30 z 50 lidí co tam chce jít. Teda, je to těsně pod hranicí. Berou jenom do průměru 2,5 a já bych pokud to letos docela zvládnu měl 2,1 až 2,2.. takže šanci zřejmě nemám. Sice jsem na gymnáziu, takže když se tam nedostanu, tak prostě přejdu do vyšších ročníků tam a udělám si gymnazijní maturitu. Nebyl by problém, nemusel bych dojíždět a tak. Ale ve třídě mě neberou. Necítím se tamdobře. A upřímně si nedokážu představit, že bych tam byl ještě 4 roky. Většinu lidí mám rád, ale pak tam jsou takoví, který opravdu moc nemusím a kteří moc nemusí mě a tak..
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
16.10.2010 09:35 Uživatel: Julie
Téma: Jak změnit školu, chci přejít na jinou školu
Text uživatele:   A co rodiče?  Záleží taky hodně na tom, jestli po maturitě chceš dál studovat na VŠ, nebo hned do práce. Protože
  gymnázium,je dobrý tak akorát na to, aby šel člověk dál studovat. Ale pokud půjdeš na SŠ s oborem,odmaturuješ a studium tě nebude lákat,máš specializaci dělat práci co tě baví. Rozhodně se domluv s rodiči. Na papír si napiš všechna pro a proti, včetně toho dojíždění. Ale pokud nejsi studijní typ a VŠ tě neláká, je fakt lepší průmyslovka. I když za čtyři roky se to v tobě může probudit a studovat půjdeš stejně tak, jako z toho gymplu. Zmatek je normální,v tomhle věku se hledal každej. A na lidi který nemusíš, budeš narážet všude.
 
05.02.2012 11:12 Uživatel: sasi
Věk:  16
Téma: Jak změnit školu, chci přejít na jinou školu
Text uživatele: 

Ahoj, jsem na střední pedagogické a chtěla bych přejít na gympl, protože ta škola mě nebaví (máme jen jeden cizí jazyk a žádné předměty všeobecného přehledu). A mám naprosto šílené spolužáky, které víc zajímá chození za školu než škola samotná.  

 Jak se to vůbec děla, když chci z prváku přejít do druháku na jinou školu? Dělala bych nějaké přijímačky a měla bych vůbec šanci jít z odborný na gympl? Na základce jsem měla průměr 1, 4  , ale teď jsem se zhoršila na 1, 8.

 
23.10.2012 16:04 Uživatel: Aiko
Věk:  15
Téma: Jak změnit školu, chci přejít na jinou školu
Text uživatele: 

Ahoj, jsem na gymplu a dost silně se mi tam nelíbí... Ve třídě nemám nikoho a tak bych hrozně chtěla přejít na jinou školu. Chtěla bych na zdravku.. Ale jak se to vůbec dělá? A mohu jít do druháku, když nemám  žádnou praksi? Nebo musim znovu do prváku?

Díky

 
24.03.2013 20:48 Uživatel: nesnasim
Věk:  16
Téma: Jak změnit školu, chci přejít na jinou školu
Text uživatele: 

Na zdravku? Hlavne nechod na 5. kvetna, je to nejhorsi skola co znam, jsou tam same diliny s samponi, necitim se tam dobre. Take uvzuju o prestupu na jinou skolu ale nevim jestly to ma cenu jenom kvuly tomu ze si nesednu se spoluzackama (same diliny), proste maj furt narazky a jenom pomlouvaj, navic se v te skole necitim dobre, je strasne velka a ja mam radsi utulnejsi prostory.

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Jak změnit školu, chci přejít na jinou školu
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Hlavní nabídka

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny