Téma: Jsem stydlivá a bojím se vztahu - poradíte?

15.12.2011 18:54
Uživatel: jana.
Věk:  17
Odpovědí na téma: 4
Text: 

Ahojte happy potřebovala bych poradit. Jsem strašně stydlivá a díky tomu  s nikým nejsem a nikoho sem neměla. teď se mnou chce být někdo koho bych chtěla i já, ale strašně se stydím a pořád hledám výmluvu proč  s ním nebýt, nevidět se sním atd. i když strašně moc chci. Bojím se že ze sebe udělám blbku. Taky jsem nikdy neměla dobré vztahy s klukama. Na základce mi hodně nadávali a dělali naschváli stejně tak i holky a od té doby nikomu nevěřím. Nevěřila jsem ani že ten  kluk mě chce, ale on mi to  dlouho  dokazoval že to myslí vážně. jenže já  nejsem schopna se sním normálně bavit natož s ním něco mít. A to je u všech. Když dotyčnou osobu dlouho neznám nebavím se s ním a mluvím v nutnosti. Nevím jestli je to tím, že mi  dlouhodobě nadávali, posmívali a uráželi... ale chci s tím  něco udělat  už mi nikdo nenadává jen ti co mi nadávali a potkám je tak mají blbé narážky ale to je vše. a tak mě to už tolik netrápí. Chci s tím něco udělat, ale nevím co.. už kvůli němu... moc bych sním chtěla být.. jenže mě pořád něco tahá dolů a nejsem schopna mu to říct nebo dát najevo.. už se stím  trápím dlouho sad co mám dělat prosíííím??

Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
15.12.2011 19:39 Uživatel: Julie
Téma: Jsem stydlivá a bojím se vztahu - poradíte?
Text uživatele: 

   Musíš se umět na to všchno povznést. Chápu že urážení a zesměšňování nechá na dušičce fest šrámy, ale pokud se chceš z toho dostat musíš zapomenout.   Taky je dobré si umět ze sebe udělat srandu, nebrát se moc vážně a zasmát se vlastní nešikovnosti. Pokud Tě čeká akce "rande" nemusíš mít strach, určitě bude stejně na mrtvici jako Ty. Kor když chce udělat dojem. Navíc  schůzka vždy nemusí být rande, pokud se snaží dej mu šanci, jděte na procházku, do kina, do kavárny, ale dej mu šanci, jinak se můžeš jevit jako namyšlená náfuka a to Ty nejsi, jenom stydlivá.....

 
16.12.2011 01:38 Uživatel: Avatárek
Věk:  37

Město:Olomoucko

1368097599_avatar-smile.jpg
13000-14000
Administrátor
Téma: Jsem stydlivá a bojím se vztahu - poradíte?
Text uživatele: 

Neboj se, že sebe uděláš blbku. Aspoň si tady ty vztahové věci nacvičíš, čím dřív, tím líp. Pak v tom budeš už v pohodě lítat jak profík.

Vždycky jsem vycházel z toho, že radši něco zkusit než to nezkusit a pak toho litovat, že jsem to nezkusil. Toto doporučuji i Tobě smile Tím že si něco opíráš můžeš přijít o spoustu hezkých zážitků. Stejně až jednou budeš vzpomínat, zjistíš, že to škaredé se Ti záhadně vymazalo z paměti a budeš vzpomínat jen na to hezké.

Njn, životní zkušenosti smile

 
16.12.2011 01:40 Uživatel: Avatárek
Věk:  37

Město:Olomoucko

1368097599_avatar-smile.jpg
13000-14000
Administrátor
Téma: Jsem stydlivá a bojím se vztahu - poradíte?
Text uživatele: 

Ještě k tomu konci - však mu nic neříkej, když vám bude spolu hezky, tak to ucítíte aniž byste si to museli říct smile

 
26.04.2014 09:06 Uživatel: En
Věk:  14

Město:Chodov

Téma: Jsem stydlivá a bojím se vztahu - poradíte?
Text uživatele: 

Ten stejný problém jsem měla i já. Kvůly tomu mi každý kluk dal konec ale ted jsem si našla kluka kterýho hrozně miluju a on mi řekl že snim musim chodit ven a že nemam být stydlivá. ale když jsem za nim šla uvědomila jsem si že to nemá cenu se stydět, když řeknu něco špatně tak to nebude hned konec světa zkus to a uvidíš mě to pomohlo nebo si sedni před zrcadlo a cvič si to )

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Jsem stydlivá a bojím se vztahu - poradíte?
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Hlavní nabídka

Statistiky

Nové odpovědi dnes: 0
Nová témata dnes: 0
Dneska bylo odpovězeno na: 0 témat
Počet témat celkem: 16351
Počet odpovědí celkem: 174424
Počet registrovaných: 4965 uživatelů
Nejčtenější za 7 dní: Loučení s webem mojestarosti.cz
Nejkomentovanější za 7 dní: V životě nikam nesměřuji
Nejvíce navrhované na smazání

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny