Téma: Konec vztahu - přítelkyně říká že mě už nemiluje

24.10.2010 15:16
Uživatel: michail
Věk:  25
Odpovědí na téma: 3
Text:  Ahoj, s přítelkyní jsme spolu 4 roky a teď mi řekla, že mne už nemiluje. Má cenu se ještě vůbec o něco snažit? Nebo je totální konečná? Děkuji za radu
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
24.10.2010 16:12 Uživatel: Lili
500-1000
Téma: Konec vztahu - přítelkyně říká že mě už nemiluje
Text uživatele: Je to příliš málo informací k tomu, aby šlo seriozně odpovědět. Mohla to říct jen proto, že se momentálně na tebe nějak zlobí, ale naopak to může být i po dlouhodobé rozvaze dotyčné.
Jak se vyvíjel váš vztah v poslední době? Docházelo k rozporům? Já myslím, že to i člověk hodně vycítí, jestli ho ten druhý už nechce, je to cítit z chování, ochoty o domluvu, při intimních chvilkách a vůbec.... Ty sám musíš nejlépe cítit, jak to bylo myšleno. Pokud je to dlouhodobý jen ofiiciáln ě a jaksi ze setrvačnosti udržovaný vztah je to horší, pokud to byla jen okamžitá reakce, že se na něco rozlobila, tak je to jiná. Ale to my netušíme. Tak je opravdu těžké říct co a jak .
Fakt je jeden, pokud ten druhý partner mne přestane opravdu mít rád, pak si vynucovat a nebo škemrat o lásku ještě tu jeho náklonnost prohlubuje.
Někdy při takových těch drobnějších šarvátkách a neschodách je dobré i dát si pauzu, jestli vám za pár dní, týdnů... nebude po sobě smutno.
Jak říkám záleží to na mnoha okolnostech.
 
29.04.2012 13:11 Uživatel: Štefan
Věk:  33
Téma: Konec vztahu - přítelkyně říká že mě už nemiluje
Text uživatele: 

Má přítelkyně má románek se ženáčem. Oblbnul ji a ona ho miluje. Jeho manželka to zjistila a ted se rozvádějí. Mé přítelkyni je 33let on je o 10 let starší. Máme spolu barák kterej opravuji, chodím do práce tak jsem neměl moc na ní čas, jezdit na kole, bazen, sport. Strašně jí miluji, jsme spolu 12let apořád jí chci. Nikdy jsme se nehádaly, vše jsme dokázaly vyřešit. Todle ne. Nedokáže se semnou o tom bavit, pořád lže nepoznávám jí. Zjistil jsem to před pul rokem a rok mě tahala za nos. Neví koho chce. Už jsem došel tak daleko že jí posílam aby šla za ním a žila s ním. Její odpověd:co když s ním nebudu štastná? Pořá se snažím ji říct aby konečně neco udělala a zatím nic. Jen mě zbytečně lže, snažím se bejt otevřenej, ona ne. Nevím co dál jak jí mám pomoct. Prej jsem obětavej a hodnej, společenskej lidé mě máj rádi. Děkuji za odpověd.

 
29.04.2012 14:13 Uživatel: veverka
Věk:  33
1428004638_novinkaveverka.jpg
2000-3000
Téma: Konec vztahu - přítelkyně říká že mě už nemiluje
Text uživatele: 

Jedna věc je rozum, druhá věc hormony... Spolu jste dlouho, tak už to tam přirozeně není jak na začátku, takže ji to táhne jinam, ale obává se, že když Tě ztratí, o dost přijde... Tahle její nerozhodnost je ale dost nefér!!!!

Protože Ty už bys jinak mohl dávno normálně žít, najít si jinou známost, nebýt pořád v nejistotě...

Být Tebou, dám jí jasně najevo, ať se rozhodne, nebudeš přece pořád čekat jak blbec.

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Konec vztahu - přítelkyně říká že mě už nemiluje
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Hlavní nabídka

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny