Téma: Manžel chce odejít - jak mu to ulehčit?

02.03.2011 11:25
Uživatel: Marie M.
Odpovědí na téma: 4
Text: 

Dobrý den,

jen bych chtěla shrnout, co se stalo za půl roku od doby, kdy mě manžel po 20 letech opustil kvůli jiné ženě. To bylo tak. Postupně se odstěhovával, až po třech měsících jsem mu zabalila zbytek věcí, poslala mu agresivního psa a tím ho odstřihla i ze svojí strany. Zůstaly mi dvě děti 16 a 19, málo peněz, hodně starostí a pocuchaných nervů. Teprve teď po půl roce můžu stoprocentně tvrdit, že děti jsou na mojí straně a podporují mě. Tatínka neodsuzují za to, co udělala, ale vidí se s ním velmi málo. Ten starší 1 x do měsíce na povinnou kávu a mladší jednou za čtrnáct dní na zkoušce. Rozvod ještě není ani v běhu, už abych to měla za sebou. Skoroexmanžel má pohodu, klid, žádné starosti, jediné, co mu možná komplikuje život, je jeho minulost. Alimenty v zásadě platí, ale na hory třeba dětem nepřidá. Po celých půl roku mi nezvedal telefony, přece jen jsem občas musela zavolat kvůli dětem nebo těm penězům. Nyní už začíná zlehka komunikovat, stejně mu nic jiného nezbývá, když se chce v klidu rozvést. Jeho rodina se mnou nekomunikuje, tchyně ani nepozdraví. Nedá se nic dělat, vidí, že je syn šťastný, je to jeho máma. On žije stále s reemigrantkou z Ameriky a jejím synem. Tomu se v Čechách ale nelíbí a v březnu se vrací do USA za otcem. Tím ex odpadne i poslední komplikace a nastoupí krátce před padesátkou novou životní cestu bez starostí a závazků. Inu, má to tak někdo štěstí. A já teď čekám, kdy to potká i mě. Díky za příspěvky

Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
02.03.2011 11:53 Uživatel: Julie
Téma: Manžel chce odejít - jak mu to ulehčit?
Text uživatele: 

  Nu, co na to říci. Snad jen pevné nervy a hlavu vzhůru.  Tak jak začíná ex znovu žít, tak Vám radím, začněte taky. To, že máte u sebe děti  je dobré znamení.

 
02.03.2011 15:38 Uživatel: lmmt
Věk:  31
100_3372.jpg
0-100
Téma: Manžel chce odejít - jak mu to ulehčit?
Text uživatele: 

Vy máte taky šanci na nový život, takové dva v jednom Mrkající.  Přeju, ať se zadaří!

 
02.03.2011 20:05 Uživatel: Radmila
Věk:  36
My status
0-100
Téma: Manžel chce odejít - jak mu to ulehčit?
Text uživatele: 

Jsou to pacholci,žijte a nenechte se ovlivnovat,vždycky bude líp.Užívejte a taky Vás to potká,děti nejsou vůbec problém.To je pravda,pokud Vás někdo bude mít rád tak s dětma.Takhle alespon poznáte o co mu jde,hned zkraje.Držím palce.

 
29.04.2013 06:39 Uživatel: Evinda61
Věk:  52
Téma: Manžel chce odejít - jak mu to ulehčit?
Text uživatele: 

Ahoj Marie

tak jak je po dvou letech? Potkalo tě štěstí? Já jsem na tom nyní dnes přesně tak, jako ty tenkrát. Půlrok byl strašný, nyní je trochu snesitelněji.  

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Manžel chce odejít - jak mu to ulehčit?
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Hlavní nabídka

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny