Téma: Manžel si psal zamilované SMS s cizí ženou

26.01.2011 09:08
Uživatel: klára
Věk:  47
Odpovědí na téma: 3
Text:  Před 2,5 měsíci jsem přišla na to,že si můj manžel píše zamilované sms s jistou dámou.Když jsem s ním o tom promluvila,byl z toho zničen a slíbil,že vztah okamžitě ukončí,že naštěstí k ničemu vážnému mezi nimi nedošlo.Nevím,je to asi intuice,ale pořád jsem měla v hlavě,že tomu tak není.Za týden jsem si s ním sedla a řekla,že jsem si najala detektiva a že vím,že vztah mezi nimi stále trvá.Manžel nevydržel psychicky,předal mi druhý mob.tel.s kterým byl s ní v kontaktu a řekl,že by to nevydržel,že to s ní definit.skončil.Ted už po ničem nepátrám,ale stále toho mám plnou hlavu a nevěřím mu.Když o ní začnu mluvit,strašně se rozlobí,že jeto uzavená záležitost at toho nechám,že už ví,že náš vztah už nebude nikdy takový,jako byl.A že to stejně udělal kvůli tomu,aby ho také někdo obdivoval,jako ve společnosti na mě pořád koukaji chlapi.
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
26.01.2011 09:25 Uživatel: Barča
1564813088_lvice.jpg
Téma: Manžel si psal zamilované SMS s cizí ženou
Text uživatele: Pokud jste se rozhodla věc vlastně neřešit, nechápu, proč se v tom dále vrtáte. Nakonec důvodem rozpadlého vztahu nebude jiná žena, ale Vy sama.
 
07.02.2011 21:26 Uživatel: evik0007
Téma: Manžel si psal zamilované SMS s cizí ženou
Text uživatele: Můj manžel mi to nedávno udělal taky. Moc ho miluju a věřím že i on mě. Přísahal, že už to nikdy neudělá. Taky na to musím stále myslet, protože to nejde hodit jen tak za hlavu. Také není na vině jen můj muž, ale i ta paní, která notabene o mě ví. Přála bych jí, aby někdy v budoucnu, až si konečně najde chlapa, udělal někdo to samé co udělala ona mě. Záleží mi na našem manželství a nechci ho zničit kvůli esemeskám. Budu se snažit mu věřit.  Pokud nic jiného nebylo a už ani to psaní nebude tak se s tím snad za čas srovnám. Ale bolí to. Bolí ta zrada. 
 
28.03.2011 18:10 Uživatel: Lin
Věk:  35
Téma: Manžel si psal zamilované SMS s cizí ženou
Text uživatele: 

Mě napadá jiná otázka, jak jste na to přišly? Náhodně jste propátrávaly svým mužům mobil? To přece ve vztahu s důvěrou nepřipadá v úvahu. A pakliže přijde na řadu podezření, proč nejdříve schánět důkazy takhle tajně a podle? Žárlivost vás k tomu dohnala? Mě neopodstatněná chorobná žárlivost mého muže dohnala k rozvodovému soudu. Nemohla jsem mít přátele (mužské ani ženské), protože se domníval, že bez jeho přítomnosti u setkání s nimi ho pomlouvám, s muži flirtuji a spím s nimi. Ani na školní sraz jsem nemohla bez něj, co kdyby náhodou, že? Přehodnoťte svůj přístup. Třeba ta chorobná žárlivost vaše partnery dohání i k tomu, abyste měly důvod žárlit.

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Manžel si psal zamilované SMS s cizí ženou
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Hlavní nabídka

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny