Téma: Miluje mě přítel ještě - je šance na nový začátek ve vztahu X

17.01.2017 10:17
Uživatel: Zmatená
Věk:  23
Odpovědí na téma: 0
Text: 

 

S přítelem jsme spolu třičtvrtě roku. Je to úžasný, hodný a pozorný chlap, který mi vždycky snášel modré z nebe a od začátku mě moc miloval. Já ale byla hloupá a neviděla jsem to. Asi po čtyřech měsících vztahu jsem ho podvedla s někým, kdo za to absolutně nestál. Přítel se to dozvěděl a mě došlo, co v něm mám doopravdy za poklad a že ho nechci ztratit. Řekl mi, že ho to neskutečně zranilo, ale že mě moc miluje a pokud ho doopravdy chci, zůstane se mnou.

Zůstali jsme spolu a všechno se zdálo být zase krásné, až donedávna. Na Vánoce jsme si dali dárky, bylo nám hezky a přítel mi řekl, že mě miluje a že je štastný, že to jsou naše první vánoce spolu. Mezi Vánoci a Novým rokem jsme se neviděli a na Nový rok mi zavolal a řekl mi, že mu psala jiná, že se jí moc líbí a že on najednou neví, co chce a co má dělat. To pro mě bylo jak blesk z čistého nebe. Plakali jsme, několikrát se sešli, pomilovali se, ale on mi nakonec řekl, že mě už nemiluje a že je konec. Řekl mi, že jsem ho neviděla, nevnímala ho, nedokázala ho ocenit a že všechnu snahu vyvíjel jen on. Což je bohužel pravda, byla jsem si naším vztahem až moc jistá a všechno brala jako samozřejmost… Přesto mi ale od té doby několikrát volal, ptal se jak se mám a říkal, že mu chybím. Nakonec mi řekl, ať za ním přijedu. Dozvěděla jsem se, že se s dotyčnou několikrát sešel, líbali se, ale k ničemu nedošlo a ona mu nakonec řekla, že si to rozmyslela a poslala ho do háje.

Po dlouhém povídání jsme se rozhodli, že to spolu ještě zkusíme. Přece jenom to byl krásný a vcelku harmonický vztah bez větších problémů. Řekl mi ale, že neví, co cítí. Že je teď zmatený. Má komplikované období, problémy s rodinou, problémy se studiem, je toho na něj moc. Prý je ted emocionálně otupělý a necítí naprosto vůbec nic k nikomu, nic ho netěší.

Uplynulo několik dní, scházíme se jako předtím, je nám spolu zase hezky. Přítel mi řekl, že potřebuje, abych byla vedle něho, že chce být se mnou, ale nechce, abych cokoliv řešila a tlačila na to a nechala to přirozeně vyvíjet. Taky mi řekl, že mě má hrozně moc rád a že mě nejspíš někde v hloubi srdce pořád miluje, ale že neví, jestli to může být ještě někdy jako předtím z jeho strany.

Cítím se teď všelijak. Jak mu pomoct? Jak obnovit lásku v našem vztahu? Je nějaká šance, že bude zase cítít to, co předtím?

 

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 1003x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: Miluje mě ještě? - Nový začátek ve vztahu
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Miluje mě přítel ještě - je šance na nový začátek ve vztahu X
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Hlavní nabídka

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny