Téma: Podvedla jsem přítele a brala náš vztah jako samozřejmost, rozešel se a zase jsme se vrátili k sobě - co bude dál?

17.01.2017 10:19
Uživatel: Zmatená
Věk:  23
Odpovědí na téma: 3
Text: 

S přítelem jsme spolu 3/4 roku (04/2016-01/2017). Je to úžasný, hodný a pozorný chlap, který mi vždycky snášel modré z nebe a od začátku mě moc miloval. Já ale byla hloupá a neviděla jsem to.

Asi po čtyřech měsících vztahu jsem ho podvedla s někým, kdo za to absolutně nestál. Přítel se to dozvěděl a mě došlo, co v něm mám doopravdy za poklad a že ho nechci ztratit. Řekl mi, že ho to neskutečně zranilo, ale že mě moc miluje a pokud ho doopravdy chci, zůstane se mnou.

Zůstali jsme spolu a všechno se zdálo být zase krásné, až donedávna.

Na Vánoce 2016 jsme si dali dárky, bylo nám hezky a přítel mi řekl, že mě miluje a že je štastný, že to jsou naše první Vánoce spolu.

Mezi Vánoci 2016 a Novým rokem 2017 jsme se neviděli a na Nový rok mi zavolal a řekl mi, že mu psala jiná, že se jí moc líbí a že on najednou neví, co chce a co má dělat. To pro mě bylo jak blesk z čistého nebe. Plakali jsme, několikrát se sešli, pomilovali se, ale on mi nakonec řekl, že mě už nemiluje a že je konec. Řekl mi, že jsem ho neviděla, nevnímala ho, nedokázala ho ocenit a že všechnu snahu vyvíjel jen on. Což je bohužel pravda. Byla jsem si naším vztahem až moc jistá a všechno brala jako samozřejmost.  

Přesto mi ale od té doby několikrát volal, ptal se jak se mám a říkal, že mu chybím. Nakonec mi řekl, ať za ním přijedu. Dozvěděla jsem se, že se s dotyčnou několikrát sešel, líbali se, ale k ničemu nedošlo a ona mu nakonec řekla, že si to rozmyslela a poslala ho do háje.

Po dlouhém povídání jsme se rozhodli, že to spolu ještě zkusíme. Přece jenom to byl krásný a vcelku harmonický vztah bez větších problémů. Řekl mi ale, že neví, co cítí. Že je teď zmatený. Má komplikované období, problémy s rodinou, problémy se studiem, je toho na něj moc. Prý je ted emocionálně otupělý a necítí naprosto vůbec nic k nikomu, nic ho netěší.

Uplynulo několik dní, scházíme se jako předtím, je nám spolu zase hezky. Přítel mi řekl, že potřebuje, abych byla vedle něho, že chce být se mnou, ale nechce, abych cokoliv řešila a tlačila na to a nechala to přirozeně vyvíjet. Taky mi řekl, že mě má hrozně moc rád a že mě nejspíš někde v hloubi srdce pořád miluje, ale že neví, jestli to může být ještě někdy jako předtím z jeho strany.

Cítím se teď všelijak. Jak mu pomoct? Jak obnovit lásku v našem vztahu? Je nějaká šance, že bude zase cítít to, co předtím?

 

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 2750x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: Miluje mě ještě? - Nový začátek ve vztahu
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
17.01.2017 14:54 Uživatel: Kateřinaa
Věk:  40
Téma: Podvedla jsem přítele a brala náš vztah jako samozřejmost, rozešel se a zase jsme se vrátili k sobě - co bude dál?
Text uživatele: 

Přijde mi, že ani jeden ještě nevíte co chcete.

A přijde mi, že jsi ten typ, co když má partnera jistého, tak má roupy.

A tvůj partner je pro tebe málo chlap - a není divu - nechá si v podstatě líbit kde co - parohy i následné přehlížení. Je jak pejsek, sedí ti poslušně u nohy, dokud mu kostičku nehodí nějaká jiná.

A zajímat tě začne až v okamžiku, kdy ti u té nohy nesedí.

Nemám pocit, že tohle má budoucnost.  

On běží za každou, co si řekne nebo napíše - no a ty si ho nevážíš, jinak bys už v první fázi vztahu nestihla mu zahnout a pak ho ještě brát jako samozřejmost.

To chci vidět, kolik bys toho do vztahu investovala, až by přišla fáze, kdy opadne primární zamilovanost - když nevydržíš být vůči partnerovi být dostatečně angažovaná ani v té zamilované fázi.

Ty potřebuješ někoho, kdo ti bude víc imponovat a on by potřeboval trochu víc mužského sebevědomí, aby si nenechal líbit, to, jak s ním ženské vymetají.

Takže můj názor - nejlíp pomůžeš vám oběma, když nebudeš akceptovat nějaký polovztah. Ať si rozmyslí co chce, co cítí a dokud si nebude jistý, bude lepší, když z vás budou jen kamarádi. No a ty si taky rozmysli, co cítíš, jestli opravdu o něj až tak stojíš, nebo jestli nemáš potřebu ho znovu oblbnout jen proto, aby sis třeba dokázala, že si nenecháš jen tak odloudit chlapa.

 

 
17.01.2017 16:45 Uživatel: tequelinka
Věk:  23

Město:opava

0-100
Téma: Podvedla jsem přítele a brala náš vztah jako samozřejmost, rozešel se a zase jsme se vrátili k sobě - co bude dál?
Text uživatele: 

vy ani jeden nevíte, co doopravdy chcete, tezko neco rikat, ty si udelala spoustu kravin, co se nedela! kdyz byl na tebe hodny!! za vsechno si mozes sama jedine, ze on ted nevi, co chce je normalni zcela.

on ale je slaboch, nema nic z chlapa, dela vsechno, co zenam na ocich vidi, a to je spatne. nemel by to delat

a ste obaja este hodne mladi.

kdyz nekoho milujes nebudes se milovat s nekym jinym! pokazilas to ty

jen a jen ty.

mate obaja jenom to, co si zasluzite.

 
17.01.2017 17:05 Uživatel: Dany
1526489412_mozaika_slunce.jpg
5000-6000
Téma: Podvedla jsem přítele a brala náš vztah jako samozřejmost, rozešel se a zase jsme se vrátili k sobě - co bude dál?
Text uživatele: 

"Přece jenom to byl krásný a vcelku harmonický vztah bez větších problémů."

Vážně? Podle mě tedy nevěra velký problém je znamenajíc ztrátu důvěry, která se znovu těžko získává zpět, ovšem ve vztahu je důležitá, a ne každý se s nevěrou dokáže vyrovnat. Srdci druhého (přítele) neporučíš, i kdyby jsi pro to dělala cokoliv, buď v něm cit a láska pro Tebe je, nebo není.

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Podvedla jsem přítele a brala náš vztah jako samozřejmost, rozešel se a zase jsme se vrátili k sobě - co bude dál?
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
nerozumím rozchodu 2 990x
Přítel ke me není upřímný. 8 3171x
Objektivni nazor na uprimnost 8 2856x
Moje partnerka začala bydlet se svým dosud ženatým expřítelem 12 3294x
Partnerské krize, odstěhování 5 1988x
Moje matka mi kecá do života!!!!! 6 1392x
Proč se mnou je, když se mu nelíbím? 9 2039x
Partnerova obezita - jak mu říct, že přibral 5 2087x
Jak byste se zachovali??? 4 1417x
Manžel se cítí na vedlejší koleji, jsme jako dva spolubydlící 3 2200x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Nejčtenější témata za rok

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny