Téma: Nárok na odměnu při nalezení dokladů někoho jiného

25.02.2011 21:18
Uživatel: IQ
Věk:  29
Odpovědí na téma: 2
Text: 

Našla jsem doklady a na FBjsem našla tel. číslo majitele. Ale jen na pevnou, tak se mu zkouším dovolat. Možná ty doklady byly nalezené už někým přede mnou, nejsou tam peníze jen pár drobných. Už jednou jsem doklady vrátila, řidič si je vezl na střeše, ale já je našla na poli rozházené, když jsem šla se psem. Ptala jsem se na peníze, ale říkal, že je rád, že má doklady a dovalil flašu vína. Chyběl řidičák, ten jsem dohledala další den a opět flaša vína. Trochu se bojím, abych nebyla obviněná, že jsem něco vzala, snad to dobře dopadne. Co, mám si říct o odměnu? Možná je zas chlapec vezl na střeše, zřejmě nová moda. Stejný ročník narození, jako ten před ním 1982, ale to tele před ním, tam mělo frakturu s telefonním číslem a bydlelo za rohem. Tenhle pojede přes celou republiku. Navíc je tak hloupý, že má u kreditky zastrčený pin....Smějící se

Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
25.02.2011 21:43 Uživatel: Avatárek
Věk:  37

Město:Olomoucko

1368097599_avatar-smile.jpg
13000-14000
Administrátor
Téma: Nárok na odměnu při nalezení dokladů někoho jiného
Text uživatele: 

Na odměnu máš myslím nárok jen když najdeš prachy, ne? Jsou to nějaká procenta z nalezené částky. Ale u dokladů fakt nevim.

 
26.02.2011 05:31 Uživatel: Veselka
Věk:  34
Sweete.gif
3000-4000
Téma: Nárok na odměnu při nalezení dokladů někoho jiného
Text uživatele: 

Přiznám se, že očekávat odměnu..no nepřijde mi to moc...etické. Nejde o to jestli na ní máš nebo nemáš nárok, ale zkrátka, když Ti někdo bude něco chtít dát tak dá a když nedá....tak to přece vůbec nic neznamená.

Celkem chápu, když někdo najde peníze, ale prostě očekávat odměnu za to, že jsem slušný člověk a nevyberu mu konto..což je mmch trestné...mi přijde poněkud...vypočítavé.

A ještě jedno Ti chci říct, stalo se mi, že se mi ztratil můj kocourek...mnohem důležitější než všechny doklady a peníze, které jsem kdy měla....jedna paní ho našla a vláčela se s ním sama až k nám domů. Po hodinách hledání jsem už nevěřila, že se objeví a tak, když mi ho donesla, v první chvíli jsem vůbec nemyslela na nic, než jen na to štěstí, když jsem ho měla v náručí. Pak jsem se probrala, poděkovala a chtěla jsem paní něco dát, upřímně bych jí klidně vyprázdnila peněženku. Řekla jsem, aby chvilku počkala..chtěla jsem si dojít pro peníze...a víš co, paní to odmítla a šla domů. Evidentně jí fakt, že jsem šťastná a můj kočičák je zpátky doma, naprosto stačil.

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Nárok na odměnu při nalezení dokladů někoho jiného
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Ochrana proti spamu

10 nejnovějších témat v kategorii:

Hlavní nabídka

Statistiky

Nové odpovědi dnes: 2
Nová témata dnes: 1
Dneska bylo odpovězeno na: 2 témata
Počet témat celkem: 15837
Počet odpovědí celkem: 171899
Počet registrovaných: 4768 uživatelů
Nejčtenější za 7 dní: Matka mě pořád kontroluje
Nejkomentovanější za 7 dní: Matka mě pořád kontroluje
Nejvíce navrhované na smazání

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny