Téma: Nevěra partnera po internetu mi rozbila manželství

26.10.2010 21:33
Uživatel: Vladislava
Věk:  29
Odpovědí na téma: 2
Text:  Neznáte někoho, komu rozbil manželství internet? Přesněji nevěra partnera po internetu. Mám o tom napsat a nikoho takového neznám. Děkuju za pomoc!!! VladkaVím já, co to je za xicht?
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
26.10.2010 21:50 Uživatel: Lili
500-1000
Téma: Nevěra partnera po internetu mi rozbila manželství
Text uživatele: No, já takový případ znám, ale nechápu k čemu ti to bude. Přece ti tu nebudu vyprávět jejich příběh dopodtrobna.
Ale jednoduše se seznámili na jednom fóru, začali si tam jeden druhého všímat, tím že reagovali na své příspěvky, pak zjistili odku d jsou, dali si nezávazné rande . Manžel a manželka - jejich protějšky dlouho nic netušili, že se schází .... až se to nakonec provalilo, a rozvedli se. Ale ti dva se stejně nevzali. Zjistili, že ta láska byla jen po internetu ideální, ale když se pak poznali víc, už to tak ideální nebylo ... Prostě rozbili 2 manželství a sami zůstali sami. Asi tak nějak to bylo. Něco si k tomu přibarvi, ale život je dost jednoduchý...
 
26.02.2014 21:46 Uživatel: Monika K
Věk:  39
Téma: Nevěra partnera po internetu mi rozbila manželství
Text uživatele: 

Znam ji a jejich pribeh, nebudu uvadet jmena, ponechavam to anonymni, ale fakta jsou pravdiva. Potkali se na Amaterech. Cz. On tam vyhledaval sexualni rozptyleni, ale vztahu se nebranil. Ona zverejnila fotky, pry snad dokazat si, ze je stale zadana, i kdyz to nemela zapotrebi. On moc hezky odpovedel na jeji fotky a zacli si psat. Od sextingu dosli k nevere, citili se zamilovani. Jemu prisla manzelka na zpravu na socialni siti, manzelstvi bylo v troskach. Ale stejne sextovali dal, jen uz nesexovali. Pak zacli sexovat zase a cela afera se provalila, kdyz jejimu manzelovi poslal nekdo jeji nahe fotky k nemu do prace. Pak se to zasmodrchalo jeste vic a jedno z tech dvou manzelstvi skoncilo v rozvodu, ale to jeji to nebylo. A sveho "amaterskeho "milence dodneska nenavidi a uz by ho nechtela ani videt.

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Nevěra partnera po internetu mi rozbila manželství
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Hlavní nabídka

Statistiky

Nové odpovědi dnes: 0
Nová témata dnes: 0
Dneska bylo odpovězeno na: 0 témat
Počet témat celkem: 16351
Počet odpovědí celkem: 174413
Počet registrovaných: 4964 uživatelů
Nejčtenější za 7 dní: Loučení s webem mojestarosti.cz
Nejkomentovanější za 7 dní: V životě nikam nesměřuji
Nejvíce navrhované na smazání

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny