Téma: Něvěra po dlouhém manželství - má přednost rozum nebo cit

16.01.2011 17:37
Uživatel: Apricot
Věk:  24
Odpovědí na téma: 2
Text:  Hezký den, zajímá mne váš názor ohledně nevěry po dlouholetém manželství a o tom, jestli se mám řídit rozumem nebo srdcem?
Jsem si vědoma toho, že to není k mému partnerovi fér, ale spadla jsem do vztahu s o mnoho let starším mužem, znamená pro mě moc, přišel v dobu, kdy jsem byla na dně kvůli vlastnímu otci a příteli, se kterým vztah nevyšel. Známe se dlouho a jsme si blízko. Na začátku to byl flirt, pak to bylo více, já jsem si ale uvědomila, že dělám špatnou věc a couvla jsem. Nicméně už je to zase tady. Dává mi hodně a i já jsem mu dala křídla v době, kdy už si říkal, že ho asi nic takového nepotká. Je zamilovaný a doma s manželkou se už delší dobu ani neobejmou. Snažila jsem o nějakou nápravu. On říká,že po tolika letech manželství je to opravdu jen stereotyp. Ano když jsem s ním, je nám dobře, ale nevím, čím se mám řídit. Pokud vyhraje rozum - opět couvnu a když srdce, budu s ním trávit čas a dělat ho šťastným, tak jak on říká.
Přitom všem jsem si vědoma, že je to krátkodobá záležitost a já nechci, aby odešel od rodiny. Myslíte si , že děláme chybu? Nebo jen hledáme svoje štěstí?
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
16.01.2011 17:53 Uživatel: Barča
1564813088_lvice.jpg
Téma: Něvěra po dlouhém manželství - má přednost rozum nebo cit
Text uživatele: Řídila bych se rozumem. Je to jen takové pominutí smyslů...Nakonec byste mohli zajít dál, než jste chtěli a budou nešťastní nejen vaši partneři, ale i vy sami. On ten stereotyp je nakonec všude.

                                                              
 
20.02.2011 15:42 Uživatel: DX
Věk:  47
Téma: Něvěra po dlouhém manželství - má přednost rozum nebo cit
Text uživatele: 

Ano stereotyp je bohužel všude  i u vás bude a hlavně jstli jsou děti tak at netrpí to je úlet jen chvíle a pak zase vše o tom jednom.Já bych nehledala staršího chlapa a ještě s rodinou vždy bude myslet na ně a proč se trápit jak jsou i svobodní nebo už rozvedení nebo vdovci .Štastná nebudete jen chvilí.Rozum at zvítěží a co se starším chlapem za 10 let nuda.

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Něvěra po dlouhém manželství - má přednost rozum nebo cit
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Hlavní nabídka

Statistiky

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny