Téma: Přítelkyně se změnila - nevím co je špatně

25.03.2013 13:25
Uživatel: PavelT.
Odpovědí na téma: 4
Text: 

Dobrý den,

s přítelkyní jsme spolu přes tři roky. Ale v poslední době se asi neco děje, jen nevím co a jak na to přijít.

Poznám na ní vždycky když se neco děje, ale ona furt že je všechno v pohodě a že nic. Už to není jako dřív, hodně sme se milovali a bylo to hrozně fajn. Ale ona teď kolikrát když jí večer napíšu na dobrou noc, tak ani neodepíše,  prostě celkově je uplně jinačí. Ale to tu nebudu vysvětlovat, to každý člověk prostě pozná u někoho s kym je takhle dlouhoalt

Nevím proto jak to mám řešit, ona mi říká že je všechno v pohodě, ale já cítím že ne. Jak z toho ven?   Já se tím totiž hrozně užírám a skoro nemyslím na nic jiného, než co se děje, protože bych o ní nerad přišel.

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 2126x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: Nevím co je špatně.
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
25.03.2013 16:57 Uživatel: Marky
Věk:  21
Téma: Přítelkyně se změnila - nevím co je špatně
Text uživatele: 

Ahoj Pavle,

stalo se mi, že jsem měla hloupý pocit a druhý mě taky ujišťoval, že je všechno v pořádku. A došlo to tak daleko, že jsem ho svými dotazy a nejistým chováním (vyvolaným právě chováním toho druhýho) dovedla k tomu, že se skutečně začalo něco dít. Anebo se už opravdu něco dělo (ve smyslu přihodit se, i když dělo jako takový bych občas potřebovala : ) ), mělo to svůj přirozený průběh a skončilo to špatně tak jako tak. Ale budu tedy předpokládat, že tvůj pocit nelže a že je něco špatně.

Tvoje holčina ti nechce říct důvod. Zkoušel sis s ní v klidu sednout a popsat jí svoje pocity? Že na to musíš pořád myslet, máš pocit, že je "něco ve vzduchu", vidíš, že ti málo píše… užírá tě to, je ti z toho nanic, protože ti moc záleží na vašem vztahu. Na každýho platí něco jinýho, u mě osobně bys pod nátlakem nic nedostal, ale jsou takový, který potřebují trochu "zmáčnout". Obecně ale, kdyby mi na vztahu záleželo a přítel se mi svěřil s tím, jak se trápí, snad bych řekla, co mě štve a mrzí…, ať už by to bylo "sebetrapnější".

Pokud ti pořád nic neřekne, nezbývá než čekat, co z toho bude a kam se dostanete… S tím, že si můžeš říct, že už to nevydržíš (to užírání se) a skončíš to (s vědomím, že tě ona "nechala ve štychu", když nebyla s to ti povědět, co se na její straně děje) nebo počkáš, co sneseš… Osobně bych si s ní zkusila sednout (pokud jsi tak neudělal), zkusila bych to jednou, podruhý… přestala bych asi v tý době, kdybych si připadala už hloupě, poníženě. A pak by záleželo na tom, jestli by převažoval dobrý nebo špatný pocit a co bych vydržela.

Napiš, jestli jste si o tom už povídali a jak se to vyvíjí. samozřejmě - pokud budeš chtít : )

Marky

 
25.03.2013 20:58 Uživatel: PavelT.
Téma: Přítelkyně se změnila - nevím co je špatně
Text uživatele: 

No mluvili jsme o tom. Ale proste pokaždé (resp. pokaždé né protze to je krátce)kdyz to vytáhnu, tak mi řekne že je všechno v pohodě, treba to tak je no, protoze kdyz sme spolu tak všechno v pohodě. Plánovali jsme, že budem mít rodinu, a že spolu budem bydlet, což jeste před týdnem tak bylo, ale pak proste kouknu a vidim. ač to bude znít hrozně dětinsky. tak jsme si vždycky psali ahoj lásko, ahoj miláčku atd. a tedka to je jen ahoj. a proste vidim tu pasivitu trošku…Ale nevim je možné že jsem jen zdegenerovanej od kamarádů a z televize nebo jen má déle špatnou náladu, a třeba je opravdu všechno v pohodě. A hlavne nechci právě jak říkáš…tlačit tlačit a tlačit na ní, az se to opravdu podělá.

ps. Nebydlíme spolu, ale v nejbližší době jsme to plánovali

 
25.03.2013 19:24 Uživatel: Kvítek
Téma: Přítelkyně se změnila - nevím co je špatně
Text uživatele: 

Může za tím být více důvodů, proč se začala chovat takhle. Píšeš, že jste spolu 3 roky a podle té zmínky že jí píšeš na dobrou noc jsem si vydedukovala, že spolu asi nebydlíte. Jste mladí a ještě studujete, nebo jste se rozhodli bydlet každý takhle zvlášť?

Taky si myslím, že byste si měli spolu sednout a upřímně si promluvit. Jedině tak zjistíš, co se děje. Je mi jasné, že máš přítelkyni rád a nerad bys ji ztratil No snad se brzy zbavíš nejistoty, ta je asi nejhorší. Držím palce!

 
25.03.2013 21:00 Uživatel: RockyLa
Téma: Přítelkyně se změnila - nevím co je špatně
Text uživatele: 

Ano jsme ješte mladí, ale máme(měli jsme) v plánu co nejdříve jít do svého. A jak říkám, kdyz o tom mluvíme, tak říká ze je vsechno v pohode a ze mě miluje. Asi uvidím časem no jak to bude vypadat třeba je to z mé strany jen blbá myšlenka

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Přítelkyně se změnila - nevím co je špatně
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Hlavní nabídka

Statistiky

Nové odpovědi dnes: 4
Nová témata dnes: 0
Dneska bylo odpovězeno na: 4 témata
Počet témat celkem: 16351
Počet odpovědí celkem: 174412
Počet registrovaných: 4964 uživatelů
Nejčtenější za 7 dní: Loučení s webem mojestarosti.cz
Nejkomentovanější za 7 dní: V životě nikam nesměřuji
Nejvíce navrhované na smazání

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny