Téma: Uhání mne o 24 let starší muž

16.10.2010 18:30
Uživatel: liliana
Věk:  23
Odpovědí na téma: 2
Text:  Ahoj, jde vlastně o mého bývalého trenéra ............ No, ani tak to nejde napsat: učil jiné družstvo, znali jsme se od vidění. O prázdniny jsem se sportem skončila, ale jeho jsem si přidala na Badoo do přátel.
Prostě jsme si psali o běžných věcech, ani nevím zda si mě pamatoval. No, tehdy měl přítelkyni, kvůli které se i odstěhoval z našeho města do jiného vzdáleného 3,5 hodiny. Byl šťastný, psával mi o ní, ale dokázali jsme si psát i normálně. Pak se rozešli - proč ? Nevím, řekl, že se zase zklamal, že už nevěří na lásku a podobně.
Vyměnili jsme si čísla - proč ? Já to viděla jen jako psaní, jako doučování němčiny, kterou on umí. O.K. Jenom že to zašlo dál - začal mít divný řeči, že mě potřebuje, že se můžeme sejít, pak začal flirtovat, oslovovat mě " miláčku ", " zlatíčko ". Neřešila jsem to. Nakonec jsem zakročila s tím že budeme přátelé. Jeho odpověď: jen přátelé ? Já se zamiloval, mám nabídky jiný, ale chci Tebe. A tak dále podobný řeči, pochopil ( alespoň to tak vypadalo, že nechci nic víc ). Fajn, každodenní SMSky, kterých nebylo málo, hovory, zprávy na Badoo trochu ustaly ( trochu ! ), říkala jsem si, že pochopil a ono ne - včera dopoledne zpráva, zda se můžeme vidět ? Že přijede, záležá jen na mě kam ...... Chápete to ? Já tedy ne. Jasně mu napíšu, že NE, že budeme " jen " kamarádi, a že chci být teď sama a on chce přijet a začne mi pomalu brečet jak mě potřebuje, jak je na dně ............ 47 letý chlap ( věkový rozdíl je hrozný, uznejte ! ), který dělá i takový " scény ", že mě odstraní z přátel ( 1x se to stalo ), pak se omluví, že prostě doufal, že našel štěstí a zase si mě přidá ?

Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
16.10.2010 19:27 Uživatel: Julie
Téma: Uhání mne o 24 let starší muž
Text uživatele:   Obšourník, vyděrač, atrapa chlapa.  Tenhle typ mužů, je na konci potravinového řetězce.  Pryč od něj.
 
16.10.2010 22:54 Uživatel: Hanka
0-100
Téma: Uhání mne o 24 let starší muž
Text uživatele: 

Myslím, že bys měla být důraznější.Když o něj nestojíš, , tak to neuhrávej do autu na kamarádství, to mu jen dá naději , že se to může změnit. Jasně to říct.

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Uhání mne o 24 let starší muž
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Hlavní nabídka

Statistiky

Nové odpovědi dnes: 0
Nová témata dnes: 0
Dneska bylo odpovězeno na: 0 témat
Počet témat celkem: 16351
Počet odpovědí celkem: 174413
Počet registrovaných: 4964 uživatelů
Nejčtenější za 7 dní: Loučení s webem mojestarosti.cz
Nejkomentovanější za 7 dní: V životě nikam nesměřuji
Nejvíce navrhované na smazání

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny