Téma: Už nedokážu věřit ženám že jsou věrné, jsem žárlivý

02.08.2012 15:56
Uživatel: Tomy90
Věk:  22
Odpovědí na téma: 2
Text: 

Dobrý den,

mám možná trochu zajímavý dotaz, nevím.

Měl jsem asi před rokem a půl přítelkyni, poznali jsme se na škole a vztah, který trval přibližně 3 měsíce byl přímo dokonalý, naprosoto ve všem.

Bohužel jsem se po té době dozvěděl, že nemá dořešený předešlý vztah, dál navazuje kontakt (vč. sexu) s předchozím přítelem, výsledkem bylo zjištění, že ty 3 měsíce byl jeden velký a zároveň dokonalý podvod.

Vztah jsem po spoustě dohadů, sliování atd, ukončil. Nedokázal jsem se s tím však smířit a ona také ne, tak jsme se dále scházeli, nedokázal jsem odpoustit a začít znova, ani říct KONEC.

Nakonec spolu nejsme, sebral jsem se a žačal znova jinde. Do dnešního dne jsem měl nkolik dalších přítelkyň, všechno vztahy však opět díky mně skončili rozchodem. Z prvního nešťastného vztahu jsem si v hlavě nevědomky zabudoval představu, že celé opačné pohlaví je nevěrné.

Nemám problém se seznámit, začít vztah nový, ale kdykoliv se seznámím s dívkou, začneme se scházet... , vše je na dobré cestě a hned v začátku něčeho nového začnu dotyčnou přímo týrat, kam jde, s kým jde, kdo to je, jen si sedne k PC, už jí podezřívám, že si s němkým píše, že mě určitě podvádí, že mi lže... A to i přesto, že vše funguje skvělě a za normálních podmínek nemám vůbec důvod jí nevěřit a podezřívat. Mám jí i rád, jsem šťastný, ale chovám se jako naprostý pitomec a nedokážu se od toho oprostit. Většinou to trvá chvilku a svým chováním dívku ztratím, protože mé chování nesnese, neboť je bezdůvodné a přímo jí tím odradím od všeho dalšího. Dívku ztrácím, jsem nešťastný, uvědomuji si svojí chybu a mrzí mě to. Po krátkém čase se srovnám a začínám znova, přijde známost, náhoda, opět se seznamujeme, vše se zdá být na dobré cestě a mé chování se opět mění na nesnesitelné. Takto jsem ztratil již několik dívek, se kterými jsem mohl být dodnes, nebejt své "úchylky".
Nyní jsem ve stádiu, že i přes možnost seznámit se, házím všechny pokusy předem stranou a jsem sám. Vím totiž, že to zase mojí vinnou skončí. Trápí mě to a nevím, jak si ten (asi extrémní případ žárlivosti nebo nevím, co je to za poruchu) stihomam dostat z hlavy. Moc děkuji za odpověď, případně za radu. Nejsem blázen, ale vážně mě to štve. Napadá vás něco? Díky.

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 2236x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: Přehnaná žárlivost
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
02.08.2012 17:56 Uživatel: Trinity
1429307679_carrie-ann-mos-as-trinity-in-the-matrix-reloaded.jpg
1000-2000
Téma: Už nedokážu věřit ženám že jsou věrné, jsem žárlivý
Text uživatele: 

tady je každá rada drahá... jsou jen dvě možnosti, buď začneš sám se sebou něco dělat, změníš své myšlení a  uvažování nebo budeš bez přítelkyně. Volba je na tobě...

Pokud by byla slečna chápavá a empatická, možná by jsi mohl na začátku vysvětlit, že reaguješ přehnaně žárlivě, protože máš špatné zkušenosti, ale nevěřím tomu že by to některá vydržela dlouho... to by musela být světice...

 
02.08.2012 18:22 Uživatel: Julie
Téma: Už nedokážu věřit ženám že jsou věrné, jsem žárlivý
Text uživatele: 

   Objednej se k chocholouškovi. A Ty seš hodnej, nebo zlej?

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Už nedokážu věřit ženám že jsou věrné, jsem žárlivý
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Hlavní nabídka

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny