Téma: Vztah s mužem štírem - zkušenosti

30.01.2011 12:24
Uživatel: Maja
Věk:  39
Odpovědí na téma: 36
Text:  Zdravím všechny, jsem s partnerem  rozvedeným mužem ve Štíru, který má dvě děti (syn 20let, dementní, dcera 17 let, studuje střední školu, a pořád neví, co vlastně bude dělat jakou profesi) Jsme spolu 7 let, v posledním roce naše soužití dostalo tzv. dost na frak, zemřel mu otec, a mám pocit, že s ním manipuluje jeho matka, je to poznat na jeho chování  když tam jede na návštěvu. Já se s ní nestýkám, je to dost primitivní osoba, v jejich rodině se vyskytují nervové choroby (migréna, demence) takže to vidím na jeho potomcích. Je jasné, že když se dva lidé seznámí, o takových věcech nemluví. Jenže já mám dar takový dá se říci detektivní, vystopovat všechny souvislosti a důsledky jevů, a dopídila jsem se příčiny oněch jevů. Bohužel ať chci nebo ne, všechno se promítá do našeho vztahu. Samozřejmě já jsem zvyklá řídit se hlavně rozumem, a žádné dítě jsem s ním nikdy neplánovala. Vím že děcka jsou zdrojem problémů, a vedou k eskalaci napětí. Když to vezmu z druhé strany, rozumíme si skvěle, čteme si myšlenky, sledujeme stejné filmy, máme podobné názory na lidi, podobné nápady, chuti atd. Mrzí mě, že naše soužití asi vezme za své, protože jsme oba dost výbušní a stále se hádáme (děcka, peníze) Já jsem mu dost pomohla, vyřídila jsem za něho spoustu věcí, jsem dobrá organizátorka, takže to pro mě není problém. On si podle mě toho neumí vážit. Na vánoce jsme si koupili dost drahé dárky, nebo tedy cenné, a bylo to fajn. Nevím jak mám vyřešit naše četné spory, které jsou spíše žabomyšími válkami, které k ničemu nevedou, jen k dalším hádkám.
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

   
30.01.2011 13:01 Uživatel: Smějící se Jack
Věk:  25
500-1000
Téma: Vztah s mužem štírem - zkušenosti
Text uživatele: Řiď se zkušeností z touto konkrétní osobou a nesnaž se hledat podobnosti ve vztazích jiných lidí s jinými lidmi narozenými v období, kterému lidé přiřadili symbol štíra. Je logické, že nějaký symbol nemá na povahu člověka žádný vliv. Jde o geny, výchovu a vliv prostředí, ne o hvězdná znamení.
 
30.01.2011 14:11 Uživatel: Maja
Věk:  39
Téma: Vztah s mužem štírem - zkušenosti
Text uživatele: Jenže on je opravdu typický Štír:(
 
30.01.2011 15:04 Uživatel: Smějící se Jack
Věk:  25
500-1000
Téma: Vztah s mužem štírem - zkušenosti
Text uživatele: Tady vůbec nejde o to, jestli je typický štír nebo ne, jde o to, jakou má povahu. A povaha s nějakým zvířecím symbolem vůbec nesouvisí.
 
30.01.2011 19:01 Uživatel: Maja
Téma: Vztah s mužem štírem - zkušenosti
Text uživatele: Hele,já mám své zkušenostmi s lidma, a tohle mi nikdo nevymluví. Je opravdu výbušný, přesně tak,jak to popisuje pan Mlčoch na svých www.stránkách, díky za odkazy, sedí to dobře. Já s ním vydržím nemluvit týden, ale to nic neřeší. Jeho čarodějnice matka ho proti mě štve. Tak at se o něho stará ona, vaří mu, chystá, uklízí, nakupuje,  oprašuje ho, ....................a pod. 
 
30.01.2011 20:05 Uživatel: Smějící se Jack
Věk:  25
500-1000
Téma: Vztah s mužem štírem - zkušenosti
Text uživatele: Uvědom si, že jedna zkušenost nic neznamená, nelze ji extrapolovat na celou množinu lidí narozených ve znamení štíra.
 
30.01.2011 22:14 Uživatel: Medvěd
Věk:  50

Město:Valašské království

5000-6000
Téma: Vztah s mužem štírem - zkušenosti
Text uživatele: Jacku, abych tě potěšil i já a nechal se od tebe dobrovolně poučit, tak nahodím téma keltských druidů, kteří rozdělili lidi podle narození a přidělili jim znamení stromů... Já jsem například VRBA a sedí to na mne naprosto dokonale... Manželka a oba synové jsou jiné stromy a charakteristika sedí také dokonale... I můj brácha se v tom našel... Napiš mi den a měsíc tvého narození, já ti napíši tvojí charakteristiku podle druidů, ty padneš v němém úžasu na kolena, budeš bít svojí hlavou do prachu a budeš prosit za odpuštění, že jsi na nic takového nevěřil... A kdyby to náhodou nesedělo, tak raději zpochybním tvé datum narození, než abych přiznal omyl... Vyplazující jazyk
 
30.01.2011 22:55 Uživatel: Smějící se Jack
Věk:  25
500-1000
Téma: Vztah s mužem štírem - zkušenosti
Text uživatele: Den i měsíc narození mám v profilu.
 
31.01.2011 00:28 Uživatel: Medvěd
Věk:  50

Město:Valašské království

5000-6000
Téma: Vztah s mužem štírem - zkušenosti
Text uživatele: 

12.1.-24.1.

Jilm

Ctižádostivý a oddaný

15.7.-25.7.

Statný strom se štíhlým kmenem symbolizuje fyzicky přitažlivé lidi. Vyznačují se duševním klidem a pohodou. Dokážou se dobře ovládat, své emoce a soukromé problémy zpravidla skrývají před zvědavým okolím. Jsou ctižádostiví a pracovití. Daří se jim i ve vedoucím postavení, ale obvykle bývají velmi náročnými šéfy, neboť u svých podřízených nestrpí žádné vady a chyby. Snad i pro svůj výběr spolupracovníků jsou často úspěšní. Jsou rozhodní a šikovní. Smysl pro humor jim pomáhá překonávat odpor okolí k jejich despotické povaze. Milostný život s Jilmem není jednoduchý, musíte být vybaveni notnou dávkou tolerance a vytrvalosti. Ale pokud se s Jilmem naučíte vycházet, nejdete v něm partnera s křehce ušlechtilou a rozvážnou povahou.

Tak co, Jacku, je to pravda..?

 
31.01.2011 10:09 Uživatel: Smějící se Jack
Věk:  25
500-1000
Téma: Vztah s mužem štírem - zkušenosti
Text uživatele: Něco jo, něco ne, tak padesát na padesát. wink Přesně jak jsem čekal, samý obecný tvrzení, který se dají s trochou nadsázky našroubovat na každýho druhýho, tím spíš, když někdo není schopen dostatečné sebereflexe. Třeba já za sebe můžu říct, že určitě nejsem despotický, šikovnej jsem jak na co (toto je přesně jedno z těch zevšeobecňujících tvrzení, poněvadž každý je alespoň na něco šikovný a málokdo přizná, že třeba není šikovný na nic) na lidi nemám přehnaný nároky, duševní klid a pohoda je něco, na čem bych měl ještě zapracovat, ne vždy se dokážu ovládnout, emoce ani soukromé problémy před některými lidmi neskrývám, některé druhy emocí neskrývám před nikým.

A ty poslední věty:
Milostný život s Jilmem není jednoduchý, musíte být vybaveni notnou dávkou tolerance a vytrvalosti. Ale pokud se s Jilmem naučíte vycházet, nejdete v něm partnera s křehce ušlechtilou a rozvážnou povahou.
Jsou tak obecné a nic neříkající, že jdou skutečně napasovat na každého druhého. Mrkající

Jinak doporučuji přečíst si něco o Forerově efektu.
 
31.01.2011 10:50 Uživatel: Medvěd
Věk:  50

Město:Valašské království

5000-6000
Téma: Vztah s mužem štírem - zkušenosti
Text uživatele: Něco o tom vím, jak tento efekt funguje, ale nemám jej asi nastudovaný tak důkladně jako ty... Charakteristika druidů je naprosto přesná, akorát ty ses narodil někdy jindy a vypadá to, že i někde jinde... Na mimozemšťany to asi tak 100% neplatí... Nevadí, já budu dál žít v mé nevědomosti a bludu... Nechci si umět všechno racionálně vysvětlit, mně takhle život připadá zábavnější... Ovšem tvůj postoj ti neberu... Vyplazující jazyk
 
31.01.2011 11:15 Uživatel: Smějící se Jack
Věk:  25
500-1000
Téma: Vztah s mužem štírem - zkušenosti
Text uživatele: Charakteristika druidů nemůže být naprosto přesná, poněvadž nevycházejí z žádných objektivních výzkumů. Prostě vzali nějaký časový interval v roce, přiřadili mu nějaké všeobecné a nejednoznačné vlastnosti a řekli, nechť každý, kdo se narodil v tomto intervalu, má tyto vlastnosti.

akorát ty ses narodil někdy jindy a vypadá to, že i někde jinde... Na mimozemšťany to asi tak 100% neplatí...
argumentum ad hominem

Nevadí, já budu dál žít v mé nevědomosti a bludu... Nechci si umět všechno racionálně vysvětlit, mně takhle život připadá zábavnější...
Já nevím jak tobě ,ale mně věda připadá překrásná, zábavná a vzrušující. Ale aspoň, že přiznáváš, že žiješ v bludu. Mrkající
 
31.01.2011 12:31 Uživatel: Medvěd
Věk:  50

Město:Valašské království

5000-6000
Téma: Vztah s mužem štírem - zkušenosti
Text uživatele: Jacku, sice jsem laškovně a transparentně použil "argumentum ad hominem", to jsi pochopil i ty, že to nebylo myšleno vážně, ovšem já si to tebe s chutí rýpnu a podráždím kobru bosou nohou... Ano, souhlasím, že věda je vzrušující, nejvíce vzrušující na ní je získávání finančních prostředků na bádání... Mrkající
 
19.09.2012 18:42 Uživatel: kocina
Věk:  31
Téma: Vztah s mužem štírem - zkušenosti
Text uživatele: 

ahoj, mohu také poprosit o rozbor narození.. happy.. 12.11. 1978.. mooc děkuji gábina.. p. s. mám přítele a vůbec se v něm nevyznám sad.. jsem zoufala

 
31.01.2011 08:41 Uživatel: Maja
Téma: Vztah s mužem štírem - zkušenosti
Text uživatele: no tak především neznám jediného Šíra, znám jich spoustu, a všichni mají cosi podobného, rozdíl je snad jen díky ascendentu a ostatním aspektům. Nediskutuj se mnou, kdo je nebo není Šítr - to já vím až moc dobře!!!!
 
31.01.2011 10:12 Uživatel: Smějící se Jack
Věk:  25
500-1000
Téma: Vztah s mužem štírem - zkušenosti
Text uživatele: Viz Forer effectMrkající Ve skutečnosti bys podobné vlastnosti našla u libovolných dvou lidí bez ohledu na znamení.
 
31.01.2011 12:39 Uživatel: Julie
Téma: Vztah s mužem štírem - zkušenosti
Text uživatele:   Tak test, který dělal Bertram R. Forer, je dost nepřesný, jelikož mu posloužilo jen pár studetíků a né celá planeta. A Bertram byl velký skeptik a o něch je známo,že vše kriticky posuzují a pořád se přesvědčují o své pravdě a přesnosti. Což pramení z jejich vnitřní nespokojenosti.  Na toto téma diskutovat nebudu,nechce se mě krmit Trolly. Ale znovu říkám, nemusíte mě dokazovat že to existuje,stačí když dokážete, že neexistuje. Ale studie Forera mě příjde dost slabej důkaz. Já souhlasím s tím,co řekl Isaac Newton. Poroučím se.
 
31.01.2011 19:12 Uživatel: Smějící se Jack
Věk:  25
500-1000
Téma: Vztah s mužem štírem - zkušenosti
Text uživatele: Tak test, který dělal Bertram R. Forer, je dost nepřesný, jelikož mu posloužilo jen pár studetíků a né celá planeta.
Potíž je v tom, že Forerův test je kdykoliv opakovatelný a každý si jej může zkusit sám na sobě. A samozřejmě že byl v minulosti opakován. Nehledě na to, že stačí použít při čtení horoskopů selský rozum a hned je jasné, že neposkytují žádná konkrétní tvrzení, ale vágně formulovaná tvrzení tak, aby je každý po provedení subjektivní validace považoval za pravdivá.

Na toto téma diskutovat nebudu,nechce se mě krmit Trolly.
Evidentně vůbec netušíš, co to v internetovém slangu znamená troll a co znamená věta do not feed trolls. Dopotručuji k nastudování tento článek: Troll (Internet)

Ale znovu říkám, nemusíte mě dokazovat že to existuje,stačí když dokážete, že neexistuje.
Pointa tkví v tom, že důkazní břemeno leží na tom, kdo tvrdí, že něco existuje. Je to stejné, jako bych tu tvrdil, že lze zabít člověka silou vůle a po tobě chtěl, abys dokázala, že to není možné.
 
31.01.2011 19:41 Uživatel: Medvěd
Věk:  50

Město:Valašské království

5000-6000
Téma: Vztah s mužem štírem - zkušenosti
Text uživatele: Dovoluji si nesouhlasit s tvým tvrzením, Jacku, že důkazní břemeno leží na tom, kdo tvrdí, že něco existuje... Není to vždy... V případě obvinění ze sexuálního obtěžování např. na pracovišti je důkazní břemeno na straně žalovaného, který musí dokázat, že k takovému konání nedošlo... Pokud teda neproběhla nějaká novela, kterou jsem nezaregistroval...
 
31.01.2011 19:54 Uživatel: Smějící se Jack
Věk:  25
500-1000
Téma: Vztah s mužem štírem - zkušenosti
Text uživatele: Ty do toho ale mícháš zákony, které vytvářejí stejní lidé, jako jsme my dva, a i mezi politiky se vyskytují hloupí lidé, stejně jako v celé populaci. Proto zákony bohužel nejsou vždy logické, jako je to v případě tebou zmiňovaného zákona.
 
31.01.2011 20:09 Uživatel: Medvěd
Věk:  50

Město:Valašské království

5000-6000
Téma: Vztah s mužem štírem - zkušenosti
Text uživatele: 

Když to nechceš nazývat zákonem, budeme to nazývat pravidlem, na kterém je nějaká všeobecná shoda, že  důkazní břemeno leží na tom, kdo tvrdí, že něco existuje... Ale to pravidlo musel někdo v průběhu času prosadit... A byly to opět lidé, jako jsme my dva... Pokud nejsou zákony vždy logické, páč i mezi politiky se vyskytují hloupí lidé, nemusejí tudíž být vždy logické ani uznávaná pravidla, páč hloupí lidé se vyskytují všude... Jako tebou zmiňované pravidlo o důkazním břemenu na straně toho, kdo tvrdí, že něco existuje... Takže by se mohli zastánci astrologie skutečně domáhat toho, abys dokázal, že astrologie nefunguje a je pouhý blud... Mám tě rád, Jacku... Mrkající

 
31.01.2011 20:20 Uživatel: Julie
Téma: Vztah s mužem štírem - zkušenosti
Text uživatele:   A já ne, trolle Jacku.
 
31.01.2011 20:26 Uživatel: Smějící se Jack
Věk:  25
500-1000
Téma: Vztah s mužem štírem - zkušenosti
Text uživatele: Pokud nechceš diskutovat, tak se raději vůbec nevyjadřuj, protože momentálně tu trolluješ ty (a já ti to vědomě žeru, když na tebe reaguju, ale to je fuk).
 
31.01.2011 20:24 Uživatel: Smějící se Jack
Věk:  25
500-1000
Téma: Vztah s mužem štírem - zkušenosti
Text uživatele: To, že někdo napíše (třeba ty), že důkaz má podat ten, kdo tvrdí, že to nefunguje, neznamená, že to je objektivní pravda. Je logické, že když někdo s něčím přijde, musí nejdřív prokázat, že to funguje. Kdyby se měl člověk zabývat každým výmyslem a prokazovat jeho neexistenci, nedělal by nic jiného. Bohužel naše společnost je nastavená tak, že právní zákony se musí dodržovat (většina nechce do vězení) a zároveň lidé nemají přímou možnost, jak znění zákona ovlivnit, případně navrhnout jeho změnu v případě, že je objevena chyba (tak jako to např. funguje u betatestů software). Takže i když každý rozumný člověk vidí v tebou zmíněném zákoně logickou chybu, nemůže s tím nic udělat. Kdežto v případě astrologie toto neplatí, poněvadž astrologie na člověku nic nevynucuje a tím pádem rozumný člověk nemusí brát astrology vážně vzhledem k tomu, že nikdy nikdo nedokázal, že funguje.
 
31.01.2011 20:43 Uživatel: Medvěd
Věk:  50

Město:Valašské království

5000-6000
Téma: Vztah s mužem štírem - zkušenosti
Text uživatele: Vzhledem k tomu, že se asi neshodneme, Jacku, nebudu zbytečně tuto diskusi dále protahovat, páč už teď ostatní návštěvníky asi naše debata nezajímá... Mír nebude trvat dlouho, páč se tady zajisté objeví další téma, u kterého se potkáme... Hodně čti, ať se od tebe opět dozvím zajímavé věci... To není myšleno ironicky, znáš mě... Pohodový
 
31.01.2011 21:02 Uživatel: Smějící se Jack
Věk:  25
500-1000
Téma: Vztah s mužem štírem - zkušenosti
Text uživatele: Jak chceš. wink Ale myslím, že na diskusi stačí dva bez obecenstva.
 
31.01.2011 21:13 Uživatel: Medvěd
Věk:  50

Město:Valašské království

5000-6000
Téma: Vztah s mužem štírem - zkušenosti
Text uživatele: 

I na sex stačí dva bez obecenstva... Někdy i jeden, to u diskuse ovšem nejde... Hlavně se mě nesnaž přesvědčit, že nemám pravdu... Mlčící

 
01.02.2011 08:36 Uživatel: Maja
Téma: Vztah s mužem štírem - zkušenosti
Text uživatele: Já teda vidím že ty kecy, které tady plodíte, jsou o ničem. Já jsem jasně napsala, a psychologové to mohou dokázat řadou průzkumů, že astrologie prostě platí. Jak říkám, ten Štír je vždycky rizikový díky své nevyzpytatelnosti. 
Jak fungování astrologie osvětluje jeden z našich astrologů, čti níže. 
Některý okamžik je pro něco vhodný a jiný méně vhodný. Karel IV. nechal např. pečlivě spočítat, kdy se má položit základní stavební kámen pro Karlův most či Univerzitu - a máme je tu dodnes. Existovali a dodnes existují významní politici, kteří bez porady s astrologem neudělají ani krok. Přesto však tento typ horoskopů nedoporučuji přeceňovat, jsou spíše jen pomocné. Jako banální příklad uvedu manželský pár, pracovitý a schopný, který se rozhodne otevřít hospodu. I když si vyberou nevhodný okamžik, tak ta hospoda jim nakonec bude fungovat, ale dá jim to víc práce.
Rodina může velmi mnoho pokazit a může také velmi mnoho prospět. Není ale možné, aby taková situace nastala a přitom z horoskopu nebyla vidět. Možnost deformity výchovou bývá vidět dopředu, do toho se dítě prostě už narodí. Já bych to ovšem nepřeceňoval. Pokud se dítě z vlivu svých rodičů včas vymaní, pak obvykle velmi rychle nakloní své snažení svým přirozeným směrem. Naprostá většina lidí intuitivně ví, k čemu se hodí. Horší je to v případech, kdy vliv rodiny zůstane určující, zvlášť když se dítě od svých rodičů včas nedokáže odpoutat nebo se odpoutá málo. To platí paradoxně i pro případy, kdy má rodina na dítě vliv takzvaně dobrý, ale kdy ho drží v umělém světě, v němž dítě nežije samo za sebe. K tomu by asi měli víc co říct kvalifikovaní psychologové nebo psychiatrové, kteří se rodinným soužitím podrobněji zabývají.
 
01.02.2011 09:08 Uživatel: Medvěd
Věk:  50

Město:Valašské království

5000-6000
Téma: Vztah s mužem štírem - zkušenosti
Text uživatele: Majo, omlouvám se velice, že tady na tvém webu o astrologii plodím pouze nesmyslné kecy... V okamžiku pomatení mysli jsem se pokusil diskutovat s Jackem, který na tomto tvém webu funguje jako jistota racionálních názorů na cokoliv... I když je mi vcelku téma astrologie lhostejné, chtěl jsem se zastat návštěvníků tvého astrologického webu a trochu otupit Jackovi názory na tuto oblast... Samozřejmě uznávám, že nedosahuji tvé úrovně znalostí a vyjadřovacích schopností, které se zde na tvém webu projevují zejména dlouhými odstavci a jejich kopírováním do různých témat a neustálým opakováním tvých pravd například o tom, že muž ryba a žena blíženec nemůžou spolu vydržet... Jasným důkazem o tvé pravdě je moje dvacetileté spokojené manželství...
Vstoupit do debaty o astrologii s tím, že astrologie funguje a psychologové nám to můžou dokázat, je poněkud odvážné tvrzení a už se nedivím Jackovi, že se ozývá... Ovšem je to tvůj web a já už si budu dávat pozor, abych tady nepsal kecy... Ještě jednou se ti omlouvám, páč ty jsi vlastně  jasně napsala, a psychologové to mohou dokázat řadou průzkumů, že astrologie prostě platí...  
 
01.02.2011 12:21 Uživatel: Smějící se Jack
Věk:  25
500-1000
Téma: Vztah s mužem štírem - zkušenosti
Text uživatele: Smějící se Nejlepší je to prostě.
 
01.02.2011 10:29 Uživatel: Maja
Téma: Vztah s mužem štírem - zkušenosti
Text uživatele: :( Ryba žije ve vodě, (blíženec)pták ve vzduchu. Máte ablutně minimum společného, a znám vztahy Ryba-Blíženec, které dovedly zpravidla ženu do psychiatrické ambulance, přestože jsem ji varovala, že to tak skončí.
Jelikož Ryby umí akorát manipulovat s druhými, je docela možné, že ta tvá žena je tomu svolná, a nevadí jí to, nebo nemá svou vlastní osobnost, aby si to uvědomila. Pak tu jsou taky tzv. děti, což je absolutní "veličina" na kterou se odkazují všichni nevěrníci a chroničtí promiskuitní podvodníci, jako důvod, proč se opravdu "hned nemohou rozvést". Jelikož tyhle a jiné kecy už dávno znám (naštěstí ne ze své vlastní, ale z jiných špatných zkušeností od jiných lidí) tak vždycky jen mávnu rukou. 
Možná bysme se měli zeptat i tvé ženy, proč s tebou vlastně je, a vsadím se o cokoli, že ti byla min. jednou či dvakrát nevěrná. To střílím naslepo, ale jsem si jista:)
původně moje otázka směřovala k tomu, jaké mají lidi zkušenosti s muži Štíry, myslela jsem že zde své zkušenosti sdělí ženy, ale zajímalo by mě, jak sami muži Štíři vidí sami sebe (jsou dost samolibí, asi tuším, co by tu psali)
bohužel na řadu otázek tady hledá odpovědi spousta lidí, takže o tom je snad tento web.
 
01.02.2011 10:31 Uživatel: Maja
Téma: Vztah s mužem štírem - zkušenosti
Text uživatele: to nebyl záměr, dávat tu 2x stejný text, to je chyba někde na serveru. 
 
01.02.2011 11:29 Uživatel: Medvěd
Věk:  50

Město:Valašské království

5000-6000
Téma: Vztah s mužem štírem - zkušenosti
Text uživatele: 

Majo, co jsem ti chtěl říct, to jsem ti již napsal... Nemíním s tebou nadále vůbec o ničem diskutovat a požádal bych tě, abys mne tady nepřesvědčovala o nevěrách mé manželky a tím méně se vyjadřovala o její povaze... Ne štíři, ale ty jsi samolibá, cokoliv kromě tvých názorů jsou podle tebe kecy, takhle namachrovaný nejsem ani já... A to je co říct... Jestli chceš svými názory na tomto webu pomáhat, tak pomáhej... Mojí manželce jsi pomohla velmi, jak příjde domů, tak ji zmlátím za to, že mi byla minimálně jednou, či dvakrát nevěrná, protože ty seš si tím jistá... O tomhle prostě tento web je... Řvoucí

 
01.02.2011 14:41 Uživatel: karlos
Téma: Vztah s mužem štírem - zkušenosti
Text uživatele: Já mám jen jednu jednoduchou radu, která se zvěrokruhem nemá nic společného. Jestli se těšíš na setkání s ním, tak se s ním scházej, jestli se netěšíš rozejděte se. Jak prosté Watsone.
 
01.02.2011 15:07 Uživatel: Karenka
Téma: Vztah s mužem štírem - zkušenosti
Text uživatele: přesně tak, jak napsal karlos, je-li ti s ním fajn, není co řešit. Druidy ani štíry do toho netahej...pro tvou informaci, můj letitý kamarád je taky štír a v žádném případě není nevyzpytatelný, ani náhodou. Já jsem Panna, stejně jako můj manžel a jsme každý úplně jiný. Horoskopy neodsuzuju, když má někdo tolik času, aby ho s nimi mařil, jeho věc. Mě to ale nic neříká ani nedává.
 
03.02.2011 10:52 Uživatel: Maja
Téma: Vztah s mužem štírem - zkušenosti
Text uživatele: Tak to je věc zkušenosti, a já mám především jen a jen špatné zkušenosti s Rybami (ženy i muži) kteří mají všechny neřesti - drogy, alkoholismus, nevěry, a chronická nedochvilnost, protože oni mají "na všechno dost času", s tím mají problémy ted hlavně moje známé, které hromadně končí u psychiatra z těchto magorů (Ryb)
se kterými se naprosto ZBYTEČNĚ zaplétají, i když já vím, a ony to posléze zjistí také, s Rybami nemá smysl vůbec ztrácet čas. Preventivně je to jediné řešení pro každého, kdo má s nimi jakékoli, tedy hlavně Š P A T N É zkušenosti ve všech oblastech (a ted nemyslím už ani svého otce, dědu, strýce, švagra, bratra, bratrance, .........) a kdo to ještě nezjistil, tak mu přeju hodně "příjemných " zážitků s těmito leklými rybami:(((
nicméně opět se tady manipuluje (Ryby jsou opravdu zdatnými manipulátory) a odvádí pozornost od tématu v záhlaví:( 

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Vztah s mužem štírem - zkušenosti
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Hlavní nabídka

Statistiky

Nové odpovědi dnes: 6
Nová témata dnes: 1
Dneska bylo odpovězeno na: 5 témat
Počet témat celkem: 16350
Počet odpovědí celkem: 174408
Počet registrovaných: 4964 uživatelů
Nejčtenější za 7 dní: V životě nikam nesměřuji
Nejkomentovanější za 7 dní: V životě nikam nesměřuji
Nejvíce navrhované na smazání

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny