Téma: Pyžamo, noční oděv na spaní - co na nás prozradí?

02.11.2014 17:49
Uživatel: Pluto
1482619599_pluto13.gif
7000-8000
Odpovědí na téma: 6
Text: 

Móda a její trendy se dobou mění, tak jako se mění lidé, jak denního oblečení, tak i nočního oděvu. Dříve ženy nosily dlouhé flanelové a bavlněné košile nebo pyžama. Dnes jim postačí například Evino roucho. Králové také spávali nazí zahalení do kožešin. V 18. Století se začaly nosit dlouhé bíle košile a na hlavě čepce. Pyžama se začaly nosit počátkem 20. Století. Do té doby i pánové nosili dlouhé noční košile a noční čepičky s bambulkou. V dnešní době spíme podle zvyků jedince. Někdo v pyžamu, jiní v tričku, noční košili, v spodním prádle a někdo spí rád nahý.

Prozradíte nám jaký je váš nejoblíbenější oděv na spaní?  alt

Zde si můžete přečíst, jaký milenec/ka se ukrývá pod nočním oděvem.

alt

Spací oděv žen.

1. Klasické pyžamo.

Žena, která si ráda bere do postele pyžamo, je spolehlivá a obětavá. Ačkoliv je konzervativní, při sexu má snahu partnera uspokojit. Iniciativu a experimenty od ní nečekejte, zato skoro nikdy nic nepředstírá.

2. Tričko.

Milovnice triček je praktická, nezřídka i sportovně založená dívka. Na romantiku si zrovna nepotrpí, v posteli jde bez okolků rovnou na věc. Sladká slůvka pro ni mnoho neznamenají, umí si říct, co jí dělá dobře.

3. Maxitriko s dětským obrázkem.

V triku s dětskými motivy spí holčiny, co bývají rozpustilé, hravé a zábavné. Rády se předvádějí a flirtují, někdy se mohou chovat rozmazleně a infantilně. Při milováníse podřizují svému partnerovi.

4. Tričko a kalhotky.

Ženská pochvalující si tričko a kalhotky oceňuje chlapa, který ví, stejně jako ona, co chce. Vyznačuje se upřímností a dokáže být empatická. Není přehnaně romantická, v posteli vás nejednou překvapí.

5. Hedvábná košilka a šortky.

Děvče, jež nejradši chodí spát v košilce a šortkách, vyhlíží něžně až zranitelně. Záleží jen na vás, jestli vám předvede i svou divokou stránku. V sexu se vám ochotně přizpůsobí tak, jak si to budete přát.

6. Saténová minikošilka.

Ženy usínající s oblibou v saténové košilce představují anděla s ďáblem v těle. Vypadají nevinně, zároveň je však jasné, že si sex umí užít. Důležitá je pro ně předehra, proto byste ji neměli odbývat, vyplatí se vám to.

7. Dlouhá saténová košile.

Pokud jste narazili na krásku, co si zamilovala dlouhou saténovou košili, pak vězte, že jde o nenapravitelnou romantičku, jež touží být neustále dobývána. Chce na vás udělat dojem, herečku v sobě ovšem nezapře.

8. Bavlněná noční košile.

Milovnice pohodlí a spánku v bavlněných košilích spojují sex s láskou a lásku se sexem. Mívají hluboké city, docela často je ale skrývají. V posteli jsou pozorné a ohleduplné, myslí více na partnera než na sebe.

9. Dlouhá flanelová košile.

Osůbka libující si ve flanelové noční košili má stydlivější povahu a nerada ukazuje své tělo. V sexu není tolik aktivní, miluje se radši potmě. Budete se muset snažit, abyste ji pořádně rozpálili a něčemu přiučili.

10. Roucho Evino.

Nahé spí v posteli ženy, které jsou sebevědomé a vždycky chtějí pouze to nejlepší. Preferují vášnivý a smyslný sex, a to kdykoliv a kdekoliv. Muže rády svádí a provokují, jsou připraveny všechno vyzkoušet.

Spací oděv mužů.

alt

1. Klasické pyžamo.

Milovník klasického pyžama je konzervativec postrádající spontánnost, stereotyp mu totiž vyhovuje. Žádných překvapení v posteli se tedy od něho nedočkáte, zato je galantní a ohleduplný. Ačkoliv se zpestření vyloženě nebrání, iniciativa musí vzejít od ženy. Podstatné je pro ne duševní splynutí s partnerkou.

2. Pyžamo sportovního vzhledu.

Muž, který si oblíbil pyžamo sportovního typu, je energický a aktivní, při sexu povětšinou uplatňuje dominantní chování. Zvládá plno technik a nejrůznějších poloh, miluje erotické hry. Rád experimentuje a bývá vynalézavý, všechno chce vyzkoušet. Pozor jen, aby se z milování někdy nestala spíše hodina tělocviku.

3. Saténové pyžamo.

Maník libující si v luxusních materiálech a značkovém oblečení touží zanechat dojem, v posteli pak myslí především na sebe. Tenhle pán snad vůbec nepozná, že orgasmus předstíráte. Jedná se o metrosexuála, pozéra a narcistu, dokonce nemusí být ani na ženy. Využít ho lze jako módního poradce či společenský doprovod.

4. Trenky.

Chlapíci, co si pochvalují spánek v trenkách, mají rádi dlouhé předehry, mazlení, líbaní a procítěné milování. Nějakou divočinu proto nečekejte, rovněž sex na netradičních místech a erotické pomůcky trenkař málokdy vyhledává. Vyniká v orálním sexu, velice mu záleží na tom, aby jeho drahá polovička byla spokojená.

5. Trenky a tričko.

Muži chodící spát v trenkách a tričku jsou citliví, někteří až zranitelní, rozvážní a upřímní. Tohoto člověka přitahuje hlavně povaha ženy, než že by lpěl na dokonalé postavě. Nepočítejte však s velkými a romantickými vyznáními, lásku dokazuje činy. Na přehnanou akrobacii při sexu si nepotrpí, dost se spolu nasmějete.

6. Boxerky nebo slipy.

Mužský, který si rád bere do postele boxerky či slipy  (většina žen dle anket upřednostňuje na mužích boxerky) , preferuje pohodlí. Ženy se mu líbí spíše přirozené, dokáže vám dopřát pocit jistoty a bezpečí. V sexu si umí říct, co mu dělá dobře, partnerku se snaží maximálně uspokojit, občas jen potřebuje trochu postrčit.

7. Noční košile.

Pokud jste narazila na jedince, jenž si zamiloval dlouhou noční košili, sexu si zřejmě moc neužijete. Tito muži bývají nejen stydliví, ale v posteli se neumí pořádně odvázat. Nemusíte hned házet flintu do žita, bude to chtít ovšem dostatek trpělivosti, předně mu pořiďte jiný oděv na spaní a poté si zahrajte na učitelku sexu.

8. Roucho Adamovo.

Týpek, co spí nejraději nahý, je sebevědomý, živočišný a poživačný. Ze svých nedostatků si umí udělat legraci a nečiní mu problém povznést se i nad ty vaše. K sexu je vždy připraven, nějaké složité předehry k tomu nepotřebuje. Jako milenec vás nezklame, nutno však podotknout, že s věrností si hlavu zrovna neláme.

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 2572x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: Co o nás prozradí noční oděv
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
02.11.2014 18:17 Uživatel: parek
Věk:  34

Město:vesnice

parek.jpg
3000-4000
Téma: Pyžamo, noční oděv na spaní - co na nás prozradí?
Text uživatele: 

ja spim tak od 13-14 let nahy, vyjimka byla jednou kdyz jsem byl nemocny a potil sem se jak prase a pak v nemocnici ale to bylo stejne spani o nicem

 
02.11.2014 19:16 Uživatel: Veselka
Věk:  34
Sweete.gif
3000-4000
Téma: Pyžamo, noční oděv na spaní - co na nás prozradí?
Text uživatele: 

Nosím na spaní vše nebo nic kromě trika s dětskými obrázky a flanelové košile. Ty jediné dva oblečky nevedu.

 
02.11.2014 20:58 Uživatel: Listicka
1553340406_liska_s_kytickou.jpg
3000-4000
Téma: Pyžamo, noční oděv na spaní - co na nás prozradí?
Text uživatele: 

Chybi tama kaftan!! V tom spim ja, ve viskozovem. A rano ho mam zaroven jako domaci saty!

 
02.11.2014 21:12 Uživatel: Pluto
1482619599_pluto13.gif
7000-8000
Téma: Pyžamo, noční oděv na spaní - co na nás prozradí?
Text uživatele: 

Jaký máš kaftan? alt

 
02.11.2014 21:32 Uživatel: Barča
1564813088_lvice.jpg
Téma: Pyžamo, noční oděv na spaní - co na nás prozradí?
Text uživatele: 

Pluto, rozhodla jsem se, že Tě tady napráším 

 
02.11.2014 21:54 Uživatel: Pluto
1482619599_pluto13.gif
7000-8000
Téma: Pyžamo, noční oděv na spaní - co na nás prozradí?
Text uživatele: 

altalt Já si dobře pamatuji tvoje téma, Barčo.  alt

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Pyžamo, noční oděv na spaní - co na nás prozradí?
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Hlavní nabídka

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny