Téma: Hra WOW - závislost

22.10.2010 21:09
Uživatel: gentleman
Věk:  16
Odpovědí na téma: 7
Text: 

Ahoj, kamarád mi pořád říká, ať začnu pařit hru WOW, ale mám takový pocit, že on je z toho úplně mimo. Takže já bych mohl být pak taky mimo. Pořád řeší, jestli už jsem byl tam a tam. Je fakt mimo. Je tohle ještě normální nebo je závislák? Kolik hodin denně musí pařit, aby to byla závislost?

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 2863x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: WOW - závislost na hře
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
22.10.2010 23:19 Uživatel: Barča
1564813088_lvice.jpg
Téma: Hra WOW - závislost
Text uživatele: Tomu se jen musím smát....někoho kontaktuju na FB a dostane se mi odpovědi " Vydrž, nemám čas, shnilo by mi zelí" Smějící se To je závislost - na hře tzv.Farma...
 
23.10.2010 10:43 Uživatel: Hanka
0-100
Téma: Hra WOW - závislost
Text uživatele: 

Ono je tak- závisí na každém, jak to pojme a hlavně jaký je.Silná osobnost s jinými zájmy ve skutečném životě to vezme jako pobavení i obohacení, jiná tomu propadne a vlastně si ten pravý  život ochudí.
A pamatuj: co nemáš, to ti nechybí.Zvaž, jestli tohle potřebuješ.
Mám osobní zkušenost s travianem - chytlo mě to, bavilo, nějaké nové známé přiválo,ale když jsem zhodnotila pro a proti- vystoupila jsem z toho, bylo to zábavné a napínavé,ale bralo to moc "skutečného" času.
Pro ilustraci :protože v práci nemám net,ale bydlím blízko, mazala jsem vždycky o polední pauze domů něco postavit, bránit se či vyslat útoky, po práci zase nejdřív domů udělat totéž,seděla jsem tam do noci, než jsem všechno ve své vesničce vybavila a brzo po ránu zas.... no ve finále už i rodina zpozorovala ,že jsem kapku mimo - a to jsem prosím už dost dlouho dospělá a zodpovědná osobasmile Dalo to chvilku odhodlání,ale jsem ráda, že jsem vystoupila.Kamarád, který mě tam dostal, to ještě nedokázalsmile
Takže já   radím: nezačínat si s tím,ale nikdo si stejně nedá radit, dokud nevyzkoušísmile

 
23.10.2010 10:50 Uživatel: Barča
1564813088_lvice.jpg
Téma: Hra WOW - závislost
Text uživatele: Ale tak já zas na tom nevidím tolik špatného...i pobavit se je potřeba. Hlavně musí zvítězit zdravý rozum. Nic přece netvá věčně, že...jsou věci, které baví celý život a pak ty druhé...tam myslím určitě patří i ty hry na netu..

                                          
 
23.02.2012 18:35 Uživatel: RoRo
Téma: Hra WOW - závislost
Text uživatele: 

Tak WoWko je fakt závislácka hra. Na to aby si sa stal závislákom nepotrebuješ na deň hrať "určitú dobu". Proste si zahráš pol hodinku každý deň a do mesiaca máš pocit že keď si offline, niečo ti uniká a pomaly sa v tom strácaš pretože ten virtuálny svet sa pri stlačení "log out" nezastaví ako v iných hrách. Čo ak práve teraz tvoj najlepší kamarát potrebuje pomoc? Alebo Game Master organizuje niaky super event? Zmeškáš šancu na niaky epic item?  

 

A keď si uvedomíš že ťa to ťahá a povieš si - veď len dám postavu na najvyšší level a potom sem budem chodiť len občas.... Potom budete chceť lepšie a lepšie brnenia, tromfnúť kamarátov v duely a pri levelovaní narazíte a menejskúsenejšch hráčov ktorým treba pomôcť...

 

Buď ste v tej hre až po uši alebo vôbec. Stredná cesta nieje. A to viem o čom hovorím, hral som WoW štyri roky, Buď prestanete v okamihu keď vás niečo presvedčí, ak si to necháte "rozležať", závislosť bude silnejšia.  

 

A ak si vravíte že hráte pre "sociálny kontakt"... Stiahnite si HAMACHI a zahrajte si po lan sieti menej závislácke hry... To vás prejde, len treba trochu odhodlania. veľa štastia.

 

 

 
06.06.2013 20:28 Uživatel: orange
Věk:  19
Téma: Hra WOW - závislost
Text uživatele: 

Můj bratr hraje zhruba od 9 hodin ráno do 2 hodin do rána. Takto to hraje už 3 roky. Je to závislost. Na začátku mluvil jako ty, že to nebude hrát. Jednoho dne jsem přišla domů ze školy a on měl zaplé wow. Od toho dne to začal hrát a už nepřestal. Je mu 22 let, nemá práci, na maturitu se vysral, nechodí ven, skoro nejí, s nikým z rodiny nekomunikuje a nikdo ho nesmí vyrušit a už vubec ne po něm něco chtít. Je podrážděnej, agresivní a plnej hnusu. Otročí wowku. Otročí PC. Právě teď se na něj dívám: svíjí se u toho a sprostě nadává a sténá.  Při pohldu na něj se mi chce opravdu brečet. Toto byl kdysi zdravý  a sportovně nadaný kluk. Co z něj zbylo se nedá popsat.

Dobře si rozmysli, jestli to začneš hrát.

 
24.06.2013 22:16 Uživatel: Evží
Téma: Hra WOW - závislost
Text uživatele: 

No sama hraju, ale nemyslím si, že bych to nezvládala mám maturitu, právě jsem dostudovala VOŠ takže i titul. Jde o to, jak si člověk umí rozvrhnout čas. Já si třeba zahraju večer místo televize (což by se také dalo považovat za závislost), když je potřeba udělat něco jiného tak to prostě omezím a věnuju se tomu, co vyžaduje pozornost. Na wowku nejsou jen kompletní závisláci, co hrajou nonstop. Poznala jsem tam maminku dvou dětí, pracující dospělé lidi, kteří se tam samozřejmě objevují spíše po večerech atd.
To se však liší člověk od člověka, jaké má priority a jak dokáže zvládnout přitažlivost virtuálního světa. Chápu, že někteří se stanou doslova závisláky, kteří tomu doslova propadnou a přestává pro ně reálný svět téměř existovat. Kdo se necítí na to, že by to zvládal, tak ať se do toho raději ani nepouští. Za sebe však mohu říct, že mi to nedává jen ty negativní věci, ale poznala jsem tam mnoho sympatických lidí a některé i v reálu

 
21.10.2015 18:53 Uživatel: Dominik S.
0-100
Téma: Hra WOW - závislost
Text uživatele: 

Pokud k wowku utíká z reality, něco není dobře. Já to hrál vždy trochu zkouřený a hlavně kvůlí principu flow - jestli mi někdo rozumí. Prostě se do toho ponoříš a zapomeneš sám na sebe i na čas

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Hra WOW - závislost
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Hlavní nabídka

Statistiky

Nové odpovědi dnes: 0
Nová témata dnes: 0
Dneska bylo odpovězeno na: 0 témat
Počet témat celkem: 16436
Počet odpovědí celkem: 175029
Počet registrovaných: 5064 uživatelů
Nejčtenější za 7 dní: TERMÍN VÝPLATY

Nejvíce navrhované na smazání

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny