Téma: Trpím depresem od odchodu manžel kvůli jiné ženě

30.08.2012 16:33
Uživatel: ivanice
Věk:  41
0-100
Odpovědí na téma: 2
Text: 

Ahoj lidé,

je mi jasné, že mi nikdo zde nemůže pomoci, ale i tak. Trpím depresí asi tak rok a nikomu na světě bych to nepřála zažít. Byla jsem šťastná máma a nyní je ze mě troska. Je to opravdu šílené a kdo to nezažil ať je rád. Je mi 41 let a mám děti 5,5 a 2,5 roku, manžel mi odešel za jinou (jak banální).

Léčila jsem se AD, ale několikrát jsem je vysadila, nyní začínám znovu. Také jsem vyzkoušela řadu alternativních metod, několik psychologů atd. Modlím se aby už to konečně přestalo.

Chtěla bych být zase tou veselou a milující mámou. Nenávidím se za to, že jsem to nezvládla.

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 3199x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: už nikdy nebudu stejná
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
30.08.2012 19:45 Uživatel: Arys
0-100
Téma: Trpím depresem od odchodu manžel kvůli jiné ženě
Text uživatele: 

 

Přece není nic, co by jste nezvládla a za co by jste se měla nenávidět. Jen máte teď v životě období, které není zrovna růžové. O chlapech, kteří opustí ženu kvůli jiné a ještě k tomu s dětmi mám dost nevalné mínění. Když jde o AD tak jak jste napsala, vysadila bych je, protože máte neustále v hlavě, proč je berete.

A když si on našel jinou, proč by jste si někoho nenašla i vy? Neříkám hned přítele, ale třeba zatím kamaráda, který by byl pro vás oporou a pomohl by vám tuto situaci vyřešit. Potřebujete vedle sebe někoho o koho se můžete opřít. Řešit tyto problémy jen AD určitě není to,, správné,, . Přeji hodně štěstí, už kvůli dětem musíte být silná, ti vás potřebují.

 
31.08.2012 06:46 Uživatel: megera
Věk:  50
sim1.jpg
1000-2000
Téma: Trpím depresem od odchodu manžel kvůli jiné ženě
Text uživatele: 

Na rozdíl od Anys si nemyslím, že je vhodné vysadit předčasně AD (osobní zkušenost) protože není pravda, že vám připomínají, proč je berete ale na fyzické úrovni vám pomohou překonat disfunkce vyplývající ze stavu a vyvažují hladiny serotoninu (nevím, jaká AD vám lékař předepsal a jak moc vám vysvětlil jejich funkci a smysl, způsob užívání i způsob vysazení) první krok k vyřešení stavu vede přes vaše "chci to vyřešit" pokud nenastane tenhle stav - nikoli verbálně pro okolí, ale uvnitř z přesvědčení, tak se nikam nepohnete. Další otázka, která asi přidělává vrásky na čele je materiální. zajistit ekonomicky sebe a dvě malé děti není jednoduché. Že se lidé rozcházejí je fakt, odsouzením partnera si moc nepomůžete, maximálně v sobě budete živit negativní emoce a ty věru ničemu nepomáhají, berou bbám energii a umocňují pocit, že jste oběť, chudák a že je to strašně nespravedlivé. A ani tohle osobní naldění vám nepomůže... oběť s ničím nehne, chudák nic nezmění a že je svět nepravedlivý - no to je... ale ani to není nic, co by vám pomohlo se dostat přes potíže. Nezavírejte se před světem, zkuste si najít činnost, která vám přináší radost, najděte si cestu k lidem - nové činnosti přináší nové přátelé, nobí přátelé nové podnětyy, nové podněty nové cíle a to je to, co potřebujete. Tak směle do ordinace pro AD a poradit se s doktorem, jak je brát, chtít znát všechny souvislosti - vysazení AD  většinou právě opačný účinek, takže vás dostane hlavou pod hladinu - to taky nepotřebujete, že ne... a z ordinace s kamarádkou na kafe a naplánovat aktivity na další týden, ne překotně, ale tak, aby se něco pohnulo happy Má-li vám kdo pohlídat dítka, směle se na něj obraťte, pokud ne, tak zvolte variantu s dětmi - nevím odkud jste a kluby pro maminky jsou už ve větších městech normální. Nelitujte se, pracujte na sobě. Nejste chudák, jste normální ženská, máma od dvou dětí, která má haldu života (nejméně polovinu) ještě před sebou a nikdo vám ho nemůže vzít a zkazit, když mu to nedovolíte... Oklepte se, budete silnější, pěknější, čipernější a svět se bude točit dál a sluníčko svítit.... stres nesvědčí nikomu a ničemu. Budete-li chtít kontakt na šikovnou terapeutku s níž je možné pracovt on-line, písněte mi sem kontakt, dám vám na ní spojení.

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Trpím depresem od odchodu manžel kvůli jiné ženě
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
Co teď... 3 853x
Morbidní sebevrahové a momo posedlost 9 865x
život o ničem 2 1017x
Asi jsem homosexuál, předávkoval jsem se, ale neumřel jsem 5 1418x
Jsem zničená, smutná, naštvatná - už nemůžu dál a chce se mi brečet 4 1562x
Sám ve 24 letech - vyřeší to sebevražda? 6 1508x
Jsem Harry - co vy na to? 6 1240x
Klidná bezbolestná sebevražda - postup, jak na to? 12 3653x
Nemám důvod žít, ani pro koho žít 21 4822x
Rakovina tlustého střeva s metastázami ve 23 letech - sebevražda 11 2119x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny