Téma: Samstav Václav Šulc a Šárka Krejčí - žaloba k soudu pro podvod

02.05.2023 19:44
Uživatel: Anm
Věk:  10
Odpovědí na téma: 1
Text: 

Tak nám se stalo úplně to samé. uzavřená smlouva na zateplení, před tím ještě více práce, které se táhly snad dva měsíce, stále výmluvy na počasí, auto, jinou zakázku a pak samozřejmě dovolená. S vypovězením smlouvy nesouhlasil a zálohu nevrátil. Podali jsme TO a výsledek je to, že to trestný čin není. ?? !

Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
08.07.2024 11:23 Uživatel: Prokop
Věk:  36
Téma: Samstav Václav Šulc a Šárka Krejčí - žaloba k soudu pro podvod
Text uživatele: 

Václav Šulc podvádí všechny lidi kolem sebe. Vybírá zálohu od nic netušících lidí který poptávají stavební práce většinou na AAApoptávky nebo na epoptávky.

Najme si partu zedníků. Nechá je zhotovit tak maximálně 10% z částky zálohy a pak se začne vymlouvat počasí atd. proč nemůže pokračovat. Majiteli zbylých 90% peněz už nikdy nevrátí a zedníkům nezaplatí!!! A jěště s ním někdy chodí i údajný stavební dozor nějaký ing. Kupilík, který mu potvrdí jeho smyšlené problémy proč nemůže pokračovat ve stavbě. Fór je v tom že mi jednou řekl jak to dělá!!! Když ho majitelé nahlásí na PČR za podvod, tak mu to nemůžou dokázat. Na podvod je totiž třeba prokázat prvotní úmysl podvodu. A on udělá vše proto aby to jak prvotní úmysl podvodu nevypadal. Dluh Vám uzná, komunikovat s Váma bude, jen peníze Vám nevrátí… Dle jeho vlastních slov: ˇˇ A takhle se vydělává. Jde o to ať ti nemůžou dokázat podvod a pak je to v pohodě. Za podvod se do vězení můžeš dostat ale za dluh neˇˇ. Je to bezpáteřní člověk, který už takhle podvedl stovky lidí. Doufám že jeho rodina v TRNAVĚ U ZLÍNA je na něj patřičně hrdá. A doufám, že jeho syn podle kterého také pojmenoval firmu SAM STAV bude jednou číst jaký podvodník je jeho tatínek. Operuje z různých firem (firmy byli vždy psané na přítelkyně jako je Šárka Krejčí nebo Ilona Šindlerová atd. které si to celé odnesli. On byl krytý a nadělal jim milionové dluhy), tak si dejte pozor na plešatého podvodníka.

 

 

 

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Samstav Václav Šulc a Šárka Krejčí - žaloba k soudu pro podvod
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Hlavní nabídka

Nejčtenější témata za rok

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny