Téma: Nomen omen - jméno je váš osud

01.01.2012 19:39
Uživatel: Antonella
100-500
Odpovědí na téma: 33
Text: 

Pozorně jsem četla diskuzi o Astrologii...věřím, že něco mezi nebem a zemí existuje.
Mám knihu, JMÉNO JE VÁŠ OSUD a docela to sedí, je to zajímavé ale sedí... ať už se někdo jmenuje Věra, Jana, Zdeňka a já nevím jak ještě, bez příjmení jen tak zhruba, se dá o člověku přes jeho jméno, hodně dozvědět....je to tak...

Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
01.01.2012 19:54 Uživatel: Barča
1564813088_lvice.jpg
Téma: Nomen omen - jméno je váš osud
Text uživatele: 

Tak jsem koukla do google....většinou tam nabízí právě tu knihu, ale něco jsem přece jen našla.

A zrovna ke mně tam nic neníSmějící se

 
01.01.2012 20:11 Uživatel: Antonella
100-500
Téma: Nomen omen - jméno je váš osud
Text uživatele: 

Barčo to není možné aby se nic nenašlo....určitě ano.Zajisté tam jsi taky a jiní, kteří tě zajímají...

 
01.01.2012 20:29 Uživatel: Barča
1564813088_lvice.jpg
Téma: Nomen omen - jméno je váš osud
Text uživatele: 

Tak jasmě, že svoje jméno jsem našla, ale po přečtení charakteristiky je připsáno, že to nesedí ke znamení LVA..... Smějící se

 
31.05.2012 08:55 Uživatel: Pavla
Věk:  66
pavla.gif
4000-5000
Téma: Nomen omen - jméno je váš osud
Text uživatele: 

roseBaru, chtěla jsem nakouknout, ale stránka se mi nezobrazuje.

 
31.05.2012 09:22 Uživatel: Barča
1564813088_lvice.jpg
Téma: Nomen omen - jméno je váš osud
Text uživatele: 

Pavli, je mi líto, ale v ELLE obsah stránky odstranili. Bylo tam zhruba tohle...

 
31.05.2012 09:42 Uživatel: Pavla
Věk:  66
pavla.gif
4000-5000
Téma: Nomen omen - jméno je váš osud
Text uživatele: 

roseDíky, Baru, a nevíš o něčem /určitě najdeš všechnoexcited/, kde jsou jména všechna? Mimo té knížky?

 
31.05.2012 10:05 Uživatel: Barča
1564813088_lvice.jpg
Téma: Nomen omen - jméno je váš osud
Text uživatele: 

Osud podle jména

Věštci mají za to, že má vaše jméno na vás větší vliv, než si myslíte. Předurčuje totiž váš osud. Vypočítejte si, co konkrétně to vaše pro vás znamená.

Nejenom datum narození má podle numerologů vliv na náš život, ale také naše jméno. Každé písmeno abecedy totiž reprezentuje jedno číslo (od 1 do 8) a jejich součet pak dává dohromady číslo, které náš život nějakým způsobem ovlivňuje. Hovoří se dokonce o jakési ‚karmické vibraci‘, kterou si se svým jménem v sobě neseme… A co konkrétně vám vaše jméno do vašeho života přináší? Je pro vás výhodou či komplikací? Zjistěte to jednoduše podle našeho návodu.
Jak na to:
Napište na papír celé své jméno (nebo jméno osoby, která vás zajímá) bez háčků a čárek, tedy křestní i příjmení, a přiřaďte k jednotlivým písmenům číslice podle následující tabulky. Pak všechna čísla sečtěte. Vyjde-li vám vyšší číslo než 52, musíte jeho číslice dál sečítat, dokud nezískáte součet menší než 52.

Příklad:
JANA NOVAKOVA
1+1+5+1+5+7+6+1+2+7+6+1 = 43
Vibrace jména Jana Nováková je 43.

Co konkrétně číslo, které jste vypočítali, znamená? To zjistíte na vedlejší stránce.
Tip: Pokud vám vyšlo číslo, jehož význam se vám nelíbí, a máte pocit, že se vám skutečně v životě nedaří, pak dnes už není tak těžké nechat si své jméno změnit (někdy stačí jen upravit pravopis). Podobně můžete se jménem pracovat také, když si chcete nebo nechcete jméno změnit po svatbě či při narození dítěte. Zkuste si vypočítat, jaké by to bylo, kdybyste si vzala jméno svého muže, nebo jak ovlivníte jménem život dítěti.

 

Význam čísla vašeho jména

Číslo 1 Vůdcovské sklony, odvaha, aktivita, tvořivost. Potřebuje k životu pochvaly. Je třeba se ale naučit vnímat druhé a naslouchat jim.
Číslo 2 Přirozená laskavost a snášenlivost. Výborná intuice, kterou dokážete také dobře používat. Musíte se naučit trpělivosti a diplomacii.
Číslo 3 Tvořivost, originalita, fantazie, vnitřní kouzlo a vtip. Jste výborní v práci s lidmi. Ale potřeba velké volnosti.
Číslo 4 Důraz na trpělivost, praktičnost, vytrvalost. Díky nim dosáhnete velkého úspěchu. Možná ale až v pozdním věku.
Číslo 5 Ambicióznost, ale zároveň také citlivost k ostatním. Skvěle zvládá novinky, změny, cestování. Nesnáší stagnaci. Je přirozeně vůdčí.
Číslo 6 Zaměření na druhé, obětavost, pomoc slabým. Pozor na nerozhodnost! Základem štěstí bude rodina.
Číslo 7 Touha po seberealizaci, kterou dokážete většinou naplnit. Je jen třeba zapracovat vždy na jednom konkrétním plánu.
Číslo 8 Ctižádostivost, ale většinou nedostatek odvahy a odolnosti při realizaci tužeb. To je třeba se naučit. Stejně jako psychickou vyrovnanost.
Číslo 9 Vysoká inteligence, potřeba získávat stále nové informace, poznávat nové země a lidi. Věčné hledání nějakého ideálu.
Číslo 10 Přináší do vašeho života lásku a štěstí. Je to dar, který ale musí být využíván tvořivě a s láskou a soucitem k ostatním. Pozor na pýchu a aroganci!
Číslo 11 Máte v sobě dva vnitřní hlasy, které jdou přímo proti sobě. Z toho pocit rozporu a neúplnosti. Je třeba hledat kompromisy.
Číslo 12 Musíte být stále ve střehu před intrikami a falší. Především nedůvěřujte těm, kdo vám slibují ‚modré z nebe’. Vnitřní klid najdete ve vzdělání a duchovnu.
Číslo 13 Neustálé změny a životní zvraty. Pokud se jim naučíte přizpůsobit, přinese vám to nečekanou vnitřní sílu až genialitu. Ty ale nesmíte užívat sobecky!
Číslo 14 Změny, které jsou ale ku prospěchu. Cestování a poznávání nových věcí vám přinese štěstí. Věřte své intuici! Pozor na přehnané sebevědomí!
Číslo 15 Velmi šťastné číslo! Řečnické a herecké nadání, neskutečné charisma i velké finanční úspěchy. Jen pozor na tendenci manipulovat s ostatními a černou magii.
Číslo 16 Pokud nebudete jednat v souladu s vnitřním hlasem, intuicí, hrozí vám úrazy. Je také třeba plánovat dopředu a do detailů. Raději se zřekněte slávy.
Číslo 17 Láska a mír, které přijdou po strastech a těžkostech určité životní etapy. Ty je ale třeba prožít, protože vyrovnají vaši karmu. Musíte klást velký důraz na vztahy.
Číslo 18 Rodinné spory a boje obecně. Varování před přílišným materialismem. Je třeba bojovat jen s láskou a štědrostí proti lakotě a nenávisti. Dobrem proti zlu.
Číslo 19 Velmi úspěšné a šťastné číslo! Úspěch v osobním životě i práci. Vaše sny se vyplní a dokážete dojít velkého vnitřního pocitu štěstí.
Číslo 20 ‚Živé sny’ až jasnozřivost. Díky tomu úspěch, ale většinou ne finanční. Převaha ideálů nad materiální stránkou, která přináší vnitřní štěstí.

Číslo 21 Úspěch, pocty, ocenění. Sice budete nuceni v životě bojovat i ustupovat, ale konečné vítězství bude vaše! A bude chutnat sladce.
Číslo 22 Nutná opatrnost jak v osobních, tak pracovních věcech. Pokud pochopíte svoje skutečné možnosti, předejdete neúspěchu. Pozor na bludy a sekty!
Číslo 23 Úspěch na všech frontách. Vlastní velká vnitřní síla, kterou další čísla mohou jen stěží ohrozit. Také pomoc vlivných lidí.
Číslo 24 Velice šťastné číslo, číslo karmické odměny. Neobyčejná přitažlivost pro opačné pohlaví, hezké vztahy, pomoc ostatních. Nezklouzněte ale k aroganci a promiskuitě!
Číslo 25 Velmi získáte, když se poučíte z vlastních chyb. Potká vás duchovní moudrost, ale i světská sláva, které dosáhnete díky svým vlastním zkušenostem.
Číslo 26 Schopnost pomáhat druhým, často ale ne sobě. Je třeba poslouchat vlastní intuici, která zabrání zklamání a případným prohrám. Opatrně s financemi!
Číslo 27 Harmonie, představivost, intelekt, přirozená autorita. Nebojte se uskutečnit své originální plány a nápady, i když na ně budou mít druzí opačný názor.
Číslo 28 Máte možnost dosáhnout velkého úspěchu, jen pozor na přílišnou důvěřivost! Silný odpor konkurence a nepřátel, nebezpečí soud-
ních proher.
Číslo 29 Nejistoty. Úzkost v souvislosti se vztahy s opačným pohlavím. Nespolehliví přátelé, zrady. Pomůže víra v dobro i přijmutí zodpovědnosti za vlastní činy.
Číslo 30 Více duchovna než materiálna. Úniky do samoty, vlastního světa. Závisí ale na vás, jak se s životem popasujete, jděte tím směrem, který vás učiní opravdu šťastnými.
Číslo 31 Obrovská inteligence až genialita, tvrdohlavost. Jistá vnitřní uzavřenost, izolovanost, neschopnost měnit své zvyky, nechcete být součástí davu.
Číslo 32 Skvělá schopnost okouzlit ostatní svou přirozeností. Výborné uplatnění v politice. Až magická schopnost ovládat masy lidí, podpora vysoce postavených.
Číslo 33 Harmonické partnerství, životní štěstí, finanční úspěch. Ale nenechte se přílišným sebevědomím z něho vyplývajícím svést k nadřazenosti a lenosti.
Číslo 34 Stejné jako číslo 25.
Číslo 35 Stejné jako číslo 26.
Číslo 36 Stejné jako číslo 27.
Číslo 37 Důraz na lásku a sex. Možný nekonvenční přístup k sexu. Nicméně citlivá povaha, dobré přátelské vztahy a silný vliv na ostatní. Větší úspěchy při spolupráci.
Číslo 38 Stejné jako kombinace čísel 11 a 29.
Číslo 39 Stejné jako číslo 30.
Číslo 40 Stejné jako číslo 31.

Číslo 41 Stejné jako číslo 32.
Číslo 42 Stejné jako číslo 24.
Číslo 43 Revolta, revoluce, povstání. Jak v práci, tak v osobním životě. Ne vždy jsou ale k vašemu prospěchu.
Číslo 44 Stejné jako číslo 26.
Číslo 45 Stejné jako číslo 27.
Číslo 46 Stejné jako číslo 37.
Číslo 47 Stejné jako číslo 29.
Číslo 48 Stejné jako číslo 30.
Číslo 49 Stejné jako číslo 31.
Číslo 50 Stejné jako číslo 32.
Číslo 51 Obrovský potenciál, nečekaný úspěch ve všem, co děláte. Jen pozor na nebezpečí číhající od lidí, kteří vám nepřejí! Pokud se bojíte střetů, radíme změnu jména.
Číslo 52 Stejné jako 43.

Zdroj

 
31.05.2012 10:12 Uživatel: Pavla
Věk:  66
pavla.gif
4000-5000
Téma: Nomen omen - jméno je váš osud
Text uživatele: 

roseBaru, děkuji, teď se mám čím zabavit.   

 
12.03.2013 15:28 Uživatel: lenulina
Věk:  28
Téma: Nomen omen - jméno je váš osud
Text uživatele: 

Ahoj, no podle me, je tohle ale spatne. ta tabulka je podle knizky jmeno je vas osud docela jina.

I ty vypocty se delaji jinak, ne cele jmeno dohromady, ale krestni zvlast a prijmeni taky a hlavne z prijmeni a jmena se vypocitava cislo osobnosti, ktere prave ma tu vypovidajici hodnotu. Jinak by nebyla vubec potrebna cista cisla, nebot se ta hruba cisla musi jeste redukovat na cisla cista.

 

 

tabulka: NUMEROLOGICKÁ ABECEDA

 

1 A J S

2    B    K     T

3    C    L     U

4    D   M     V

5    E/O.   N   W

6    F    O    X

7   G    P     Y

8   H     Q      Z

9   I / U.    R

 

Ty dve tecky za O a U maji byt prehlasky. Neumim na PC napsat.

 

 

pak vsechno vychazi uplne jinak nez jak to uvadite vy. Palec nahoru, poradne jste si popsala.

 
12.03.2013 19:14 Uživatel: Barča
1564813088_lvice.jpg
Téma: Nomen omen - jméno je váš osud
Text uživatele: 

Nepopsala a ani to není z mé hlavy. Pod článkem jsem uvedla zdroj.

 
01.01.2012 20:03 Uživatel: Pluto
1482619599_pluto13.gif
7000-8000
Téma: Nomen omen - jméno je váš osud
Text uživatele: 

Jestli myslíš tuhle knihu, tak je výborná. Podle ní jsem si udělal do počítače graf, který to rychle sečte. Já, jsem tyto informace už využil. Můžu říct, že kdybych mněl dávat jméno dítěti, nebo potřebuji zjistit, nějaký nejvhodnější důležitý datům, určitě využiji informací, které jsem se dočetl z knihy.
 

 
01.01.2012 20:09 Uživatel: Antonella
100-500
Téma: Nomen omen - jméno je váš osud
Text uživatele: 

Milý Pluto, smekám....ano, je to ta kniha a sám víš dá se vypočítat hodně věcí nejen o lidech ale i městech, státech a vůbec je to moooc zajímavé a pravdivé.

 
01.01.2012 20:13 Uživatel: Pluto
1482619599_pluto13.gif
7000-8000
Téma: Nomen omen - jméno je váš osud
Text uživatele: 

 V knize je třeba psáno, proč jsi změnila původní jméno z Hany Zaňákové, zpěvačka Lucie Bílá.  Mrkající

 
01.01.2012 20:29 Uživatel: Smějící se Jack
Věk:  25
500-1000
Téma: Nomen omen - jméno je váš osud
Text uživatele: 

Souvislost mezi povahou a jménem člověka samozřejmě není žádná. Nebo mi chceš tvrdit, že jménem mohu ovlivnit povahu svého dítěte? Hloupost.

 
01.01.2012 20:55 Uživatel: Avatárek
Věk:  37

Město:Olomoucko

1368097599_avatar-smile.jpg
13000-14000
Administrátor
Téma: Nomen omen - jméno je váš osud
Text uživatele: 

Od Tebe jsem ani jinou odpověď nečekal laugh

Jak jsem už psal, někdy se mi stává, že se mi zdá o lidech, které jsem neviděl měsíce nebo roky a já je následující den potkám. Taky žádná souvislost, co? laugh Ale vysvětluj to mým snům.

 
01.01.2012 20:36 Uživatel: Medvěd
Věk:  50

Město:Valašské království

5000-6000
Téma: Nomen omen - jméno je váš osud
Text uživatele: 

Řekl bych, že jméno pro dítě spíše napovídá něco o povaze jeho rodičů, než o dítěti samém...

 
01.01.2012 21:02 Uživatel: Antonella
100-500
Téma: Nomen omen - jméno je váš osud
Text uživatele: 

No máš jistě pravdu ale ono to není až tak jednoduchý víš ono každé jméno má i určitou vibraci a je to zvláštní ale např, jméno Radek je velmi dobré a hodí se téměř pr všechna znamení i David je moc dobré jméno, pro svého nositele ale, jsou jiná jména a dosti rožšířená a... smůlička, jméno nenese nic mc pozitivního...no, je to tak na tom světě kulatým...

 
02.01.2012 04:02 Uživatel: Chiquita
Věk:  24
Banana.png
1000-2000
Téma: Nomen omen - jméno je váš osud
Text uživatele: 

Přesně tak... Pokud dám svému dítěti nějaké hodně ujeté jméno, dá se předpokládat že můj potomek zdědí část mojí vyšinutosti - když mu dám zase nějaké tuctové, pravděpodobně ani moje dítě nebude zrovna překypovat fantazií, když dám chlapci zženštilé, dá se předpokládat že ho budu i ke "zženštilosti" vést, stejně tak je to s drsným jménem... Nic proti tajemnu, symbolice a dalším podobným záležitostem, ale nehledala bych je tam kde podle mého názoru nejsou... Btw, v životě jsem neviděla horoskop nebo výklad jména (případně životních dat), který by na mě seděl... Všechny byly jen tvořeny tak, aby mohly sedět více méně na každého - takže ve stylu víra tvá tě uzdravila, kdo tomu věřit chce, souvislosti si tam vždycky najde...

 
01.01.2012 22:58 Uživatel: Pluto
1482619599_pluto13.gif
7000-8000
Téma: Nomen omen - jméno je váš osud
Text uživatele: 

Člověk se učí celý život a to je na tom úžasné. Pokud se ovšem nebrání informacím.
 

 
02.01.2012 10:34 Uživatel: sorbonos
Věk:  38

Město:Ocelové srdce

Maffy 2.png
4000-5000
Téma: Nomen omen - jméno je váš osud
Text uživatele: 

Já jsem taky za, že jméno nic nevypoví, jelikož ho dostaneme až po zplození a narození, takže aby nám dodatečně určilo naši povahu to mi nesedí, ale na astrologii nedám dopustit.  

 
04.01.2012 00:33 Uživatel: Pluto
1482619599_pluto13.gif
7000-8000
Téma: Nomen omen - jméno je váš osud
Text uživatele: 

Doporučuji si přečíst knihu. Přesto, každý máme svůj názor a ten nám nemůže nikdo sebrat. Tož, vše co chci dodat k tématu. Usmívající se

 

 
31.05.2012 08:03 Uživatel: evule86
Téma: Nomen omen - jméno je váš osud
Text uživatele: 

Ahojky, podle této knihy sedí hodně věcí, až mi někdy jde mráz po zádech. Co jsem měla kamarády a zemřeli, tak opravdu dle jména měli špatnou vybraci. Především  šestnácky a čtyřicet osmičky sad. Proto jsem, než se mi narodili děti zalistovala v této knize a dala jména podle toho. Ikdyž jsem nikdy nevěřila na horoskop atd. , tak i tak jsem nechtěla ten náš osud pokoušet... victory  co kdyby...

 
12.03.2013 18:05 Uživatel: megera
Věk:  50
sim1.jpg
1000-2000
Téma: Nomen omen - jméno je váš osud
Text uživatele: 

Znám mnoho Pavlů… řekněme, že to mužské jméno, které mě provází od mládí do dnešních dnů… kamarádi, spolužáci, prátelé, někteří partneři… vzoreček řekněme 10 kousků, které dobře znám už není málo k porovnávání. a nevěřili byste, on je každý jiný a ani jeden není takový, k jakému bych se dopočítala z tabulky… ve vší stručnosti… totéž by asi mohla napsat má dcera o Tomáších, kterých má kolem sebe také požehnaně a co o nich vím, nepodobají se svými povahami, životnímu postoji ani ničím jiným jeden druhému a opět ani charakteristice… mrzí mě to… ráda bych věřila na kouzelnou moc písmenek a sčítání. Ale nedaří se mi to… o poznání lépe je na tom znamení. zejména měsíční, dobře vychzí vibrace čísel data narození… ale to jméno nějak ne a ne…

 
01.03.2014 20:39 Uživatel: sitemap
Věk:  30
Téma: Nomen omen - jméno je váš osud
Text uživatele: 

Čtu tady Vaše příspěvky a jsem asi natvrdlej, ale já si osobně přeložit své jméno neumím. Zasekl jsem se na problému ohledně dvouciferných čísel. Vím, že 11 stejně jako 22 se neredukuje, ale všimnul jsem si na příkladech, že stejně tak někdo redukuje 10 a někdy ne. potom tedy nechápu. Jsem vážně jediný kdo řeší tenhle problém? Děkuji za reakce a klidně mi i nadávejte, ale přijde mi to víc jak divné

 
02.03.2014 19:03 Uživatel: Pluto
1482619599_pluto13.gif
7000-8000
Téma: Nomen omen - jméno je váš osud
Text uživatele: 

Z čeho si usoudil, že číslo 11 nebo 22 se neredukuje? Dle numerologie číslo 11=1+1=2 nebo číslo 10=1+0=1. Nechápu dobře tvůj příspěvek, ale to je můj problém, který mě netrápí. Je potřeba si přečíst pečlivě knížku "Jméno je váš osud." Jsou tam i názorné příklady počítání.

 
02.03.2014 19:38 Uživatel: Rybka
539188_316716321756941_829215329_n.jpg
5000-6000
Téma: Nomen omen - jméno je váš osud
Text uživatele: 

Jj…Pluto má pravdu.

 
03.03.2014 19:55 Uživatel: Pavla
Věk:  66
pavla.gif
4000-5000
Téma: Nomen omen - jméno je váš osud
Text uživatele: 

Plutíku a Rybko, také jsem četla, že číslo 11 a 22 se již nesčítá.  

 
03.03.2014 20:40 Uživatel: Pluto
1482619599_pluto13.gif
7000-8000
Téma: Nomen omen - jméno je váš osud
Text uživatele: 

Milá Pavlo. Možná se mýlím dle, sčítaní čísel numerologie.

 Již dávno se tím, ale nezabývám, protože, každý máme svůj osud ve svých rukou a hlavně v myšlení.

 

Přesto jméno a příjmení nám dává svůj osud, který můžeme změnit.   Pokud chceme. Jménem, příjmením, oslovováním, bydlištěm, číslem auta atd.

 
03.03.2014 21:20 Uživatel: Pavla
Věk:  66
pavla.gif
4000-5000
Téma: Nomen omen - jméno je váš osud
Text uživatele: 

Pluto, měla jsem to i jeden čas uložené, ale až na ty stránky narazím, tak je sem dám. Snad jsem tomu dobře rozuměla.  

 
03.03.2014 20:14 Uživatel: ententyk
Věk:  28
Téma: Nomen omen - jméno je váš osud
Text uživatele: 

tak byl jsem ve sklenářství a byl tam slenář Zdeněk Sklenář. Taky jsem byl u doktora co se jmenoval Křístek. Vím dokonce o ortopedovi, co se jmenuje Chromý a prej je dobrej, ale ani se mi tomu nechce věřit.

 
04.03.2014 07:16 Uživatel: sorbonos
Věk:  38

Město:Ocelové srdce

Maffy 2.png
4000-5000
Téma: Nomen omen - jméno je váš osud
Text uživatele: 

Ted jsem se dozvěděla, že jméno jsme si vybrali sami, před narozením. Po domluvě s rodiči. No proč ne, tomu bych věřila, když věřím tomu, že si ty rodiče vybíráme sami.  

 
04.03.2014 20:28 Uživatel: Pluto
1482619599_pluto13.gif
7000-8000
Téma: Nomen omen - jméno je váš osud
Text uživatele: 

Také si myslím Sorbíku, že rodiče si vybíráme sami před narozením. Zřejmě proto, aby nám nastavili zrcadlo. Jak se máme chovat, co máme a nemáme dělat. Zdali si máme, nebo nemáme dělat výčitky. Jak máme prostě nejlépe žít a neubližovat si.

 

 
04.03.2014 21:00 Uživatel: Rybka
539188_316716321756941_829215329_n.jpg
5000-6000
Téma: Nomen omen - jméno je váš osud
Text uživatele: 

Určitě to tak bude. alt Když otěhotněla synova snoubenka, tak se mu v noci zdál sen, ve kterém se za ním přibatolila malá holčička s čelenkou ve vlasech a řekla mu, že je jejich dceruška E… a. Ten sen byl prý tak přesvědčivý, že vůbec nepochyboval o tom, že by se jejich malá mohla jmenovat jinak.

 

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Nomen omen - jméno je váš osud
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Hlavní nabídka

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny