Téma: Erotické fotkografie bývalých partnerek v počítači

06.02.2012 13:04
Uživatel: Taj3
Věk:  29
Odpovědí na téma: 28
Text: 

Ahoj,

zajímalo by mne, jak by ženy nesly zjištění, že jejich partner ( vztah 2 roky ) má ve svém počítači uloženy fotky svých bývalých přítelkyň a známostí. Nejsou to fotky z dovolených apod. , ale opravdu velmi, ale velmi intimní fotografie a i nějaká videa. Opakovaně se fotkami "probírá" a přidává další, které měl někde jinde uloženy.

Ráda bych se zeptala, zda-li by Vám to (ženy smile ) také vadilo, i když v podstatě o nic nejde, ale srdce si ne a ne poručit a jak byste reagovali?

Také by mne zajímalo, jak to cítí pánové, proč by si takové fotky schovávali a "opečovávali"? smile

 

Porno tam má samozřejmě také, ale to je v pohodě, není to tak osobní, jako bývalé přítelkyně.

 

P. S. : Samozřejmě vím, že kdo hledá najde. Já našla a ráda bych k tomu zaujala nějaké rozumné stanovisko smile

 

Děkuju moc za rady a názory

Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
06.02.2012 15:12 Uživatel: deliris
Věk:  23
rtíky.jpg
0-100
Téma: Erotické fotkografie bývalých partnerek v počítači
Text uživatele: 

Zřejmě většina odpoví, že nemá smysl se hrabat v minulosti. Ale mě osobně by to vadilo.

 
06.02.2012 15:26 Uživatel: Mathew
Věk:  27

Město:Bratislava okolie

Evil-Flower-abstract-wallpapers-vector-wallpaper-vectors_big.jpg
0-100
Téma: Erotické fotkografie bývalých partnerek v počítači
Text uživatele: 

Ja osobne povazujem taketo fotky za zbytocne sa hrabanie v minulosti. Taketo nieco neprinesie nic dobre, ked uz, iba zbytocne "otvara stare rany". Nehladiac uz na to, ze to ublizuje partnerke.

Keby islo o nejake normalne fotky, ktore si uchovava ako pamiatku na nejaky pekny moment v zivote, tak by to bolo v pohode. Ale toto je podla mna moc.

Ale mozno som staromodny Mrkající

 
20.09.2012 18:42 Uživatel: megera
Věk:  50
sim1.jpg
1000-2000
Téma: Erotické fotkografie bývalých partnerek v počítači
Text uživatele: 

třeba to byly hezké okamžiky v jeho životě, člověk by si měl po rozchodu urovnat své emoce. Pak jsou takové vzpomínkové fotky asi neškodné. Zajímalo by mne v jakém znamení je přítel tazatelky narozen, protože některá znamení mají prostě potřebu si "své" lidi ukládat... třeba i takhle.

 
20.09.2012 18:53 Uživatel: QAdama
Věk:  38

Město:Praha

Téma: Erotické fotkografie bývalých partnerek v počítači
Text uživatele: 

Třídit si erotické kolekce různých býalých holek a považovat to za vzpomínky na krásné chvíle? No ošklivé chvíle to rozhodně nebyly, když to opečovává, žejo, ale.... vzhledem k nové přítelkyni... já nevím, ale asi jsem moc kritický a moc staromódní, ale přijde mi to už za hranicí. happy

 
20.09.2012 19:16 Uživatel: megera
Věk:  50
sim1.jpg
1000-2000
Téma: Erotické fotkografie bývalých partnerek v počítači
Text uživatele: 

Adame... dotaz... mohu?

Ty na své bývalé zapomeneš a jednou pro vždy jsou to pro tebe "mrtví lidé"? Já, pokud už s někým szrávím nějaký čas a zjistím, že jako partneři si nesedíme, nezatratím toho člověka zcela, určité lidské hodnoty přece zústávají. Někdo schovává předměty. Dárek od toho, knížka od toho, usušená kytka od toho.... (jenže to nikoho nedráždí i když je to v podstatě totéž, je to stopa) Někdo má "své písničky" vázané na určité zážitky, lidi, situace, Někdo má fotky, další "jen" vzpomínky. Co je špatně asi není fakt, že ty fotky má, ale že je má současná partnerka na očích a vyvozuje z toho něco, co nejspíš není pravda. Nebudeš přece někoho nutit vyhazovat jiné vzpomínkové vazby... knihy, vázičky, trička... nejspíš proto, že vůbec netušíš... právě tak se nebudeš pídit po tom, proč tvá milá má ráda právě tenhle parfém.... a pokud se pídit budeš, stejně se to nejspíš vpravdě nedozvíš... možná jí někoho připomíná... hm? nebo ho od někoho dostala před lety a od té doby ho používá... Velká chyba je, že ty fotky jsou dostupné i když si neumím představit, že bych někomu projížděla počítač... (mobil, šuplík.... ) Pokud fotky formálně vyhodil, chtěl vyhodit, aby nebyly na očích. To co psala banánková považuji za neakceptovatelné - nakládat s těmi fotkami podle svého nelze....   Mladému pánovi bych poradila, aby si fotky stáhl na flešku a z PC je vymazal - pěkně veřejně... a slečně, aby se nenořila do cizích složek... Pokud by chtěl být s kteroukoli z těch dam z fotek, tak s nimi nejspíš bude a nebude tratit čas se svou současnou partnerkou. Pokud je s ní, zřejmě má přece jen větší kouzlo než ty z fotek... Nevymýšlejme a nekonstuujme příběhy za jiné... ba ani za své partnery. Pokud jí vztah jejího přítele k těm ženám zajímá, měla by se ho zeptat a měla by akceptovat odpověď...   Předpokládám, že jí řekne, že je to prostě erotická vzpomínka, nic víc... a tak by to měla brát. Nic víc....

 
20.09.2012 21:22 Uživatel: QAdama
Věk:  38

Město:Praha

Téma: Erotické fotkografie bývalých partnerek v počítači
Text uživatele: 

Megero, věřím v dobro a upřímnost, která je v Tobě, takže Ty se mě můžeš ptát na cokoliv. happy (Pouze s výjimkou jedné věci. )

 

Mezi mé bývalé patří jak ty, na které bych rád zapomněl, tak ty, na které bych si rád uchoval vzpomínky až do smrti.

 

Já osobě to vidím trošku jinak než Ty.

 

Buď jsem romanticky založený charakter, duševně vyspělý a dokážu s někým navázat vtah na romantické úrovni. V tom případě budou pro mě vzpomínkou jakékoliv předměty, jen ne pouze erotické fotografie. A když jsem romantik, nebudu přece své nové partnerce ukazovat erotické sbírky bývalých milenek. Pokud jsem romantik - citlivá duše, tak jich nemám zase tolik. A pokud jsem citlivá duše tak vím, že by erotické bývalky každé ženě ublížily. Nebo ne???

 

Nebo naopak budu mít vztah spíše fyzický, kde romantické vnímání může být, ale není tak silné jak to fyzické. V tom případě budu mít právě erotické fotky jako vzpomínku na fyzické prožitky a nebudu potřebovat jiné předměty.

 

Jako muž nevěřím tomu, že to může být nějak zkombinováno. Možná může být, ale pochybuji. Taky ale neříkám, že se nemýlím, mohu se mýlit. Proto jsem psal níže v příspěvku, že svět je barevný a na základě erotické sbírky nelze posuzovat lásku.
happy

A ještě jedna věc. Když jsem romantik, citlivá duše, tak nelžu, že jsem něco smazal, když jsem to nesmazal. Prostě mi ty dvě kombinace erotika vs. romantické vzpomínky s romantickými předměty nejdou dohromady.

 
20.09.2012 21:48 Uživatel: megera
Věk:  50
sim1.jpg
1000-2000
Téma: Erotické fotkografie bývalých partnerek v počítači
Text uživatele: 

Díky za důvěru... nemyslím, že by se to nutně muselo prolínat, právě tak se to nemusí popírat, jen říkám, že někdo fotky, jiný parfém, další předměty třeba denní potřeby - hrneček, vázička... jenže na nich to prostě není vidět... od koho jsou, co připomínají. Lidé jsou různě vnímaví, já sama ačkoli nelpím na předmětech a obecně na majetku, mám věci, které mají jinou než materiální hodnotu... (odmysleme si, že jde jen o partnerské vztahy - v obecné rovině - mám dárky od přátel, rodičů, dcery,   některé mi připomínají vůně a nemusí to být parfémy, jedna z nich je třeba vůně citronu, některé mi připomínají určité kombinace barev, hudba, místa, gesta, dokonce konkrétní jídlo... fotek moc nemám (ne že bych nechtěla, ale nějak nezústaly... sad

Jenže z vůní a barev a gest se nikomu nikdo nezpovídá, zatímco z fotek ano... A zrovna já jsem ten případ, který má "své" lidi pořád trochu pod kůží... ne jako partnery, ale jako lidi, takže se ráda nejen vidím s takovými lidmi, ale potřebují-li pomoci, jsem tu a oni to ví.... Od mala je kolem mě víc mužů než žen a jsem asi taky jedna z mála, která věří na přátelství mezi muži a ženami. Takže mám asi jiný pohled i na staré fotky...   jsou v kompu... taková je doba, před 50 lety by byly v krabici.... Mě se prostě příčí už fakt, že někdo "našel" ty fotky... možná že přítel zadavatelky měl být prozřetelnější a mělo ho napadnout, že jsou snadno dostupné, ale třeba ho taky nenapadlo, že mu bude někdo revidovat obsah kompu...   Já bych to třeba nepředpokládala a zažít to, asi by mne to potěšilo ještě méně, než fakt, že někde jsou uloženy historické snímky... Ale  ano, každý jsme jiný... A navíc já bych opravdu nevycházela z toho, že ty fotky existují, ale zeptala bych se na jejich smysl... nutit člověka mazat historii, pokud sám nechce, taky není úplně košer... Strádá zadavatelka nedostatkém pozornosti, je ošizena o něco, co se domnívá, že by se jí dostávalo měrou větší kdyby ty fotky nebyly, ona sama nemá z předchozích vztahů žádné vzpomínky a nějaké jejich "symboly" jakékoli (třeba má jen kliku, že nejsou vidět nebo nejsou nápadně svázány se vzpomínkami... Prostě bych se snažila vnímat a řešit to v souvislostech....

 
21.09.2012 09:35 Uživatel: Taj3
Věk:  29
Téma: Erotické fotkografie bývalých partnerek v počítači
Text uživatele: 

Megero zdravím happy Kde začít, asi tím, že můj partner je Lev a je o něco starší, než já, je mu 39.

V podstatě "projíždět" pc jsem mu začala po té, co jsem zjistila, že ke mně není až tak upřímný, jak o sobě prohlašoval. Z jeho noťasu se běžně na facebook či email přihlašovaly právě zmíněné a "zobrazené" slečny z fotek a to jsem po tom nepátrala, jen jsem se přihlašovala na email a tu tam na mne vykouklo jméno dotyčných. Když jsem se ho zeptala, kde se to vzalo a kdo jsou ty slečny, ihned začal mlžit. Bylo to poprvé, kdy mi opravdu lhal, resp. kdy jsem to poznala a tím, dal těm slečnám ještě větší důležitost, než by asi původně pro něj měly. Jen jsem chtěla vědět na čem jsem a když on mi nebyl schopen říct jak to je, tak jsem se rozhodla, že mu projedu pc. Vím, není to dobrý, ale v tu chvíli jsem jen "chtěla vědět. " happy

Co se týká fotek, tak to můžou být vzpomínky, jako zmiňovaná vázička, ale tohle nejsou fotky z dovolených, z večeří či jiných společných "veřejných" činností, toto jsou detaily ženských přirození question Také jsem to cítila tak, že mu nemůžu rozkazovat, aby je ihned smazal, chtěla jsem vědět proč je tam má a proč se na ně dívá, v tu dobu celkem často. Mlžil a sám navrhl, že je smaže, dokonce to udělal přede mnou, jenže pak jsem zjistila, že je z koše vyndal a přemístil na server s fotkama. Přiznávám, tohle jsem už si chtěla zkontrolovat sama happy Opět byla hádka a on přesně odvětil, že nechápe, že mu nevěřím a kontroluji si to a že je nesmaže. Odpověděla jsem mu, že se nemůže divit, když mu opravdu nemůžu věřit a navíc s tím "vyhazovacím" gestem ze mně dělá blbku. Pak si fotky přendal na flashku a tím to zhaslo. Tak asi takhle to bylo happy

 
21.09.2012 17:25 Uživatel: QAdama
Věk:  38

Město:Praha

Téma: Erotické fotkografie bývalých partnerek v počítači
Text uživatele: 

Proč jsi zdůraznila jeho znamení? Ono to s tím má něco společného? happy

 
24.09.2012 08:40 Uživatel: Taj3
Věk:  29
Téma: Erotické fotkografie bývalých partnerek v počítači
Text uživatele: 

Ne nemá, jen se Megera ve svém komentu zmínila, že by ji zajímalo, jaké je přítel znamení, tak jsem byla zvědavá, jestli mi k tomu něco víc napíše happy

 
24.09.2012 20:34 Uživatel: megera
Věk:  50
sim1.jpg
1000-2000
Téma: Erotické fotkografie bývalých partnerek v počítači
Text uživatele: 

Ano, má to cosi společného. Lvi si chovají "své lidi" prostě  v paměti. Odpusť mu to, on je prostě má uložené a nebude se k nim vracet, netouží po nich, prostě je má svou "pamětní knihu", a jestli to má fomu předmětů, fotek z dovolené nebo ženských přirození, to už vliv nemá, holt každý jinak, ale Lvi si prostě nechávají nějaké památky na své bývalé partnery - někdy i jen v hlavě a nepoznáš to. Tlakeem na Lva mnoho nedosáhneš, on je "král" a sáhneš-li mu na důstojnost, neděláš úplně dobře. Mnoho možností jak reagovat už mu pak nedáváš a nabídka na smažu byla prostě jedním z kroků, jak zachovat vlka i kozu.   Lézt lvu do soukromí jeho PC musí považovat za velký prohřešek.... Tolik můj názor...

 
24.09.2012 15:07 Uživatel: indiánka
img_bestpage3279.gif
Téma: Erotické fotkografie bývalých partnerek v počítači
Text uživatele: 

Já si jen dovolím...

K fotkám se zmiňovat nebudu, ale za mně: nemohla bych být s chlapem, který mi lže, dělá ze mně vola, tím mi totiž dává najevo, že si mne neváží a nebere mne vážně.

Takže bych to taky nebrala vážně a hezky mu zamávala na rozloučenou, ať tyhle lacinosti zkouší na nějakou jinou... badrain

 
06.02.2012 15:39 Uživatel: budgie
Věk:  50

Město:Praga mater urbium

G360058.gif
500-1000
Téma: Erotické fotkografie bývalých partnerek v počítači
Text uživatele: 

Možná je to dané tím, že muži jsou ve své podstatě od pravěku lovci a tyto fotografie jsou jakoby trofeje. Smějící se 

 

 
06.02.2012 15:44 Uživatel: Medvěd
Věk:  50

Město:Valašské království

5000-6000
Téma: Erotické fotkografie bývalých partnerek v počítači
Text uživatele: 

No já nevím, trofej, na kterou si nemůžu už sáhnout, pro mne nemá žádný význam a proto mám počítač naprosto čistý... Zlaté paroží a kůže z divočáka na zdi, s takovou trofejí se můžu alespoň pomazlit a můžu ji očuchat...

 
06.02.2012 17:16 Uživatel: Chiquita
Věk:  24
Banana.png
1000-2000
Téma: Erotické fotkografie bývalých partnerek v počítači
Text uživatele: 

Nemyslím si že by o nic nešlo, a frajerovi bych to zatrhla. Pokud by tam měl silikonový anonymky, ok, asi se prostě občas potřebuje podívat i na jinou, a když slintá u monitoru, lepší než kdyby slintal v reálu. Ale bejvalky? NE. Kromě toho si nemyslím že by samotné slečny byly nějak nadšené z toho že si jejich ex uchovává takovéhle fotky - a ještě si je prohlíží. Vybalila bych na něj že to vím, udělala scénu, a požadovala smazání. I vysypání koše. A pokud odmítne? Pak bych mu dala sbohem, a nechala ho ať se dál probírá svojí databází. Nestál by mi za to.

 
07.02.2012 09:42 Uživatel: David
Věk:  36
83522a17135.jpg
Téma: Erotické fotkografie bývalých partnerek v počítači
Text uživatele: 

Já bych nechal provést format disku, případně úplné sešrotování aby byla jistota. Mě osobně to připadá až trochu ujeté a divné. Jako kdyby to měl zadní vrátka.

 
07.02.2012 09:49 Uživatel: Barča
1564813088_lvice.jpg
Téma: Erotické fotkografie bývalých partnerek v počítači
Text uživatele: 

Já bych to viděla jako fetiš... Je to výsledek toho, když se holky nechávají bezhlavě fotit a natáčet od přítele, kterého možná i sotva znají.... (řešila bych stejně jako Chiquita)

 
09.02.2012 10:28 Uživatel: Taj3
Téma: Erotické fotkografie bývalých partnerek v počítači
Text uživatele: 

Děkuju za rady. Bez problému je všechny smazal... ALE.... stále je má v koši a navíc jsem koukala, že si je přemístil na server, kam lze ukládat svá fotoalba. Tak jsem jen zvědavá, jak často se jimi bude probírat.... :-/ Z bláta do louže smile

 
09.02.2012 12:57 Uživatel: Chiquita
Věk:  24
Banana.png
1000-2000
Téma: Erotické fotkografie bývalých partnerek v počítači
Text uživatele: 

Koš mu vysypej sama. Klidně mu řekni že jsi něco vyhazovala a byl dost plnej, tak jsi ho vysypala a vůbec tě nenapadlo že by tam mohl mít něco důležítýho - a ať zkusí říct že tam měl ty bejvalky laugh co se týká fotek na netu, zatím bych dělala že o nich nevím, a hlídala. Jakmile zjistíš že tam chodí, okamžitě bych na něj vlítla. Tím že je smazal jen na oko z tebe dělá "vola", a to bych si rozhodně nenechala líbit...

 
09.02.2012 02:01 Uživatel: Avatárek
Věk:  37

Město:Olomoucko

1368097599_avatar-smile.jpg
13000-14000
Administrátor
Téma: Erotické fotkografie bývalých partnerek v počítači
Text uživatele: 

Odpovím šalamounsky wink Z mužského hlediska normální (byť ne ideální a každý muž to cítí), z ženského hlediska (pohledem na muže) to je v nepořádku (a ono asi fakt je).

 

Přemýšlím nad tím z druhého pohledu - jak bych se díval na to já, kdyby partnerka měla v počítači fotky bývalých partnerů a dívala se na ně, probírala se jimi a měla je na různých discích. Asi to není OK. No jo.

 
10.02.2012 16:47 Uživatel: Julie
Téma: Erotické fotkografie bývalých partnerek v počítači
Text uživatele: 

  Normální to není a mě by to vadilo. Ale jak se znám, brala bych to jako varování, že s tím mužem nebude vše OK.

 
11.02.2012 11:22 Uživatel: Taj3
Téma: Erotické fotkografie bývalých partnerek v počítači
Text uživatele: 

Děkuju i já si to bohužel myslím. Ale jelikož ho mám moc ráda, přála bych si pochopit, proč? Což je asi nadlidský výkon smile

 
23.05.2012 12:23 Uživatel: LenkaS
Věk:  25
Téma: Erotické fotkografie bývalých partnerek v počítači
Text uživatele: 

Vůbec se těmi fotkami nezybývejte! Je to zcela normální. Můj partner má fotku něj. ženské přirození. Mně to nevadí. Je zkušený. Ať se rozvášňuje, všechnu tu vášeň dá pak mně. Když se tím vůbec nebudete zabývat, tak on také ne! Nedělejte z toho něco většího. O nic nejde.

 
20.09.2012 18:29 Uživatel: QAdama
Věk:  38

Město:Praha

Téma: Erotické fotkografie bývalých partnerek v počítači
Text uživatele: 

Vesmír není černobílý, ale barevný. Každý jsme jiní. A tak jako rozšiřujeme Periodickou tabulku chemických prvků tvořících vesmír, tak i osobnosti lidí s novou dobou vznikají nové. Každá doba přináší nové stresové faktory (i touhy) i nové způsoby vyrovnání se s nimi. Takže ne vždy lze uplatňovat stejná pravidla jako před lety a ne vždy je lze uplatňovat na všechny.

 

Nejprve připomenu, že nejsilnější primární mužský sexuální stimulátor je vizuální faktor. Co vidíme, je pro nás klíčové. (Pozor! Naštěstí ne jediný faktor, pouze primární a klíčový! ) Proto je pro nás muže tak důležitý vzhled ženy. Kdo tvrdí, že není, jednoduše lže, nebo nezná sám sebe. Důležitý neznamená, že jediný nebo nepřekonatelný! Důležitý prostě znamená důležitý, nic víc, nic míň.

 

Nebudu teď rozebírat kdy a jak fungují další faktory, barva hlasu, vlnění, inteligence, vůně, typ kůže, tetování, kouření, …

 

Takže proč má muž uložené EROTICKÉ obrázky? A je jedno jestli anonymních nebo bývalých holek?

Protože chce nad nimi masturbovat, tj. prožívat dobrý pocit, který přináší znovuprožití erotické fantazie.

V kontextu dotazu jednoduše není jiný důvod. Může ještě chtít dotyčnou vydírat apod. , ale to je jiný kontext…

Ale nemusí chtít masturbovat hned nebo každý den. Může to mít prostě jen do budoucna pro případ „kdyby nebylo do čeho píchnout“. Doslova. excited (Dámy prominou, za ty 3 dny co jsem tu už vědí, že jsem hroznej sprosťák wink )

 

Takže jistý problém z pohledu nové partnerky to může být, protože je vidět, že muž po bývalých ještě pořád trochu touží – sexuálně, jednoduše proto, že sex s nimi nebyl špatný a měly pro něj přitažlivé tělo nebo vzhled.

 

Takže jistá touha tam pořád je. Může být už pouze platonická. Toto chování ovšem nevypovídá nic o tom, zda by se s nimi vyspal, kdyby byla příležitost nebo ne!!! O tom rozhoduje charakter dotyčného.

 

Ovšem za sebe můžu říct, že opravdový gentleman by nedovolil, aby jeho nová partnerka bývalky našla. Buď by je lépe ukryl, nebo by je smazal.

 

Muž ty fotky smaže sám od sebe až tehdy, když po bývalkách ztratí touhu. Zdůrazňuji sexuální, protože to zase nic nevypovídá o možné trvající lásce, zda je miluje nebo ne. To nelze určit pouze z tohoto chování. A touhu ztratí tehdy, když je pro něj nová partnerka přitažlivější než ty bývalé, nebo ty bývalé již hodně zestárly a on je viděl v horśím stavu. Například když někdy muž masturboval s fotkou 20 leté Pamely, dnes s ní již na 99% masturbovat nebude, protože ji určitě v TV viděl o hodně starší a umělohmotnější. happy

 

No a teď jak z toho ven?

 

Já si myslím, že ten kdo doopravdy miluje, tak na požádání bez keců ty fotky smaže.

 

Takže tohle může být tvrdý test lásky a milá Taj3, máš na to morální právo!

 

Ale musíš být připravená na to, že výsledné možnosti jsou dvě. Protože sexuální touha je silná (je podvédomá, geneticky dána) a překonat jí dokáže pouze opravdová láska.

 
21.09.2012 10:22 Uživatel: Taj3
Věk:  29
Téma: Erotické fotkografie bývalých partnerek v počítači
Text uživatele: 

Děkuju happy Co se týká milování, myslím si, že je vše tak jak má být, alespoň tak to vnímám já happy Ty ex slečny jsou podobné typy jako já. Na začátku vztahu mi řekl, že má rád častější sex, že s tím měl v předchozích vztazích problémy. Já jsem živočišnější a mám ráda milování a nyní spíš první impuls k milování dávám já, což neznamená, že bychom se milovali každý den 6x happy

Navrhla jsem mu i to, že můžeme spolu nafotit nějaké snímky, aby věděl, na co se má koukat, když to na něj přijde a já nebudu po ruce wink Zatím jsme nerealizovali.

 

Morální právo sice mám, ale on je nesmaže. Sice se na ně už možná nechodí dívat, ale stále je má.

 
21.09.2012 17:27 Uživatel: QAdama
Věk:  38

Město:Praha

Téma: Erotické fotkografie bývalých partnerek v počítači
Text uživatele: 

Pak je asi vše v pořádku. happy

Tak ať Vám to drží!

 
20.09.2012 18:52 Uživatel: parek
Věk:  34

Město:vesnice

parek.jpg
3000-4000
Téma: Erotické fotkografie bývalých partnerek v počítači
Text uživatele: 

asi mam spatny pocitacsad

 

takove fotky jsem nikdy nemel a ani nemamembarrassed a taky nevim na co kdyz to mam vsechno doma nazivo, co mi z nejakych fotek

 
29.11.2021 09:33 Uživatel: CHuligán
Věk:  39

Město:Ústecko

Téma: Erotické fotkografie bývalých partnerek v počítači
Text uživatele: 

Ahoj

  To že má nahé fotky expřítelkyň, je normální. Sám mám spoustu fotek a videí svích ex. Probouzí sexuální vzpomínky a pokud mají stejnou postavu, jako ty, neebo prsa či pipku. může si představovat že jsi to ty a tebe si představovat jako některou ex. Nechápu ale, proč ty fotky neschoval, aby jsi je nenašla to je divné.  
  Dej mu ty fotky na flešku a schovej je a místo nich tam dej svoje, stejně detailní jako jeho ex holek.

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Erotické fotkografie bývalých partnerek v počítači
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Hlavní nabídka

Statistiky

Nové odpovědi dnes: 0
Nová témata dnes: 0
Dneska bylo odpovězeno na: 0 témat
Počet témat celkem: 16436
Počet odpovědí celkem: 175028
Počet registrovaných: 5064 uživatelů
Nejčtenější za 7 dní: TERMÍN VÝPLATY

Nejvíce navrhované na smazání

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny