Téma: Vzrušení při nošení košil, pokud by mě v ní viděla žena nebo dívka

27.06.2017 13:47
Uživatel: Milan ABC
0-100
Odpovědí na téma: 6
Text: 

Dobrý den,

chci se tu jen poradit. Nemohu vůbec na veřejnosti nosit košile, jelikož pokud bych si ji oblékl, vyšel tak ven a viděla by mě v tomto oblečení nějaká jen trochu pohledná žena či dívka, byl bych okamžitě vzrušený. Zejména nemohu nosit košile kostkované - volnočasové. Stejně tak mám opačný problém, že mě velmi přitahují ženy oblečené v takových košilích nebo halenkách zejména pokud je mají zapnuté na všechny knoflíky až krku. Musím se na ně dívat třeba v metru apod. , ale přitom  vím, že o ně nemám zájem, chci vidět vlastně jen ty košile na někom. Rád bych se tohoto zbavil, jelikož mi to spíš komplikuje život.

Nemohu pracovat v zaměstnání, kde se košile vyžadují, vyhýbám se i svatbám, ale tam to není tak horké, jelikož se tam takové oblečení očekává.

Nejvíc mě to vadí v běžném životě, jelikož mám rodinu a ženu a o jiné ženy nestojím a ony mohou mít mylný pocit, pokud se na ně podívám a netuší, že to je jen kvůli košili, kterou mají zrovna na sobě (např. ve svetru by mě nezajímaly). Nejvíc si vyčítám, že jsem 3x chodil v kostkované košili po ulici, aniž by to tušila moje žena, vždy si ji tajně koupil a pak ji zase hned vyhodil.

Byla to podle vás forma nevěry? Prosím poraďte, co si o tom myslíte.

Děkuji.  

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 3047x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: Problém s nošením košil
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
27.06.2017 15:36 Uživatel: Rypoušice
Věk:  27
2000-3000
Téma: Vzrušení při nošení košil, pokud by mě v ní viděla žena nebo dívka
Text uživatele: 

Ehmm Z mé profilovky musíš úpět chtíčem 

Ale je-li to míněno vážně, pak si myslím, že děláš to nejlepší - víš o tom a snažíš se tomu vyhýbat na veřejnosti. Určitě bych nebrala jako nevěru to, co píšeš ke konci. Z toho výčitky neměj.

Je však vidět, že tě to enormně trápí, možná by to mohlo být něco pro sexuologa, nebo min. psychologa, když ti to komplikuje běžný život.

Děláš co můžeš, naopak si myslím, že třeba tu košili si můžeš jednou za čas koupit a užít si s ní v soukromí. Ty vypustíš, co potřebuješ a pak budeš mít na chvíli klid. Klidně bez ženy, prostě si z toho udělej takovej riutál, neměj žádný výčitky, koneckonců i v manželství si každý šmrdlá to dole, no tak se budeš prostě stimulovat pohledem na košili/nebo jejím nošením, místo hnusného porna.

 
27.06.2017 17:00 Uživatel: Kateřinaa
Věk:  50
Téma: Vzrušení při nošení košil, pokud by mě v ní viděla žena nebo dívka
Text uživatele: 

Proč to manželce neřekneš a nezahrnete tuto tvoji zvláštnost do vašeho společeného sexuálního života?

To by ti ty košile dělaly potěšení a ne komplikovaly život.

Mimochodem, tuhle sezónu frčí "košilové šaty" - což je v podstatě jako košile dlouhá tak že to jsou šaty. Tak by tvoje žena mohla být podle poslení módy a ještě velmi přitažlivá ro manžela.

 
28.06.2017 07:23 Uživatel: Milan ABC
0-100
Téma: Vzrušení při nošení košil, pokud by mě v ní viděla žena nebo dívka
Text uživatele: 

Vím, že je to dost intimní to tady rozebírat a je mi to trochu trapné, ale chtěl jsem slyšet názor "zvenčí" a možná i slyšet, že nejsem snad úplný abnormál. Kateřino, žena o té mé slabosti na košile ví, dokonce má několik kostkovaných košil i doma, někdy si i nějakou oblékne na veřejnosti, ale ne tak často, jak bych si přál a nikdy si ji nezapne na všechny knoflíky. A tak mi občas nezbývá než prohlížet e-shopy s nabídkou kostkovaných košil a představovat si svou ženu nebo sebe v té či oné košili a snít o tom, že bych ji mohl nosit. Ale jinak jsem dá se říct spořádaný otec rodiny, kterému jde především o rodinnou harmonii, štěstí a pohodu a toto mi spíš opravdu komplikuje život. Klasické hnusné porno mě nikterak nezajímá, jsem ze zásady spíš křehčí člověk (nebo aspoň si to myslím). Jinak díky za rady.

 
28.06.2017 13:29 Uživatel: Kateřinaa
Věk:  50
Téma: Vzrušení při nošení košil, pokud by mě v ní viděla žena nebo dívka
Text uživatele: 

Aha, no škoda, že tvoje žena nevychází té tvé zvláštnosti víc vstříc.

Žádná lepší rada než to tedy realizovat tak nějak ve fantazii - což částečně děláš - mě nenapadá. Nemyslím si, že je dobré to potlačovat - podle mě to v člověku jen vyvolá nezdravé napětí - ale to je asi otázka spíš pro sexuologa.

Nicméně mě ta tvoje "úchylka" přijde vcelku neškodná a že máš představy, ve kterých tvoje žena nefiguruje, pro mě nevěra není. Ale toto hodnotí každá žena jinak, některé ženy špatně snáší to, že si partner představuje sex s někým jiným.

Ale můj názor je ten, že pokud tvoje žena ví, že si "ujíždíš" na košilích, a nesnaží se to využít pro potěšení vás obou (přeci jen jde o něco, kvůli čemu by ji neubylo, nejde o nic vulgárního, ponižujícího, nebezpečného, bolestivého nebo nepohodlného, jako u jiných "libůstek") tak tě nechává vlastně trochu i ve štychu, takže to, že si to realizuješ jinak, je jen přirozený důsledek.

 
15.04.2020 05:04 Uživatel: Nela98
Věk:  21
Téma: Vzrušení při nošení košil, pokud by mě v ní viděla žena nebo dívka
Text uživatele: 

No jako nevěra se to považovat nedá a pokud jde o to nošení košil tak si jí klidně oblékni když jdete na rodinný výlet nebo když košili oblékne tvoje manželka 

 
29.04.2020 16:16 Uživatel: košile
Věk:  40
Téma: Vzrušení při nošení košil, pokud by mě v ní viděla žena nebo dívka
Text uživatele: 

Ahoj já to mám stejně taky mě vzrušují bílé košile na ženách a nejvíc když jsou celé zapnuté až ke krku. Myslel jsem že jsem jediný : D Nic si z toho nedělej a klidně je nos.

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Vzrušení při nošení košil, pokud by mě v ní viděla žena nebo dívka
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Hlavní nabídka

Nejčtenější témata za rok

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny