Téma: Môj snúbenec je chorobný neverník, nedokážem vzťah ukončiť

26.11.2016 16:53
Uživatel: Lucia
Věk:  21
Odpovědí na téma: 7
Text: 

Zdravím. So snúbencom sme spolu viac ako dva roky, z toho viac ako rok sme zasnúbení a žijeme spolu v spoločnej domácnosti. Má 29 rokov, plánovali sme spolu rodinu, nový byt, dovolenku… No v septembri 2016 som v jeho mobile (ktorý mi požičal kým bol môj v servise) našla screenshot konverzácie z facebooku, kde sa pýtal inej ženy, kedy budú mať sex. Následne som našla iné konverzácie, v jednej sa jednu dievčinu snažil presvedčiť na "výlet do Viedne a intímne zblíženie počas cesty" a s ´dalšou tiež chcel mať sex. ďalej tam mal nahé fotky nejakej baby, svoje nahé fotky (ktoré mne neposielal) a navyše som našla v jeho taške kondómy, ktoré so mnou nepoužíva. Jeho reakcie boli: to som nepísal ja, to bolo zo srandy a napokon: No a čo? Tiež často chodieva na pokec kde reaguje na sexuálne ponuky, na čo mi tiež povedal že ide len o srandu. Keď som v inom telefóne našla jeho konverzáciu s ďalšou inou babou, ktorá ho oslovila Zlatko, a písala že keby vedela že má snúbenicu tak by si ho nepripustila tak blízko k srdcu, došlo mi že ma reálne podvádzal. A keď som sa pred pár dňami prihlásila na jeho facebook, tak aktuálne písal ďalšej žene že ako ju veľmi chce a či by s ním chcela niečo mať. Keď som sa s tým zverila jeho sestre, tá mi povedala že ona o tom vie už dlho, že aj k nej na dom si už v lete 2016 vodil milenky a že to robil aj bývalým priateľkám. Snažil sa ma presvedčiť že to je len môj výmysel, ale asi zistil že sa mu to nepodarilo a tak je od včera (25.11.2016) dokonalým partnerom, ktorý umýva riad, píšem mi, volá mi, stále mi hovorí ako ma miluje, kupuje mi kvety a bonbonieru a tým mi to robí ešte ťažšie. Nedokážem sa s ním rozísť, zbaliť mu veci a poslať ho späť k rodičom (teraz bývame v podstate v mojom byte). Bojím sa samoty, pretože kamarátov nemám, prácu si hľadám, do školy sa autobusmi ťažko dostanem- teraz máme spoločne auto na leasing, spoločný bankový účet aj paušály na moje meno. Neviem ako to prekonať, na jednu stranu sa bojím života bez neho a na druhú stranu sa bojím života s ním, lebo budem stále rozmýšľať nad tým, či ma nepodvádza. Pritom náš vzťah je ideálny vo všetkých smeroch. Napriek dôkazom ktoré som mu ukázala neveru stále popiera. Neviem si predstaviť žiť bez neho, ako to prekonať?  

Vopred ďakujem za odpoveď.

Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
26.11.2016 17:10 Uživatel: Rypoušice
Věk:  27
2000-3000
Téma: Môj snúbenec je chorobný neverník, nedokážem vzťah ukončiť
Text uživatele: 

Ahoj, myslím, že nejblbější je tvůj strach ze samoty a společné finance, nebo podíl na některých hmotných věcech… Je to tvoje rozhodnutí, pokud s ním chceš být i tak, tak se připrav ne celoživotní nevěry. Asi to tak má nastavené, pokud byste se domluvili na volném vztahu, je to o něčem jiném, ale on ti nic neřekl a tobě to přirozeně vadí.  

Pokud ti obava o nevěry a svým způsobem neúcta ke tvé osobě vyhovuje, tak si ho vezmi. Pokud ale ne, zkus popřemýšlet o tom, jak bys žila bez něj a jak bys vyřešila to, co spolu sdílíte a našla si časem jiného… Navíc teprv po dvou letech mi přijde brzo na svatbu, ale to už je jen můj názor . Taky si vem, jaký by to byl vzor pro případné potomky, kdyby koukali na nešťastnou mámu a nevěrného otce, který to tutlá… Žít od mala ve lžích a dusné atmosféře je docela šílenej vzor do života…

 
26.11.2016 18:34 Uživatel: parek
Věk:  34

Město:vesnice

parek.jpg
3000-4000
Téma: Môj snúbenec je chorobný neverník, nedokážem vzťah ukončiť
Text uživatele: 

jednodussi se ted rozejit a neztracet cas s blbcem nez se pak rozvadet

 
26.11.2016 20:33 Uživatel: madeline
100-500
Téma: Môj snúbenec je chorobný neverník, nedokážem vzťah ukončiť
Text uživatele: 

rozid sa s nim.

 
26.11.2016 21:56 Uživatel: Kateřinaa
Věk:  40
Téma: Môj snúbenec je chorobný neverník, nedokážem vzťah ukončiť
Text uživatele: 

Velmi mi to připomíná jednu story, kterou zažila moje kamarádka.

Seznámila se s mužem na nějaké seznamce, a po několika měsících vztahu - v jejich případě ale spíš mileneckého než partnerského - zjistila, že on je na té seznamce stále aktivní a to denně.

Když mu to vyčetla, profil sice zrušil, a tvářil se, že s tím přestal - ale po dalších několika měsících ji kontaktovala jeho snoubenka, která se mu dostala do e-mailu a zjistila, že v době jejich vztahu měl kontakt sexuálního charakteru s nejméně dalšími pěti ženami.

Pro kamarádku to byl šok, neměla o nějaké snoubence tušení.

Ta snoubenka s ním v té době údajně čekala dítě, stěhovala se k němu, plánovala svatbu.

Přestože zjistila, že on jí vlastně nebyl věrný ani jeden den (seznámila se s ním několik měsíců po té mojí kamarádce) , měla tendenci to svádět na ty další ženy, kamarádce např. nadávala do děvek a tak.

Celé to bylo totálně bizarní.

 

Jestli s ním chceš zůstat, čeká tě podle všeho život s děvkařem.

 

Moje kamarádka na rozdíl od tebe měla tu výhodu, že vlastně neměla na vybranou - když se provalilo, co on je zač, on sám hodil zpátečku a nesnažil se kamarádku si udržet - zatímco té snoubence se evidentně snažil vylhat díru do hlavy a vypadalo to, že úspěšně.

Kamarádka se sice tehdy dost zhroutila, nejen z nečekaného konce vztahu, ale taky že si přišla dvojnásob pošpiněná a ponížená - jednou tímto vztahem jako takovým a podruhé tím, že neměla možnost ho odkopnout ona sama nýbrž byla navíc odkopnutá.

Já si ale myslela a myslím, že to pro ni byla výhoda, že to pro ni naráz skončilo a neměla možnost si opět dělat nějaké iluze a nebyla ponoukána k tomu, aby uvěřila nějakým lžím a slibům.

Což je pozice, ve které jsi ty.

Ty na vybranou máš - kolikrát ještě budeš věřit, dělat si naděje a kolikrát se ještě necháš ponížit.

Tak přeji, aby sis vybrala dobře.

 
26.11.2016 22:52 Uživatel: Listicka
1553340406_liska_s_kytickou.jpg
3000-4000
Téma: Môj snúbenec je chorobný neverník, nedokážem vzťah ukončiť
Text uživatele: 

Lucie, nevim, jestli si uvedomujes, ze ty mu ty holky nejen tolerujes ale ty je i spolufinacujes!!!
Jak si myslis, ze tohle muze dopadnout? On si s tebou dela co chce a jednou, az se te nabazi, te stejne opusti.
Ale asi musi mit nejake super kvality, kdyz ho porad tak strasne milujes! Ja bych o nej neoprela ani koste!!

 
17.03.2017 18:48 Uživatel: evolet
Věk:  53
Téma: Môj snúbenec je chorobný neverník, nedokážem vzťah ukončiť
Text uživatele: 

Milá pisatelko, ženo 21 let, Lucie! Milá z titulu onoho Tvého milého popisu, ve kterém nespatřuji na prvý pohled nenávist ani zášť a to je milé. Je milé vědět, že existuje holčina, která svého chlapce miluje nezištně. Málo je takových jako Ty a proto si dej prosím, pozor na rady ostatních, těch jež jsou plny závisti k normálním rozumným ženám a mužů a radí Ti, abys netolerovala nic. Nenech se od nich navésti na špatnou cestu RÁDOdajek či nepřejících  nevěstek.  Ve skutečnosti neexistuje muž věrný, ten již vymřel!!! MYSLÍM tím ve věku 60ti let muže a ten dřív anebo později zahne, odejde, vymění manželku či milenku a opustí jakoukoliv ženu, a to platí i když je kosmeticky a plasticky upraven!! . Jsou jen muži chytří, Hloupí a Blbečci. Chápu, že virtuální nevěra je také druhem nevěry, ale je docela možné, že ten tvůj Ti ještě nezahl a pokud "dáš" na uzemňující pomlouvačné řeči té jeho sestry, která pravděpodobně na tebe žárlí a nemá Tě moc ráda (protože, která sestra by takto shodila svýho Bráchu před jeho budoucí ženou, matkou jeho dětí a nevěstou! ) Nebude ani po rozchodu s ním pro Tebe tvůj vlastní život šťastný, věř mi.  Navíc co Krásnějšího bys mohla chtít než to že tvůj kluk je žádaný šikovný milenec a mnohé ženy před ním upadají na kolena, jen proto aby si vzal jejich telefonní číslo. Kdo by stál o odložený "tovar" a ležící nehybně a dlouho v regálech obchodu, například. Každý muž má svoji hodnotu a existuje jen jedno pravidlo, které má  KAŽDÝ  ctít a tím je to že je  ZAKÁZANÉ nahlížet do telefonu na SMS, MMS, uložená fota a výpisy hovorů toho druhého partnera. Kdo mu volá a kam volá On a to platí to pro obě strany, muže i ženu, ženu a ženu anebo muže a muže…  Pravda je ta, že pokud ho máš ráda a je tobě  s ním dobře a jemu s tebou, tak je jedno jak se chová mimo domov. Platí jen pokud je zodpovědný a nenakazí Tě pohlavní či bakteriální chorobou, čloutenkou, HPV a pásovým oparem. Vše ostatní se dá řešit u tvého gynekologa. Jisté je že každý z vás dvou je jedinečný a nebudeš mít už nikdy stejného partnera. Pokud jsi přesvědčena, že se trápíš a nemáš ho ráda, běž od něj a najdi si třeba "věrného" partnera, takového který Tě neuspokojí sexuálně např. ale bude Ti věrný. Ten má zase jiná pozitiva. Nikdo nebude nejhodnější a zároveň nejzkušenější a nejvěrnější a úctyhodný. Volit pro a proti vztahu musíš jen TY, ty sama a nikým si do toho nenechej "kecat." Je to jen tvůj život a život budoucích vašich dětí. Pokud se hádáte už teď, je tam velký vykřičník!

 
30.03.2017 14:22 Uživatel: Dlouhatan2
Věk:  37

Město:Praha

0-100
Téma: Môj snúbenec je chorobný neverník, nedokážem vzťah ukončiť
Text uživatele: 

Budeš akorát nespokojená a neštastná ve vztahu když to budeš kousat : /

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Môj snúbenec je chorobný neverník, nedokážem vzťah ukončiť
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Hlavní nabídka

Nejčtenější témata za rok

Statistiky

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny