Téma: Sex ve třech - moc se mi to líbilo

30.04.2012 10:24
Uživatel: Viky77
Věk:  35
0-100
Odpovědí na téma: 30
Text: 

Zdravím.

Nevím zda se potřebuji jen vypovídat nebo jestli potřebuji radu. posuďte sami:

Je mi 35 let, manžel je o 3 roky starší a manželství nám funguje naprosto dokonale již 15tým rokem. Před pár lety jsme zkusili sex ve třech jak se ženou tak s mužem. Manžela vzrušuje podívaná na mě a jiného muže, což mně nikdy nic neříkalo, ale zpestření v sexu mě bavilo tak jsem do toho šla. V posteli mě vzrušoval jen manžel.

Nedávno jsme se začali kamarádit s klukem který je o dost mladší než my (24 let). Manžel si s ním ale opravdu hodně rozumí tak jsme začali společně chodit na pivko. Začal mě tak trochu přitahovat tak jsem navrhla manželovi, že by jsme ho mohli zkusit vzít do trojky. Tak se také stalo a tady je ten problém. Začalo mě to s ním natolik bavit, že nedokážu myslet na nic jiného.

Do dnešního dne jsem si ani ve snu neuměla představit, že bych svému muži zahla, ale od té doby doby co provozujem s tímto kamarádem sex ve třech se nemůžu udržet. Dokonce jsme se i jednou sešli potají a pomilovali jsme se v autě, což manžel samozřejmě neví.

Mám hrozné výčitky svědomí a přemýšlím stále jestli je možné, že je miluji oba. Jsem prostě na dně a nevím jak dál.

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 30812x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: Sex ve třech se mi zalíbil až moc
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
30.04.2012 11:09 Uživatel: Julie
Téma: Sex ve třech - moc se mi to líbilo
Text uživatele: 

 Taky zdravím. U mě spíš vypovídat, radu nevím, nezažila jsem....

 Pokud jste se s manželem do takového experimentu pustili, tak jste s následky museli počítat, takže bych to manželovi klidně řeka... Trošku mě zaráží, že si s ním první začal manžel "opravdu hodně rozumět" mám pocit, jestli si z Vás ten fešák neudělal jehelníček na píchání, ale nevím. Kdyby to manžel po přiznání nepobral, tak mu jako adekvátní náhradu nabídni třeba kamarádku, nebo učitelku vašich dětí, trošku se to vykompenzuje a když budete šikovní, spokojenost na sebe nenechá dlouho čekat.....

 S tím svědomím nevím, no myslím že stav mysli odpovídá chování, ale neodsuzuji. Za blbost se platí a slevu nedávají.....

 
30.04.2012 11:26 Uživatel: MitsCa
Téma: Sex ve třech - moc se mi to líbilo
Text uživatele: 

Já s tím nemám zkušenosti a ani o to nestojím, ale pokud máte sex ve třech a dalším mužem, neznamená to, že s ním spíš?? Protože pak nechápu to, žes mu nikdy nezahla. Anebo se to bere tak, že když to vidí manžel, tak s ním vlastně nespíš a když to nevidí, tak mu zahýbáš? Tak jak tak mě toto vůbec neláká.

 

Ale zpět k Tobě a Tvému problému. Pokud to vzrušuje manžela, tak asi bude i trochu na kluky ne? Což by pak chápal, že se chce o Tebe dělit a ty následně si poznala něco/někoho jiného a bum. Srdce si moc nevybírá.

Tak jak tak to je asi jediné, co nepochopím - sdílet partnera s cizíma lidma....  sad  (ale neodsuzuju nikoho, každý jsem jiný a pokud vám OBĚMA (nejen manželovi - trochu mám pocit, že to děláš kvůli němu... ) to vyhovuje a ztmeluje vztah, tak jen dobře)

 

A z čeho máš výčitky? Mě to hlava asi fakt nebere...

 
30.04.2012 11:51 Uživatel: Leňa
Věk:  45
1058[1].jpg
1000-2000
Téma: Sex ve třech - moc se mi to líbilo
Text uživatele: 

Nemyslím, že je Tvůj manža na kluky-ho spíš baví se dívat, jak se miluješ před ním s jiným, ale jestli by mu vadilo, že jste si to pak ještě vyzkoušeli i bez něj..... to musíš vědět sama. Pro mě ovšem něco nepředstavitelného-já můžu JEN VE DVOU A JEN S CHLAPEM. Aaaa... promiň, ale švédská trojka mi tak trochu někdy málo připadá jako že lidi už jsou "rozežraní" a "neví, co by", ale každému jeho chutě nechávám.  


Jinak-nenapadlo ani 1 z Vás, že takhle to může dopadnout? Tohle NIKDY nikdo z toho páru nemůže odhadnout předem. I přes to, že to samozřejmě musí být záležitost vzájemné domluvy a souhlasu-oboustranného.

 

 
30.04.2012 12:11 Uživatel: Viky77
Věk:  35
0-100
Téma: Sex ve třech - moc se mi to líbilo
Text uživatele: 

happyŘíká se, že takovéhle věci které my s manželem provozujem, utužují vztah a pokud se to líbí oboum tak proč ne. Nikomu toto nevnucuji, to rozhodně ne, každý má na toto jiný názor. Jinak děkuji za vaše reakce. Manžel opravdu na kluky není, jen se prostě rád dívá a to že si ten kamarád z nás udělal jehelníček na píchání (to mě opravdu rozesmálo), si vážně nemyslím. Spíš ho zaujal sex semnou, což mi často píše, ale že takhle zaujme i mě, to jsem vážně nečekala. Je tu i rada, abych to manželovi řekla. Toho se dost obávám, protože je dost náladový a myslím si, že by to chtěl hned ukončit, což já nechci. Spíš mě napadla ta věc, kterou mi zde radí Julie, sehnat mu nějakou ženu do trojky, to by možná šlo happy. Jinak co se týká toho zahýbání, tak sex ve třech není přeci o nevěře, ale to co jsem udělala já, už nevěrou nazývám. Je fakt, že kolikrát manžela vzrušuje představa, že to dělám i bez něj, ale ted když se to stalo, tak mám prostě obrovský výčitky a vím jak by s tou jeho náladovostí reagoval. No tak nevím, zda ted nejsem černá ovce když to tu všichni odsuzujete, ale já osobně znám spoustu párů, který tohle provozují a říkají, že manželství jim klape mnohem víc. Tak je to i u nás. Ať je to jak chce, jsem moc ráda za každý váš názor

)

 
30.04.2012 12:28 Uživatel: MitsCa
Téma: Sex ve třech - moc se mi to líbilo
Text uživatele: 

Zajímavé - chlap se dívá, jak mu někdo cizí s prominutím š.. á ženu a to mu nevadí. když ale to udeláš potají, tak je to problém? Jaký v tom je rozdíl? Jediný vidím v tom, že manžel není vzrušený sexem Tvým a Tvého milence ale tím, že u toho nebyl. Čili můj pohled je tan, že je to fuk, když s ním spíš i před manželem, tak proč by si s ním nemohla spát sama. Ale to je úplně jiný pohled. nedokážu se do toho vcítit, protože bych to nikdy neudělal a hlavně nikdy nedovolil.

Ale jak jsem psal - pokud to vyhovuje vám oběma a ztmelí vás to víc a víc, tak jen dobře. ( i když tomu nerozumím)

 

Ale možná to začínám chápat. Přemýšlím nad tím. Asi bych radil zachovat se jako při každé nevěře - zatloukat zatloukat zatloukat. My chlapi to nepoznáme. Kdyby to udělal chlap, tak vy se to po čase dozvíte vždy. happy  Takže se domluv s milencem, abyste se hlavně neprořekli, když budete všichni tři spolu.

 

Je to zajímavé, díky za Tvůj dotaz.

 
12.03.2013 08:44 Uživatel: Maxim
Věk:  40
Téma: Sex ve třech - moc se mi to líbilo
Text uživatele: 

Tak to by mě zajímalo jak si to vyřešila? Mám podobné skušenosti. Dalo by se diskutovat o tom hodiny a hodiny. Každy člověk je jinak vyzrálí a každý jednotlivec je na jiné dušení úrovnii. Milování není soulož jenom soulož je součástí milování. A to je podstatní si uvědomit.  Pokud si mu to neřekla tak moje rada je neříkej. Ublíži mu to. Jsem muž který to provozoval taky a provozujem. Vím o čem mluvím vím co nás k tomu vede a vím o pocitech které máme.

 
30.04.2012 12:44 Uživatel: Viky77
Věk:  35
0-100
Téma: Sex ve třech - moc se mi to líbilo
Text uživatele: 

No jsem moc ráda, že slyším názor i ze strany muže, protože bych se nikdy nedozvěděla takovou podstatnou věc a to, že vy chlapi nepoznáte na ženě nevěru happy. Budu se tedy řídit tvou radou..... zatloukat zatloukat zatloukat excited. Takže i tobě díky moc za tvé reakce happy

 
30.04.2012 13:01 Uživatel: Leňa
Věk:  45
1058[1].jpg
1000-2000
Téma: Sex ve třech - moc se mi to líbilo
Text uživatele: 

Viky, ne že zatoukat, ale prostě mu to neříct(zatloukat teda asp já chápu jako nepřiznat něco, z čeho mě někdo podezírá), ať je "náladovej" jak chce, což si taky (pod tím slovem) představuju kdeco, ale žádnej klad... ale to už je věc jiná.


Ale jinak to neodsuzuju-to ne. Když to tak máte oba... Jen mě napadlo-nenadhodil někdo z Vás třeba tu eventualitu, že by se někdy mohlo stát, že jednomu z Vás se to s někým zalíbí natolik, že by si to pak mohl "užít" mimo manželské lože.. ? Čili to, co nastalo teď u Tebe? Čili tohle už vlastně nevěra je. Ale jen mu to, šmarjá, neříkej, když už "se stalo". Jen bacha na to, ať se Ti do toho "nazatoulá" i srdíčko.......

 

 
30.04.2012 13:22 Uživatel: Viky77
Věk:  35
0-100
Téma: Sex ve třech - moc se mi to líbilo
Text uživatele: 

Ano Leňo, to je právě to co mě trápí, srdíčko už se do toho tak trochu zatoulalo a to je ten problém, protože nechci nikdy ublížit svému manželovi, on si to nezaslouží. Bráním se tomu jak můžu, ale nějak to nejde.... sad. Ptala jsi se jestli už jsme jsme někdy hovořili o tom, že by se nám to jednomu z nás zalíbilo tak, že by jsme to dělali i mimo sebe. Ano, mluvili jsme o tom a oba jsme se dušovali, že se to ani jednomu nemůže stát, že na to se moc milujem a vidíš, je to tu! Nepřemýšlím nad ničím jiným než jak mě to strašně mrzí, ale na druhou stranu toho nelituju.... jsem to ale hříšnice excited. Prostě jsem se neubránila a jediné po čem by mě přestalo žrát svědomí, je opravdu sehnat nějakou ženu a dopřát mu, ať si to i on užije. Je to věc po které touží takže se do toho asi pustím happy

 
30.04.2012 14:13 Uživatel: Leňa
Věk:  45
1058[1].jpg
1000-2000
Téma: Sex ve třech - moc se mi to líbilo
Text uživatele: 

Nooo, nevím, jestli by Ti to ulevilo Tvému svědomí, to si možná namlouváš, ptž máš pocit, že by to bylo "fifty-fifty", ale tak to v životě nechodí. A pak je tu (kromě toho, že si nějak numím představit, jak se  "pustíš"do toho, že mu to samé "obstaráš" Ty) ta věc, že Ty se za čas odmiluješ (jako že jo) a on-pokud si fakt bude užívat "mimo"-tak jak teď Ty, se zamiluje pro změnu on. Bude se Ti tohle líbit? Pochybuju. Už jen to si představ si opačně-jemu se srdce "rozdvojilo" a Ty s nikým nic nemášJak by Ti bylo... ? . Kromě toho, že bys nerada, aby Tě o tom informoval, je tohle cesta do pekel=k rozvodu. "Tamtoho" si idealizuješ, ptž s ním nežiješ, tak to chodí vždy, když se někdo zakouká jinde-a nemusí mít stejnou "zálibu" jako Vy. Prostě se honem odmiluj a raději manžovi řekni, že s tím přestanete. Ne, opakuju, že to neodsuzuju, ale tohle už je něco jiného. Pokud se nechceš dostat až tak daleko, jak si to ani neumíš představit, navrhni manželovi, že toho necháte. Třeba proto, že se něčeho takového obáváš. Ale ne hned-mohl by pojmout podezření, že něco takového se Ti stalo (jako že jo), jako že by pátral po tom, proč to vůbec říkáš. Prostě mu za čas(když se budeš snažit se odmilovat)navrhni, že si třeba najdete něco jiného... nevím. (tím nemyslím ovšem swingers pártywink).

 
30.04.2012 13:55 Uživatel: parek
Věk:  34

Město:vesnice

parek.jpg
3000-4000
Téma: Sex ve třech - moc se mi to líbilo
Text uživatele: 

trojka je vzdycky problem, po rozvodu se poucis excited ne zebych ti to pral to ne

 
01.05.2012 08:32 Uživatel: willi
Věk:  35
Téma: Sex ve třech - moc se mi to líbilo
Text uživatele: 

Jen nějak nechápu když manželství funguje dokonale jak píšeš, proč si vztah komplikujete "trojkou", aby to nebyl začátek konce dokonalého manželství.

 
01.05.2012 10:58 Uživatel: parek
Věk:  34

Město:vesnice

parek.jpg
3000-4000
Téma: Sex ve třech - moc se mi to líbilo
Text uživatele: 

to je ta nuda v manzelstvi a mnozi si to zpestri necim takovym, o nasledcich uz ale nepremysli a pak breci

 
01.05.2012 10:54 Uživatel: indiánka
img_bestpage3279.gif
Téma: Sex ve třech - moc se mi to líbilo
Text uživatele: 

Ahoj Viky. Nečetla jsem všechny názory, jen odpovím.

To je právě "dań" za sex ve třech. Nebezpečí číhá ve skutečnosti, že se jeden z partnerů může zakoukat do nového "člena hrátek", tedy toho 3. Protože jsme lidé a máme city... Proto by tato "činnost" měla být prováděna bez citů. Ale asi to ne vždy lze. Osobně si nemyslím, že toho hošana miluješ, milovat, opravdu milovat můžeme snad 1, maximálně 2krát v životě... Miluji je velmi silné slovo a má hluboký význam. U Tebe jde spíše o jistou zakoukanost, dočasné pomatení smyslů hormony... wink Může to trvat několik měsíců i let... Než se nabažíš nového, čerstvého a navíc mladšího masíčka... Nové vjemy a zážitky mnoha lidem chutnají...

Najít Tvému manželovi taky jinou ženu, jak zde padlo- Tvá volba, ale uvědom si jedno: budeš pak schopna mít odvahu nést následky, když se manželovi stane, že se natolik zakouká do nové ženy, že se s ní bude scházet tajně za Tvými zády?? A žena má vyvinutou intuici, takže bys to určitě poznala...

Carpe diem!

 
01.05.2012 21:08 Uživatel: Medvěd
Věk:  50

Město:Valašské království

5000-6000
Téma: Sex ve třech - moc se mi to líbilo
Text uživatele: 

Sex ve třech, popř. ve čtyřech s výměnou partnerů je pouze pro lidi, kteří mají pevné vztahy a tímto si chtějí pouze vyzkoušet něco nového... Neodsuzuji, chápu to, ale pokud na to nejsou partneři připraveni, tak to dopadá špatně... Nikdy po takové zkušenosti nesmějí přijít výčitky, nikdo se nesmí zamilovat do někoho jiného, potom to splní účel... Je to risk, který nemusí vyjít, ale také může... Jsou to tvrdá pravidla, ale jinak to nejde...

 
01.05.2012 21:55 Uživatel: Rybka
Téma: Sex ve třech - moc se mi to líbilo
Text uživatele: 

U našich sousedů takováto čtyřka skončila rozvodem.... srdce si asi nedá moc poroučet... in_love

 
02.05.2012 14:01 Uživatel: Viky77
Věk:  35
0-100
Téma: Sex ve třech - moc se mi to líbilo
Text uživatele: 

Jo jo lidičky, tak jsem si tu ty vaše názory v klidu pročetla a máte pravdu..... hodně ted o všem přemýšlím a poslechnu vaše rady.... zatnu zuby a ukončím to. Rozvod s tak bezvadným chlapem mi za to nestojí. Nikdy jsem nevěřila, že to dojde až tak daleko, myslela jsem si, že mně se tohle nemůže nikdy stát, ale bohužel se stalo a já se  ted budu žrát do konce života. Takže od teďka přestávám snít a vracím se do reality, jen mi všichni prosím držte palce at se to manžel nedozví. Už mu to nikdy víc neudělám, strašně mě to mrzí a chce se mi ze všeho brečet. Takže vám díky všem za vaše rady i názory....

 
22.06.2012 19:01 Uživatel: Barborka
Věk:  35
Téma: Sex ve třech - moc se mi to líbilo
Text uživatele: 

A tohle je přesně riziko sexu ve třech, před tím varují renomovaní psychologové. Buď to jeden z páru neunese a žárlí nebo se stane, to co popisuješ, že se ti dva začnou spolu scházet sami a dokonce se do sebe zamilují. Proto jsem do toho nakonec nešla, i když mě to lákalo a láká. Raději snad s cizím neznámým párem. Mohlo tě postihnout i to, že tvůj muž by se scházel s druhou ženou, pokud byste provozovali sex se ženou. Na druhou stranu, vzrušuje ho, když se miluješ s jiným, tak teď to má, tak by mu to nemělo vadit nebo snad ano?

 
22.06.2012 19:19 Uživatel: Barborka
Věk:  35
Téma: Sex ve třech - moc se mi to líbilo
Text uživatele: 

Tak jsem si pročetla celou diskusi. Hlavně se, proboha, Viky nesnaž napravit své pocity viny tím, že dopřeješ manželovi sex se ženou! Přiznáš se mu a on si pak řekne, když s ním mohla být ona sama, tak já můžu také a je to začarovaný kruh! Ale stejně zatím nedokážu pochopit, že je tvůj podle tvého názoru tak bezvadný, když se o tebe chce dělit a zároveň touží po další ženě.

I když my si také s takovými myšlenkami zahráváme, ale je to jen v rovině fantazie, jen si na to občas v posteli hrajeme a mě to takhle stačí, bojím se to realizovat a je to tak asi dobře.

 
22.06.2012 19:22 Uživatel: sorbonos
Věk:  38

Město:Ocelové srdce

Maffy 2.png
4000-5000
Téma: Sex ve třech - moc se mi to líbilo
Text uživatele: 

Tady se MitsCa  pozastavoval nad tím, že když tam manžel je, tak to nevěra není.  

Není, protože manžel dal souhlas, manžel to odpískal a manžel to má pod kontrolou. Tedy, alespoň si to myslí. A pořád má pocit, že jsi jeho.  

Ale v momentě, kdy by jsi mu přiznala to, že jsi se milovala za jeho zády, v tom momentě bude zrazen. A chlapi těžko odpouští.  

Zkus si to představit naopak. Že tvůj muž se sejde s jednou z vašich přítelkyň.  

Jak ti bude? A chtěla by jsi to vědět? Dokázala by jsi se s tím vyrovnat?  

Proto radím, nic neříkej, zapři vše, a hlavně, pouč se.  

A tu ženu pro něj, tu by jsi mu domluvila jako čistě jeho privátní? Nebo by jsi dozorovala, popř. se účasnila.

 
26.06.2014 20:51 Uživatel: Aneta Cucova
Věk:  10

Město:Decin

Téma: Sex ve třech - moc se mi to líbilo
Text uživatele: 

Je mi sice 9 ale umím poradit    jsou 2 kluci a já si neumím vybrat ať s nimi mám nebo nemám sex tak

máš 2 spůsoby buď poslechneš své srdce a nebo mozek obojí ti říká něco jiného ale měla bisis teď myslet že poslechneš srdce jako znamení lásky ale máš poslechnout mozek protože láska někdy má i zlé následky bez přemýšlení. Bez přemýšlení bisis mohla vybrat špatne

 

 
20.07.2015 17:02 Uživatel: Lipolotio
Věk:  22

Město:Praha

Téma: Sex ve třech - moc se mi to líbilo
Text uživatele: 

Ahoj hledame holcinu do trojky, pokud mas ráda sexik mazlení a vše okolo toho tak se ozvi pohrajeme si společně s přítelem a on nás zato krásné odmění ozvi se

 
20.07.2015 22:32 Uživatel: Pavla
Věk:  66
pavla.gif
4000-5000
Téma: Sex ve třech - moc se mi to líbilo
Text uživatele: 

Kdoví, co jste zač a jaké máte úmysly, toto se nedělá. Jak můžete napsat něco takového, přemýšlíte vůbec o zdraví?

 
20.07.2015 23:08 Uživatel: QAdama
Věk:  38

Město:Praha

Téma: Sex ve třech - moc se mi to líbilo
Text uživatele: 

Nevidím na to nic špatného. Pokud to někomu vyhovuje a má to štěstí že najde správné partnery, tak ať si užívá. Nikomu tím neubližuje a život se má žít naplno. Láska (v jakékoliv formě) k němu patří.

 
21.07.2015 14:42 Uživatel: Pavla
Věk:  66
pavla.gif
4000-5000
Téma: Sex ve třech - moc se mi to líbilo
Text uživatele: 

No, to snad nemyslíte vážně, že to nikomu neubližuje…

V prvé řadě ubližujete sobě.

za další zde stále čteme, jak bolí sex blízkého partnera s jiným, že? Je to proti přirozenosti a tolerantnost v tomto případě je zavádějící…  

 
21.07.2015 22:36 Uživatel: QAdama
Věk:  38

Město:Praha

Téma: Sex ve třech - moc se mi to líbilo
Text uživatele: 

Pokud s tím souhlasí všichni účastníci tak ani jeden nikomu dalšímu neubližuje. Neubližují ani sobě. A pokud to tak chtějí, pak je to pro ty lidi i přirozené.

Je přece normální, že kluk miluje kluka. Holka miluje holku. Některé ženy milují za život více mužů. Někteří muži milují za život více žen. Někdy se to sejde ve stejnou dobu.

Bůh nás stvořil k obrazu svému. Kdyby nás chtěl jiné, tak věřím, že má tu moc stvořit nás jinak. Ale on nám všem dal různé chutě a taky řekl, ať se milujeme navzájem. A neříkal kdo má milovat koho.

 

Proto mi přijde přirozené, že kdo chce, miluje holku, kdo chce, miluje kluka a kdo chce, miluje oba.

 

Láska může být krásná v mnoha formách. Bůh nám jí dal a neomezoval nás. Jen člověk druhého člověka omezuje. Ale ne Bůh.  

 
22.07.2015 08:56 Uživatel: Pavla
Věk:  66
pavla.gif
4000-5000
Téma: Sex ve třech - moc se mi to líbilo
Text uživatele: 

Ne, není to přirozené, ba naopak, je to nemravné.

To, že byl člověk stvořen k obrazu Božímu je to, že máme své uvědomí "já jsem", to zvíře nemá a nezná pojmy, na rozdíl od člověka. Bůh o sobě řekl: "Jsem, kterýž jsem", velice výstižné.

Bůh jasně ve svém slově v Bibli říká, co je odsouzeníhodné a každý má svobodnou vůli, zda se tak bude řídit, nebo zda ponese následky, o kterých se v Bibli také píše, jen si to přešíst.  

http://www.kzamysleni.estranky.cz/clanky/sexualni-cistota.html

 

 Někteří už zjistili tu nepříjemnou pravdu - přesycenost hlad neukojí, ale ještě víc ho prohlubuje, proto stále více lidí upadá do sexuální nečistoty a perverze všeho druhu.

 
22.07.2015 10:20 Uživatel: QAdama
Věk:  38

Město:Praha

Téma: Sex ve třech - moc se mi to líbilo
Text uživatele: 

Každý den si přeji, aby křesťané cítili více úcty k cizímu životu a nesnažili se všem vnucovat svět, dle názorů dávných politiků, kteří kdysi sepsali Bibli. Moc bych si přál, aby křesťané a další náboženství (jako např. islám) nechali lidem jejich city a dovolili jim cítit to, co oni cítí a ne to, o čem se náboženští následovatelé domnívají, že je jediná cesta.

Přál bych si, aby se křesťané více vzdělávali a pochopili, že city a sexuální preference jsou nastavené genetikou (tj. přírodou = Bohem) a aby tento fakt začali akceptovat.

Přál bych si, aby křesťané více naslouchali ostatním a aby nesoudili a neničili životy, které nejsou dle jejich představ.

 

Svět, kdy by se křesťané naučili větší toleranci a větší svobodě, by byl bezpečnější a krásnější pro všechny.  

 

Tak to vidím já.  

 
22.07.2015 11:13 Uživatel: Pavla
Věk:  66
pavla.gif
4000-5000
Téma: Sex ve třech - moc se mi to líbilo
Text uživatele: 

Každá kniha má svého autora, zrovna tak Bible, kterou nechal napsat Bůh lidmi a pro lidi. Byli to lidé různého vzdělání, např, Lukáš byl lékař. Ale není to nikdo, kdo by byl politik, vždy to byli lidé vybraní Stvořitelem a sami přiznali, že byli při psaní "puzeni Svatým duchem".

 

Je velký rozdíl mezi křesťanstvím a jinými náboženstvími.

Všechna náboženství mluví o cestě k Bohu,

jen křesťanství je cesta od Boha k člověku, kdy Bůh podává pomocnou ruku člověku a chce uvést do původního stavu to, co první lidé na počátku lidských dějin zpackali.

 

Křesťanství není o tolerantnosti nebo o netolerantnosti.

 

Křesťanství je evangelium o tom, že na svět přišl Ježíš, aby lidstvo vykoupil od hříchu a od smrti.

Aby mohli lidé této výkupní oběti využít a mít z ní prospěch, je třeba žít podle příkladu Ježíše, Božího syna a dodržovat jeho přikázání:

1) Miluj Boha z celého srdce svého, z celé mysli své a

2) bližního, jako sebe samého

Z křesťanské lásky se snaží lidem dávat naději, pro kterou Ježíš zemřel a učil je zachovávat, co zde zanechal.

 

Adame, zde není prostor na dlouhé vysvětlování. Věřte, že každý má možnost přijmout nabízenou pomocnou ruku Boží, změnit svůj život, podle Božích měřítek a těšit se ze vztahu s Bohem, skrze Ježíše Krista, který vstal z mrtvých a je našim zachráncem, lékařem, pastýřem, králem, přítelem a bratrem.

 

Pokud budete reagovat na mé řádky od věci, a budete je překrucovat, je pro mne zbytečné a ztrátou času Vám cokoli dále psát, nemá to smysl. Máte svobodnou vůli a také zodpovědnost za své konání.  

 
08.06.2019 22:53 Uživatel: Roman Orna
Věk:  28

Město:Benesov

0-100
Téma: Sex ve třech - moc se mi to líbilo
Text uživatele: 

Rad bych zkusil trojiku  z benesova

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Sex ve třech - moc se mi to líbilo
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
Uvitali byste, kdyby partner po 20 letech prinesl erotickou pomucku? 6 1089x
Prvomájový polibek v době koronaviru - jak řešit 4 673x
Masturbace a třesení ruky 1 901x
Panic v 18 8 964x
Jak dlouho cekat s intimnostmi 11 963x
Je mi 14, příteli je 15, oba chceme sex - diskuze, názory 5 1258x
Dezinfekce spermatu před masturbací pomocí Dettolu 3 1399x
Kamarádský vztah s výhodami - v bytě nás při předehře překvapila ctitelka mého milence 44 2739x
Líbání při sexu - manžel to odmítá a mně to chybí 3 1699x
Zajel do mě penisem jen na kraj - je to sex nebo ne? 5 2883x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny