Téma: Učitelka si na mě zasedla

10.11.2011 16:11
Uživatel: Ell
Věk:  16
Odpovědí na téma: 37
Text: 

Ahojte..chtěla bych se zeptat co byste mi poradili když je na mně třídní zasedlá.Vždy když zadává referáty nebo nějakou práci hodí to na mě a ještě jednu holku, kterou taky nemá ráda.S mými výsledky a pracemi není nikdy spokojená.Když se někdo baví tak to svede na mě.Po dnešku už vážně nevím co mám dělat..Během hodiny mě nechala zapsat na papír, kde píše kdo vyrušuje..po hodině sem se jí slušně šla zeptat za co to mám a ona po mě začala řvát, že sem se bavila..pořád a v klidu jsem ji říkala, že to není pravda, že jsem se nebavila.Narovinu jsem ji řekla že jsem během hodiny si malovala do seštitu, ale nebavila se a to na mě začala řvát ještě víc, že se i ostatní spolužáci vrátili a hleděli co se děje, že ji lžu přímo do očí , jsem drzá, a nevychovaná.pak se dotoho vložila jedna spolužačka, že to ona se bavila a ne já..a ona(stále hóódně zvýšeným hlasem) že ji to nezajímá a je to můj problém a v tom případě i její, ale že si to odnesu já a bude to řešit s rodiči..příští týden jsou třídní schůzky a já se bojím co si navymýšlí..už jednou si na třídních o mě navymýšlela a já z toho měla doma velké problémy..:( :(

Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
10.11.2011 18:19 Uživatel: Julie
Téma: Učitelka si na mě zasedla
Text uživatele: 

    Musíš na to rodiče připravit. A přesteň učitelku provokovat.

 
10.11.2011 19:12 Uživatel: Ell
Téma: Učitelka si na mě zasedla
Text uživatele: Provokovat??to z ní jako bych si za to mohla sama...Vždyť sem jí nijak neprovokovala..a když jí příjde někdo jiný říct že se bavil a ono to vypadalo jako že se já bavím protože sedím před ní..tak to je taky normální že i tak to svede na mě??NO tak děkuju za radu ..ikdyž nepomohla ani nijak nepovzbudila:(
 
10.11.2011 19:58 Uživatel: Julie
Téma: Učitelka si na mě zasedla
Text uživatele: 

   Nemáš zač, vůbec nechápu jak si můžeš při vyučování kreslit do sešitu.....

 
10.11.2011 22:17 Uživatel: NavěkySnílek
Věk:  16
0-100
Téma: Učitelka si na mě zasedla
Text uživatele: 

Julie, promiň ale nezdá se ti, že Ell trochu moc kritizuješ? Já nevim, ale podle toho, co Ell napsala, má problém a ne, že jen ona provokuje učitelku.. Obzvlášť, pokud je ona učitelka tak moc příkrá a, s prominutím, až hulvátská.. Teď se to možná zdá jako zanedbatelný problém, ale až ona paní učitelka začne Ell kazit známky, už s tím jen tak nikdo nic nesvede.. nehledě na to, že to všechno povede k tomu, že Ell se začne trápit psychicky mnohem víc a zhorší si i další známky.. Z čehož logicky vyplývá, že jí nikdo neuvěří, že za to může daná učitelka.. To není moc povzbudivá budoucnost.. Neměla bys to s kritikou tolik přehánět.. 

A tobě Ell radím, abys o tom všem nejen mluvila s rodiči, ale taky pokud máš ve třídě alespoň dvě opravdu dobré kamarádky, tak je požádej, aby pani učitelku více pozorovaly a řekly tobě i tvým rodičům, zda si taky myslí, že je na tebe učitelka zasedlá.. Pak bych navrhovala, aby si tví rodiče promluvily, ne s učitelkou, nýbrž rovnou s ředitelem/ředitelkou.. Tvoje učitelka by se jistě přetvařovala (obzvlášť když je na tebe zasedlá) a jsou rodiče, kteří na to prostě naletí.. Zeptejte se  ředitele/ředitelky, zda si už na paní učitelku někdo stěžoval a uvidíte.. Zachováte se podle toho, co bude pro tebe nejlepší :) Držím palce, ať se to zlepší :)

 
11.11.2011 13:51 Uživatel: Julie
Téma: Učitelka si na mě zasedla
Text uživatele: 

  Promiň, ale nezdá. Pokud jsem to dobře četla, už jednou měla s pí učitelkou problém a její rodiče to řešili, tak jak řešili. Myslím, že oni nejlépe vědí co mají doma a kde je pravda. Pokud by měli pocit diskriminace ze strany učitelky, tak by se to řešilo s výchovným poradcem. Ale rodiče to asi vidí z jiného úhlu pohledu a navíc znají i prospěch. A pokud má problém pouze ona s ní a né celou třídou, tak je chyba v děvčici která neuznává autority. Toť můj názor.

 
10.11.2011 21:08 Uživatel: Ell
Téma: Učitelka si na mě zasedla
Text uživatele: 

mylsím že lepší než se bavit a nemyslím tím to že bych tam dělala nějaké extra malby...jen jsem si zvýrazňovala nadpisy a podtrhávala...atd. a to je snad normální ne??

 
10.11.2011 21:26 Uživatel: Pluto
1482619599_pluto13.gif
7000-8000
Téma: Učitelka si na mě zasedla
Text uživatele: 

 Ell. Promluv si doma o všem s rodiči. Řekni jim v klidu a bez emoce, co cítíš k paní učitelce a jaké máš ve škole problémy. Pak bych ti poradil. Promluv si s paní učitelkou. Řekni všechno, co máš na srdíčko a co Tě trápí. Otevřeně a beze strachu. Třeba to není až tak špatné a ještě můžeš mít hezký vztah s paní učitelkou. Hlavně si nic nedomýšlej a komunikuj. Jsi už velká holka. Držím Ti tlapičky. Usmívající se

 
11.11.2011 15:55 Uživatel: olla
Téma: Učitelka si na mě zasedla
Text uživatele: 

Julie, Také tam píše, že je  i na někom jiném zasedlá ne jen na ní..a proč by měla mít problémy s celou třídou??Učitelky mají  někoho radši a někoho ne.Nemusí mít hned problémy s celou třídou wink a to že rodiče ví co mají doma? Co když má rodiče , kteří prostě nevěří své dceři a  zbytečně to prostě řešili špatně třeba ji ani nevyslechnou..znám takové lidi co se svého dítěte nezastanou.A nikde nevidím  že by ji nějak provokoval.Myslím že přece jen  na tom něco bude i stou učitelkou.Samozřejmě může být i chyba na straně Ell, ale podle toho co tu píše to tak nevypadá.Opravdu moc kritizuješ.Zkus se vžít do Ell jaké by ti to asi bylo?? wink

 
11.11.2011 16:30 Uživatel: Julie
Téma: Učitelka si na mě zasedla
Text uživatele: 

  Když má tedy pocit, že je na ni učitelka zasedlá, proč to neřeší ve škole? U nás je schránka důvěry, kterou má na starosti výchovný poradce. A když je jich víc, tak proč to tedy neřeší? Mají ředitele, zástupce ředitele, pokud je problém opravdu závažný škola to musí řešit.

 
11.11.2011 22:10 Uživatel: NavěkySnílek
Věk:  16
0-100
Téma: Učitelka si na mě zasedla
Text uživatele: 

Julie, školy už nejsou zdaleka takové jako bývaly.. Sama chodím na jedno z nejlepších gymnázií z Jihočeského kraje, od kterého by člověk čekal, že se ke svým studentům budou chovat lépe, než na ZŠ nebo jine SŠ.. Ne.. Na našem gymplu je třeba taková šikana úplně normální a není třeba ji řešit.. :( Víš, ono je to všechno trošku složitější.. Nemůžeš ospravedlňovat jen školství a Ell kritizovat :) A upřímně, já sama si skoro pořád něco píšu o hodinách, ale poznámky to teda nejsou.. Na ty mám čas doma, kdy se to zároveň i učím.. Ve škole pracuju na svý knížce, protože tam na to mám čas.. Takže můžu říct, že podle toho, co Ell píše, je úplně vzorná :)

 
12.11.2011 09:03 Uživatel: Julie
Téma: Učitelka si na mě zasedla
Text uživatele: 

     Není třeba ji řešit?  Na Vás profesoři dnes a denně křičí a vy si to VŠICHNI necháváte líbit? Tak to je hodně prazvláštní. Celé mi to přijde divné.

 
12.11.2011 23:15 Uživatel: NavěkySnílek
Věk:  16
0-100
Téma: Učitelka si na mě zasedla
Text uživatele: 

Víš, Julie, to je tzv. řečnický obrat, navíc z pohledu našeho gymplu..
Samozřejmě JE třeba ji řešit! Jak fyzickou, tak psychickou...  A souhlasím s hanna, že se mi zdá, že si proti mládeži..Nebo přinejmenším jim hodně nadržuješ.. Mám z tebe takovej pocit, že si bereš celou tu věc až moc osobně.. Nejsi ty náhodou učitelka? :)

 
12.11.2011 23:45 Uživatel: MitsCa
Téma: Učitelka si na mě zasedla
Text uživatele: 

Snílku, pokud máš opravdu 16 let, tak kloubouk dolů. Velmi dobře to píšeš.


Julie: Promiň mi přímočarost, ale už nereaguj (i když máš na svůj názor nárok samozřejmě), protože se do toho neumíš vcítit a chceš vidět chybu jen Ell. Přišla si pro podporu.

 
13.11.2011 08:25 Uživatel: Julie
Téma: Učitelka si na mě zasedla
Text uživatele: 

   Tak je to řečnický obrat, nebo šikana?  Mám pocit, že nerozeznáš hranice. Učitelka nejsem, nemám nervy na nevychované děcka, ale moje bývalá učitelka byla nařčena ze šikany. Tři roky do důchodu a po 30 letech práce v malotřídce na venkově byla nucena odejít s velkou ostudou. Po čase vyšlo najevo, že si to děvčica všechno vymyslela. Já ani Ty nevíme podrobnosti, formulace Ell dotazu mě zaráží, ale je to pouze Můj názor.

 MitsCa: Tady jsi na diskuzi, odpovídám jak já uznám za vhodné. Podpora je určitě dobrá věc, když je na správném místě.

 
13.11.2011 17:24 Uživatel: NavěkySnílek
Věk:  16
0-100
Téma: Učitelka si na mě zasedla
Text uživatele: 

Julie, POUZE řečnický obrat.. Nejsem z těch, co mají potřebu někoho urážet, a nebo být vzteklý.. A rozhodně na tebe nehodlám útočit, pokud ti to tak připadá.. Jen ti říkám svůj názor na to, co jsi řekla.. Otevřeně říkám, že se mi nelíbí..
Osud té učitelky je zlý, hodně, ale svědčí to pouze o tom, že to nebylo důkladně prošetřený a někdo si to prostě chtěl usnadnit = Na co budou držet ve škole starou učitelku a dělat si peklo ve škole, když jí můžou vyrazit, že.. Jsou to nejjednoduší počty..Je to špatný, ale takhle to dneska funguje.. Lidé jsou zlí, nespravedliví a neumí si pomáhat.. Proč? Protože je to jednodušší.. Proč být závislý na někom, když můžu hrát jen za sebe? To je názor dnešních lidí.. A co je na tom to nejhorší..? Ty generace, které byly před námi, tam, kde jeden byl závislý na druhém, si zvykly na moderní styl života.. Nemluvím o všech, pochopitelně, ale lidí, kteří jsou sami sebou, ochotní někomu pomoct a tak, je strašně málo a celek to nevyrovná..
Prostě, každý by se měl snažit o spravedlonost..Ne, jedný straně držet a druhý tim křivdit.. Myslím, že Ell by nežádala o radu, kdyby neměla skutečně problém..I kdyby učitelku provokovala, tak učitelka může mít přehnané reakce a i to není dobré.. Učitelování je poslání, protože učitelé mají velký podíl na charakteru a povaze studentů.. Měli by je učit tomu, jak se chovat správně, kdy je třeba si stát za svým a kdy je lepší couvnout..Tím, že se budou chovat nepřiměřeně, jim do života moc nepřidají..

MitsCa: Ano, mám skutečně 16 let.. :) Jen toho mám za sebou už tolik, že všechno, co se mi přihodí, přebírám z obou stran, abych byla objektivní při řešení.. :)

 
13.11.2011 20:32 Uživatel: Julie
Téma: Učitelka si na mě zasedla
Text uživatele: 

  Nikoho neurážím a nejsem vzteklá. Píši jen svůj názor.

 
13.11.2011 21:00 Uživatel: NavěkySnílek
Věk:  16
0-100
Téma: Učitelka si na mě zasedla
Text uživatele: 

Nevztahuj si věechno na sebe.. Tím akorát potvrdíš, že taková si, když se v tom, co píšu tak vidíš.. Usmívající se

 
14.11.2011 08:55 Uživatel: Julie
Téma: Učitelka si na mě zasedla
Text uživatele: 

  Nevidím, ujasňuji situaci. Mrkající

 
14.11.2011 09:49 Uživatel: NavěkySnílek
Věk:  16
0-100
Téma: Učitelka si na mě zasedla
Text uživatele: 

Bod pro tebe Mrkající 

 
14.11.2011 13:13 Uživatel: Julie
Téma: Učitelka si na mě zasedla
Text uživatele: 

  Nene, je to fifty-fifty. Tahle diskuze nemá vítěze ani poraženého, páč se na výsledek nehraje. Ty se jen tak nedáš a navíc nechci brát snílkům jejich iluze. Mrkající

 
14.11.2011 17:50 Uživatel: NavěkySnílek
Věk:  16
0-100
Téma: Učitelka si na mě zasedla
Text uživatele: 

No, tak to máš pravdu.. Mrkající Až na některý názory se zdáš být celkem inteligentní a prima holka Mrkající Usmívající se

 
11.11.2011 21:05 Uživatel: Avatárek
Věk:  37

Město:Olomoucko

1368097599_avatar-smile.jpg
13000-14000
Administrátor
Téma: Učitelka si na mě zasedla
Text uživatele: 

Hlavně o tom řekni rodičům co nejdříve - to co jsi sem napsala. Rodiče by si s tou učitelkou měli promluvit. Toto mi nepřipadá v pořádku a snižuje to Tvé sebevědomí a zřejmě i neoprávněně známku na celkovém hodnocení daného předmětu.

 
12.11.2011 18:14 Uživatel: hanna
Téma: Učitelka si na mě zasedla
Text uživatele: SOuhlasím s NavěkySnílek..Julie opravdu moc kritizuješ..jevíš se mi jako někdo kdo je proti mládeži a je s učitelama.zajímalo by mě jak bys to ty jako rodič řešila kdyby za tebou dítko přišlo s tímhle problémem.Taky bys ho/jí tak zkritizovala a nepomohla?Já osobně bych zjistila co je na tom pravdy a kdyžtak to řešit a bila i za něj kdyby na to muselo dojít.Přece jen jde o její budoucnost a káždého psychika je na tom jinak.Stejně jako prociťování je individuální...nemůžeš vědět jak to na Ell dopadne, jestli jí to třeba změní známky amůže se to později ukázat i na jejím chováním k ostatním lidem.Tak jak k ní se někdo choval tak se může i ona začít chovat a jak by to potom tady vypadalo s takovými lidmi?Myslím že i její rodiče by jí měli podpořit a řešit to nějak.Takže radím narovinu říct jak to bylo, když si nic neprovedla tak se nemáš čeho bát a spravedlnost se snad ukáže :)
 
13.11.2011 10:27 Uživatel: marki
Téma: Učitelka si na mě zasedla
Text uživatele: 

Pokud reagujete na gymnáziu, či na ZŠ tímto způsobem jako na Julii, dostenete buď podrážděnou odpověď od autority - učitele a nebo pasivní odpověď, a pak se zase můžete věnovat jen psaní románů v hodině matematiky /přeháním?/. Julie vůbec nepřehání jen vám ukazuje reálnou reakci dospělého.

Eli, přemýšlej jak svojí situaci zlepšit. Čím dráždíš tu učitelku? Nedělej to. Pamatuj na to co chceš. Chceš mít dobré známky a studovat, toto je přestupní stanice. Zaměř se na vyšší cíle než se hádat s okolím. Uznávám, že můžeš být i v právu. Jenže tak a hůř to je i v zaměstnání a všude, kde jsou lidé. Vyhni se konfliktům. A nebo ne, pak  zjistíš kam až to může dojít. Taky lekce do života.

Já nejsem učitelka!

 
13.11.2011 10:47 Uživatel: Indiánka
Téma: Učitelka si na mě zasedla
Text uživatele: 

 Ell, problém se nejlépe řeší tam, kde vznikl. Být tebou, zajdu si za učitelkou do kabinetu, (není od věci si předem zjistit jakou má náladu), Pochopitelně, když bude v pohodě, lépe si s ní popovídáš. Byla bych na ni příjemná a slušná. Otevřeně bych jí řekla, jak to vidím já, jak se věci mají a že mne mrzí, že si nerozumíme. Pak ji nech také vyslovit její názor, jak to vidí ona. Možná přijdete na to, že to všechno není zase až tak horké. Ale ty bys měla být vstřícná.

Vím o jedné vysoké škole, kde někteří profesoři dávají hodnocení studentům ne podle jejich vědomostí, ale podle toho, jak se ten den vyspali..... O té škole je tohle celkem známo..

Jinak, být učitelem jistě není lehké. Zvládat bandu žáků. kde ne všichni se chovají, jak mají taky není jednoduché. Obdivuji jejich nervy, hlavně na základkách..

Takže držím palce

A na závěr vtípek: Na lavičce sedí 3 dámy. Jedna koktá, druhé se třepou ruce a třetí....

.... je taky učitelka! smile

 
13.11.2011 11:38 Uživatel: Dany
1526489412_mozaika_slunce.jpg
5000-6000
Téma: Učitelka si na mě zasedla
Text uživatele: 

Já bych to chápala a brala tak, že každý, kdo sem vloží nějaký dotaz, popisuje svůj problém ze svého pohledu, to ani jinak nejde a tak jsem pochopila smysl tohoto webu. Názor druhé strany samozřejmě nemáme - nejsme u soudu, abychom vyslechli i druhou stranu. Ale i tak si myslím, že z totazu nebo jeho doplnění tazatelem si lze názor udělat a následně se snažit poradit. Každý máme nějaké životní skušenosti, pozitivní nebo negativní, které nás více či méně ovlivnili. Taky záleží na tom, jak se s nimi popereme, jak moc jim podlehneme. Od toho se odvíjí naše postoje. Právě proto bychom se mohli a měli vcítit do problémů tazatelů. V tomto případě mi u Julie empatie zcela chybí (zřejmě vzhledem ke skušenosti, kterou má) - omlouvám se za upřímný názor. Ale já mám skušenosti jiné.

Já osobně nesnáším nespravedlnost, i když uznávám, že úplně neexistuje, tak naivní nejsem, přesto to nevzdávám a jdu si za ní. Je to těžší cesta, více trápení, ale nedat se mi stojí za to.

Není pravda, že všechny školy jsou v pohodě a funguje v případě problému systém - ředitel, zástupce, výchovný poradce atd. Každý ředitel si "nepřizná", že má na škole problém. To je umění. Všechny školy nejsou jen ideální a dokonalé, jednoznačně si toto myslet je naivní. Dcera se spolužačkou zažily šikanu od učitelky na ZŠ. Později i ostatní. Spolužačka i fyzickou, ano čtete dobře. Moudrý ředitel vše prověřil, dokonce si z důvodu objektivního posouzení pozval na vyučování psycholožku z ped. psych. poradny = posouzení vztahů mezi učitelkou a žáky atd. Ukázalo se, že učitelka měla osobní problémy a i ve škole pila alkohol. Trvalo dlouho, než se na to přišlo, 2 roky, ale přišlo. Jenže to byla 1-2 třída. Pro žáky důležité období. A mohla bych psát další příklady k tématu, ale to by byl román.

Já na chování Ell nic nevychovaného nevidím, proto rozhodně nedat se. Připojuji se k názorům řešit to, tak jak radili ostatní - s rodiči, školou atd. Přeji Ell hodně štěstí.

 
14.11.2011 17:05 Uživatel: Ell
Věk:  16
Téma: Učitelka si na mě zasedla
Text uživatele: Všem moc děkuji..určitě to budu chcít řešit (spravedlivě) a vyříkat si vše.Julie, To chápu..i tohle se stává, že někdo si něco navymýšlí, ale já si poravdu nic nevymýšlím.Proč bych se jinak psala?NAvíc sama nesnáším lži a nejvíce ty, které někomu ublíží.Připadá mi to odporné a nelidské. Mrzí mě, že to vidíš tak, jak to vidíš.a co se týče toho, že to s námi mají učitelé těžké to ano, ale vždyť si tohle zaměstnání vybrali a musí počítat i s tímhle.A hlavně se umět ovládat, což některým vážně nejde.Oni nám mají přece jít příkladem.Jak to tady pak bude vypadat, když učitelé nebudou zvládat své zaměstnání? Mají na to školu, kde se museli učit i tyhle věci jako je ovládat se, umět řešit situace a pohybovat se ve školství.Tohle je zase můj názor a upozorňuji NEPROVOKOVALA sem!!přece si nebudu kazit svoji budoucnost kvůli provokování a nevychovaném chování k učitelům.Tohle nemám zapotřebí..vážně ne.Chci se někam dostat někam výš a tímhle bych se dostala tak na dno.Ale i tak respektuju tvůj a vás všech názor.je pěkné, že se ho nebojíš dát na jevo a stojíš si za ním, i když tě za to někdo kritizuje ;)
 
14.11.2011 22:16 Uživatel: marki
Téma: Učitelka si na mě zasedla
Text uživatele: 

Ach Eli, jak jsi úžasná. Jak umíš vyjadřovat svůj názor a ty ambice co máš. Ach ano, ano a máš velké osobní cíle a žádná praštěná učitelka co má na to školu Ti nezabrání. Ach jo. Tě bůh.

 
15.11.2011 21:56 Uživatel: Ell
Věk:  16
Téma: Učitelka si na mě zasedla
Text uživatele: Každý má nějaké názory a nevšeci s nimi souhlasí...s tím počítám winkMarki, ano to teda nezabrání.A praštěná přesto vše asi nebude, jinak by nebyla učitelkoulaugh...Možnáže má jen nějaké chvilkové zkraty nebo tak něco a může to být dobrá učitelka jen ji líp poznat.V každém je něco dobrého, jen to najít.Ale i tak mě mrzí jak se zachovala...snad se v budoucnu budem k sobě chovat navzájem dobře :)Sama jsem zvědavá...zítra jsou třídní schůzky, na kterých se to bude řešit i semnou.Tak snad se nějak normálně domluvíme.Ještě jednou všem moc DĚKUJI smile smile
 
28.11.2011 10:44 Uživatel: tojejedno
Téma: Učitelka si na mě zasedla
Text uživatele: 

To já jsem na tom uplně stejněPlačící. Jsme s kámoškou nejlepší ve třídě. Hodiny s tou učitelkou začínají v pohodě, ale  v průběhu vyučování k nám ta učiteka přijde a normálně nám říká, jaký jsme namyšlený a nafoukaný a že nás děcka nemají rádi (což není vůbec pravda, jak řekly kámošky) Stejný problém s tou učitelkou má i moje kámoška z vedlejší třídy, která je taky nejchytřejší ze třídy.... Moje máma je

 
28.11.2011 10:48 Uživatel: tojejedno
Téma: Učitelka si na mě zasedla
Text uživatele: 

učitelka na 1. stupni, já jsem na druhym, nemůže to být tím? Jinak s ostatníma učitelama vycházim uplně v poho. Ta učitelka by měla jít za pár roků do důchodu. Máme jí podlézat, ignorovat ji, tvářit se jako že se nic nestalo, nebo ji vyhlásit válku?
PS: nemáme ji na důležitej předmět

 
29.11.2011 13:16 Uživatel: NavěkySnílek
Věk:  16
0-100
Téma: Učitelka si na mě zasedla
Text uživatele: 

Ahojky.. Já myslím, že ani jedno z tvých řešení není úplně na místě.. Podle mě bys měla zajít za mamkou a promluvit si o tom s ní.. Vezmi si, že když jí budeš podlézat, tak se budeš nucena chovat jinak než si zvyklá a taky by tě to mohlo docela změnit.. A to myslím, za to nestojí.. A vyhlásit válku nemá wsmysl.. Zkus se třeba zeptat mamky, jestli na tu učitelku nezná nějaké ´´fígle´´ a nebo se jí rovnou zeptej, na to co tě trápí.. Držím palce ;)

 
11.06.2012 21:41 Uživatel: Míma
Věk:  14
Téma: Učitelka si na mě zasedla
Text uživatele: 

Ahoj mám velký problém s učitelkou. Známky z přírodopisu mám dobré, ale ona mě furt deptá tím že nechodím do školy. A nebo že se vymlouvám z tělesné výchovy, abych nemusela cvičit. O hodině mě zesměšňuje tím že si prostě ze mě dělá srandu pořád dokola mi říká že nechodím do školy přitom sem ve škole za celý půl rok nebyla 2 týdny. Hlásím se, že vím nějakou otázku nevyvolá mě když s nehlásím vyvolá mě a já to zrovna nevím a ona potom na mě začně zvyšovat hlas že nechodím do školy že se vůbec nediví že to nevím. Prostě mě to strašně se*e nevím co s tím mám dělat. Poraďte mi prosím! happy))

 
29.05.2014 16:45 Uživatel: Emma
Věk:  24
Téma: Učitelka si na mě zasedla
Text uživatele: 

Jullie? Poradím ti. strč si to do prdele…Ell má celkem vážný problém…a jestli ty máš problémy ve škole. zřejmě provokuješ ty podle toho, co píšeš…

 
17.12.2015 11:48 Uživatel: podost
Věk:  24
Téma: Učitelka si na mě zasedla
Text uživatele: 

Pro jistotu ale zkus ještě takový malý nenáročný testík. Jednu hodinu, kterou trávíš s daným učitelem, se staň ztělesněním dobra. Ničím nevyrušuj, soustřeď se, občas se zapoj… Zkrátka mu nedávej důvody, kvůli kterým by na tebe měl křičet. Situace se nezměnila a učitel na tobě stále hledá sebemenší problém? Začni to řešit!

 
17.12.2015 17:37 Uživatel: Dara007
Věk:  33
500-1000
Téma: Učitelka si na mě zasedla
Text uživatele: 

To že si čmáráš do sešitu není nic špatného a řešit to, je kravina. Je tvá věc, jestli zrovna v hodinách posloucháš nebo ne. Já jsem měla ve škole úplně počmárané sešity plné obrázku a nedokážu si představit, že by to někdo tak řešil. Určitě do toho zapoj své rodiče a mělo by se to řešit v tvé přítomnosti, abys ses mohla hájit.

 
08.11.2019 12:12 Uživatel: Anička Gaborová
Věk:  22

Město:karvina

Téma: Učitelka si na mě zasedla
Text uživatele: 

běž do rici a ser na ní : *

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Učitelka si na mě zasedla
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
Neoprávněná třídní důtka 6 988x
Školní známka, ohodnocení, vysvědčení 5 703x
Všfs - zkušenosti s touto vysokou školou 1 1320x
Pozdní příchod do školy a jeho následky 12 807x
Mohu mít vyznamenání, když mám dvojku z chování? 1 1036x
Dostat dvojku z chování je móda - diskuze, názory 5 998x
Jak se bránit proti dvojce z chování - rady, tipy, diskuze 5 1137x
Za 10 neomluvených hodin hrozí dvojka z chování 5 943x
Přestup z 1. stupně základní školy na 2. stupeň 1 903x
Školní absence na střední škole 1 1157x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny