Téma: Fairplay už ve 4. skotské fotbalové lize nehledám

Město: Valašské království

5000-6000
Odpovědí na téma: 5
Text:

Nevěřím na zázraky ve fotbale... Ve 4. skotské lize  v sobotu hrála nejmenovaná mužstva zápas, ve kterém vedl favorit v 63. minutě 4:0... Poté byl vyloučen jeho hráč a z penalty padl v 64. minutě gól na 4:1...  To bych ještě chápal, ovšem v 74. minutě byl stav již 4:4... Tímto výsledkem zápas skončil... Bylo by mi to vcelku fuk, kdybych neměl tento zápas vsazený na svém lístku... Samozřejmě na vítězství favorita... Cítím v tom nějakou kulišárnu, že by nějací skotští kapříci..?