Téma: Asi jsem zamilovaný do nejlpší kamarádky - co teď?

25.03.2019 16:25
Uživatel: Xavik
0-100
Odpovědí na téma: 3
Text: 

Zdravím všechny,  

každou chvíli mi bude 15 let a samozřejmě nechci byt sám, chci si najít nejakou tu holku, blbnout s ní, však to znáte každý byl kdysi mladý a ambiciózní. Jenže dlouho jsem žádnou, která by mi padla do oka nepotkal. Jako pravda pár jich bylo, ale jelikož hraji téměř vrcholově volejbal moc času mi na holky nezbývá. Ovšem za chvíli mi končí sezóna a řekl jsem si, že po sezoně se budu více věnovat holkám a tak. Jenomže mi to trochu zkomplikovala moje nejlepší kamarádka, známe se už od školky, chodíme spolu do školy, do devítky. Už přes rok jsme nejlepší kamarádi a to v plném slova smyslu. Všichni na škole si myslí, že spolu chodíme. Pořád jsme spolu a jelikož to má s časem podobně jako já tak každou volnou chvilku někam jdeme. Řešíme spolu vše, objímame se a o přestávkách se do sebe někdy tak zamotáme, že nevíme jak z toho ven XD. A nevadí nám to, já to ani neřešil nevnímal to, přišlo mi vsechno to chování normální a nedokázal jsem si představit vztah s ní. Jenomže jsem si asi před 2 měsíci uvědomil (to znamená cca leden 2019), že se to od chození vážně moc neliší. Asi po týdnu co jsem si to uvědomil jsem ji pozval do divadla. Souhlasila a chovali jsme se vážně stejně jako páry okolo nás. Uprostřed představení mi dala hlavu na rameno a já jsem si opřel hlavu o její… už to byla docela normální pozice nic zajímavého, ale lišilo se to, cítil jsem ji, že není něco v pořádku, rychle sebou trhla a řekla, že kdyby otočila tou hlavou tak se začneme líbat - na to že jsme kamarádi tak to bylo zajímavé. Doma jsem potom dosti přemýšlel a vážně nevěděl co teď. Chce mě? Chci já ji? Cítíme k sobě něco? Má odpověď byla - já už něco cítím. Protože si všechno říkáme tak jsem ji jako kamarádce řekl (hned další den) o mých citech k ní. Měl jsem ji asi vážně rád. Ona však odpověděla opak, neměla mě ráda chtěla jen kamarádství. Večer mi napsala že přemýšlela a taky něco cítí jenomže nevěděla zda kvůli mě (že ji mě bylo líto) nebo vazne kvůli sebe. Nedokázala odpovědět.

Tato situace je ještě dost otevřená a nedokážeme si říct co dál. Já upřímně mám teď takový zmatek v hlavě, že jsem musel o radu napsat sem. Nechci zničit přátelství vztahem, je pro mě velice důležitá a vážím si ji docela dost a jak říkám vztah a hádka ke konci nás může úplně odloučit jelikož na střední už spolu nebudeme a takový rozchod těsně před ní by znamenal konec komunikace. Ale na druhou stranu je pro mne dokonalá. Když nejsem s ní citim se sám a mám otřesnou náladu, ale jak ji uvidím je to úplně něco jiného.

Otázka zní, nějaká rada co dělat? Největší problém je ten že nevim co přesně chce ona a to mě tak zamotalo že nevím ani já a poslední dobou spíš píše že na všechno zapomněla - na vše co jsem jí řekl. Chci to nějak vyřešit (alespoň v té moji hlavičce), ale nevím jak.

Chápu že mě berete jako další citlivou 15ctku, která neví co chce a jen nadává jak má hrozný život XD, přesně tomu se chci vyvarovat a snažit se žít si svůj život, ale toto je komplikace kde vážně nevím a známí mi nemohou poradit jelikož takovou kamarádku, či kamaráda nikdo neměl. Velice si vážím každé rady.

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 1845x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: Asi něco cítím k nejlepší kamarádce a nevím jak dál
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
27.03.2019 19:53 Uživatel: Atid
Věk:  14
Téma: Asi jsem zamilovaný do nejlpší kamarádky - co teď?
Text uživatele: 

Ahoj.

Zkus ji pozvat třeba do parku na piknik, nebo třeba do kavárny atd. Určitě si na ni najdeš čas. Povídejte si a zkus nenápadně nakousnout téma,, co k tobě cítí". Jestliže je to tvoje opravdu dobrá kamarádka, tak i když by tě odmítla, určitě tě v tom nenechá. A i kdyby řekla ne, tak zkus pár let počkat, třeba si uvědomí, že k tobě něco cítí. Trpělivost růže přináší…

Atid

 
27.03.2019 20:21 Uživatel: Listicka
1553340406_liska_s_kytickou.jpg
3000-4000
Téma: Asi jsem zamilovaný do nejlpší kamarádky - co teď?
Text uživatele: 

Nekdy ma takove kamaradstvi vetsi vahu nez nejaky vztah. Ona se treba na vztah jeste neciti. Nejlepsi bude, se ji rovnou zeptat a uvidis, na cem jses.

 
27.03.2019 22:08 Uživatel: Kateřinaa
Věk:  50
Téma: Asi jsem zamilovaný do nejlpší kamarádky - co teď?
Text uživatele: 

První krok jsi udělal, je teď na ní, jestli udělá druhý. Dej jí čas, netlač na pilu, myslím, že ona v tom má stejný zmatek jako ty. A že ona sama taky neví, co chce.

Chápu, že ti je nepříjemné, že to je takové otevřené, ale ono někdy to, že má člověk nějakou naději, může být i docela pěkný stav.  

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Asi jsem zamilovaný do nejlpší kamarádky - co teď?
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
Jak udržovat vztah jen přes internet 4 1174x
Rozchod kvůli jiné 25 1861x
Po jakých ženách muži touží - diskuze, tipy, názory 9 1720x
Nepochopitelny konec 4 1183x
Souziti s parnerem, roznilne zvyky? 13 1358x
Nejistota 5 1242x
Obava z nového 2 1231x
Přítelkyně se mnou nemluví po výsledcích biopsie 2 1380x
Drobné krádeže v domácnosti 3 1612x
Péče o babičku a nárok na příspěvek - rady 2 1575x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Nejčtenější témata za rok

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny