Téma: Kariéra v práci nebo vztah?

27.01.2011 15:17
Uživatel: Miriam
Věk:  24
Odpovědí na téma: 1
Text:  Hezký den, já když dorazím ze zaměstnání domů, tak je byt vždy prázdný a nikdo na mně nečeká. Pracuji často do noci, třeba do dvou do rána. Občas si pustím pouze jako zvukovou kulisu televizi, abych něco slyšela a věnuji se nadále práci. Většinou večer si volám s mamkou a řekneme si, co bylo za den nového a to je asi tak všechno. Když se podívám tak ve svém bytě, mám všechno a cítím se v něm spokojená, ale opuštěná.

Nejsem zrovna na kamarádství a přátelství, znám hodně lidí z práce a z pracovních schůzek s klienty, kontakty se hodí vždy, ale v práci se s nikým nevybavuji, sedím sama v kanceláři a věnuji se pouze svým věcem, své práci a o nikoho se nestarám. Občas s někým zajdu na oběd z práce, ale prohodíme jen pár vět ze slušnosti, jen tak aby se neřeklo. Nechci se svěřovat a necítím ani potřebu, aby se lidé svěřovali mně. Poslední dobou toho mám moc a jsem vyčerpaná, práce mně moc baví a naplňuje, jen i na vlka samotáře občas padne stesk a splín. Je to taky tím, že jsem rozvodovém řízení a jsou to jen zbytečné nervy. Chci mít všechno za sebou. Podepsat a odejít.
 Mám práci, kariéru, peníze, krásný byt, ale nemám ani čas sama pro sebe natož na ostatní. Chtěla bych, ale aby mě někdo měl rád a miloval, i když mu nedokážu poskytnout ten čas, který láska potřebuje. Ono oboje nejde. Nevím co mi poradíte. Ráda bych lásku, ale nejsem ochotná se vzdát své práce a ukousnout si víc času je celkem nereálné. Každého chlapa to po pár měsících se mnou přestalo i hned bavit.

Chci se spíš optat tech, kdo to má stejně jako já, jestli je lepší věnovat se své kariéře, svým potřebám a nebo podlehnout citům, které někde v hlavě mám a najít si někoho a založit rodinu. Dík za odpovědi.
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
28.01.2011 10:09 Uživatel: Smějící se Jack
Věk:  25
500-1000
Téma: Kariéra v práci nebo vztah?
Text uživatele: Já sice ještě nepracuju, ale prioritou je pro mě vztah, kariéra vůbec. Bude mi stačit, když budu mít stabilní a užitečné zaměstnání. Nemám potřebu honit se za kariérou.

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Kariéra v práci nebo vztah?
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
Jak udržovat vztah jen přes internet 3 429x
Rozchod kvůli jiné 25 836x
Po jakých ženách muži touží - diskuze, tipy, názory 9 689x
Nepochopitelny konec 4 405x
Souziti s parnerem, roznilne zvyky? 13 621x
Nejistota 5 478x
Obava z nového 2 559x
Přítelkyně se mnou nemluví po výsledcích biopsie 2 661x
Drobné krádeže v domácnosti 3 759x
Péče o babičku a nárok na příspěvek - rady 2 636x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Statistiky

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny