mojra.cz

Téma: Láska přes internet - věříte na ni?

15.01.2012 02:03
Uživatel: Barča
1564813088_lvice.jpg
Odpovědí na téma: 6
Text: 

Máte s tím někdo zkušenost? Hodně se o tom lidi baví, já moc nevěřila, ale jsem s pusou dokořán, co příběhů s dobrým koncem jsem našla. Dám sem ale jeden, který mě překvapil. Proč? Určitě Vás to po přečtení napadne.

Láska přes internet

9.duben 2007 15:18

Soňa a Jiří

E-Mail: p.sonja@seznam.cz

Ahojky, dlouho jsem přemýšlela pokud mám napsat a dodat odvahy i více lidičkám, kteří hledají a nebo si myslí, že touto cestou nenajdou a je to zbytečné mrhání časem, protože takto se mouhou seznamovat je úchylové, ale bohužel to musím vyvrátit. Láska číhá na každém rohu ikdyž je země kulatá.
Asi raději začnu mým příběhem a láskou. Ale také řeknu, že jsem se neseznámila přes štestí, ale jinde na internetu. Nebudu psát kde, ale proč jistě pochopíte.
Začalo to nevině pouze psaním někdy kolem prosince 2006, když jsem se rozešla s bývalým přítelem. Hledala jsem pouze přátelství a někoho kdy by si chtěl povídat přes písmenka, aby když přijdu domu jsem nebyla tak úplně sama s Fanynkou, mojí bulterierkou.
Toho dne myslím, že 20.12 jsem zaběhla do místnosti na chatu, kde jsem hledala kamaráda na občasný sexík a slůvko k pohlazení. Už mě nabavilo koukat po profilech a hledat podle psaných frázích jaký ten človíček je, protože tam se dá napsat cokoli, ale hledala jsem podle nicku, který mě zaujme tak napíšu a snad to vyjde a ono hopla vyšlo to ihned napoprvé.
Nehledala jsem ani krásu, která jde vidět, ale taková která je ukryta uvnitř človíčka.
Jak jsem řekla odepsal mi a jeho nick, asi se bude jiřík zlobit, ale napíšu ho je to barevnacek. Zářilo to na mě jako duha, která už zraněna byla a třeba hledá to co já. Začali jsme si psát krásná slůvka, hledali jsme jen internetové přátelství na úrovni a myslím, že jsem nebyla jediná, protože děvčata mu píší dodnes, ale vím, že mohu být za toto vítezství ráda. Jiřík, jak je v názvu začal psát nebylo dne, aby jsme si nepsali každý den, každou noc no prostě internet byl věčně zapnutý a pokud nepřišla zprávička včas jak jsem byla zvyklá byla jsem hned nervozní zda je Jiří v pořádku. Jezdil do práce na kole a celkem daleko, aby jsem i řekla Jiří je z Moravy a já ze severočeského kraje. Je to celkem dálka a oba jsme byli rozhodnuti opravdu pro přátelství. Z ničeho nic mne požádal o skype a začalo toužebné volání a krásné důvěrné přátelství, kde jsme oba chtěli jen přátelství. Jiřík si myslel, že chci od něj víc, ale do ničeho jsem ho netlačila, protože to nemá cenu a pokud někoho tlačíte do kouta, vždy se z toho vyvlíkne a uteče. Byla jsem trpělivá a opravdu si jen psali a povídali, každý den, každou noc ai po telefonu. Byl to krásný začátek plný romantiky a krásných minut naplnění samoty.
Nečekala jsem ani obrat k lepšímu, ale z ničehož nic mi Jiří jednou napsal, VEZMEŠ SI MĚ. A to den předtím psal, že zůstaneme přáteli. Myslela jsem si, že si dělá srandu, ale nedělal. 14 Dní na to co to vyslovil, přijel a vše se nám jen upevnilo. Byl to ten nejkrásnější týden mého života, ještě nikdy přede mnou takovou dálku nepodnikal kvůli žádné ženě a já na to byla hrdá, že právě já. Po tomto krásném týdnu odjel domů se slovy já se vrátím, a opravdu se tak stalo. Odjel domů, vyřídil si fomality a je tady se mnou. Bydlíme spolu a toto léto se budeme brát, protože oba cítíme, že je to tak správně a hlavně se milujeme.
Oba jsme se už spálili dost na to, aby jsme nevěřili stále ještě v opravdovou lásku, které na tomto světě není moc.

PSS: Proto všem kteří nevěří i láska přas internet může být nadherná a naplňující pokud jste neztratili víru sami v sebe a hlavně v to, že i takto se najde láska na celý život.

Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
15.01.2012 08:13 Uživatel: budgie
Věk:  50

Město:Praga mater urbium

G360058.gif
500-1000
Téma: Láska přes internet - věříte na ni?
Text uživatele: 

Věřím.Kolega z práce se takto seznámil a dnes má spokojené manželství s dítětem.

 
15.01.2012 08:47 Uživatel: danielaslavíková
Téma: Láska přes internet - věříte na ni?
Text uživatele: 

Snad mě neukamenujete, ale mě ten dopis připadá hrozně ujetý, ta ženská je buď hodně mladá, nebo hodně trhlá, takhle se snad nikdo normální nevyjadřuje, tím nechci říct, že není možné seznámit se přes net a navázat smysluplný vztah. Moje kamarádka se tímto způsobem seznámila se svým nynějším manželem a přitom bydleli pouhé 4 km od sebe. Já sama bych to klidně prubla, je to stejný způsob jako kterýkoliv jiný, ale přistupovala bych k tomu spíš prakticky. Pro je důležité, jak se dokáže chlap postarat o rodinu, na romantické bláboly a zářící duhy mě neužije.

 
15.01.2012 09:50 Uživatel: Barča
1564813088_lvice.jpg
Téma: Láska přes internet - věříte na ni?
Text uživatele: 

Vyjadřování by mě zas tolik nepřekvapilo, o tohle tu ani nešlo. Spíš ten způsob seznámení. Vždycky jsem si myslela, že v erotických chatech se pohybují lidi s úmyslem dostat rychle něco, co patří úplně jinam, aniž by museli "investovat" city.

 
15.01.2012 10:17 Uživatel: Pluto
1482619599_pluto13.gif
7000-8000
Téma: Láska přes internet - věříte na ni?
Text uživatele: 

 

 A proč ne? Vše je možné.  Moje manželka byla pro mě také, nejprve cizí člověk. Teď bych ji nedal za všechno zlato světa.

alt

 

 
15.01.2012 10:46 Uživatel: sorbonos
Věk:  38

Město:Ocelové srdce

Maffy 2.png
4000-5000
Téma: Láska přes internet - věříte na ni?
Text uživatele: 

Já si myslím, že kvalitní vztah může vzniknout i na erotickém chatu. Někdy tam zabrouzdají i lidé, kteří si chtějí odpočinout od hledání a prostě se mrknou jinam.. A je to. Láska jako trám.  

Takže mě to nepřekvapuje. A ani na internetových či sex. seznamkách nemůžeme hledat úchyly. Přece co vyšlu, dostanu zpátky.  

 

 
16.01.2012 22:51 Uživatel: Ribanna
Téma: Láska přes internet - věříte na ni?
Text uživatele: 

VĚŘÍM.

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Láska přes internet - věříte na ni?
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Ochrana proti spamu

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
Souziti s parnerem, roznilne zvyky? 13 283x
Nejistota 5 185x
Obava z nového 2 377x
Přítelkyně se mnou nemluví po výsledcích biopsie 2 476x
Drobné krádeže v domácnosti 3 591x
Péče o babičku a nárok na příspěvek - rady 2 394x
Biologicky otec se ozval 2 545x
Môjho priateľa zaujímajú iné (len pekné) ženy... 8 583x
Nevím co si mám si myslet 1 600x
Asi jsem zamilovaný do nejlpší kamarádky - co teď? 3 785x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Nejčtenější témata za rok

Statistiky

Nové odpovědi dnes: 0
Nová témata dnes: 0
Dneska bylo odpovězeno na: 0 témat
Počet témat celkem: 16045
Počet odpovědí celkem: 173023
Počet registrovaných: 4843 uživatelů
Nejčtenější za 7 dní: Souziti s parnerem, roznilne zvyky?
Nejkomentovanější za 7 dní: Souziti s parnerem, roznilne zvyky?
Nejvíce navrhované na smazání

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny