Téma: Skromná holka - druh na vymření?

02.12.2010 10:57
Uživatel: Paul
Věk:  22
Odpovědí na téma: 6
Text:  Ahoj, je mi 22 let a mám za sebou pár rozchodů, ne moc, ale už se bojím, že zůstanu sám, protože mám pocit, že všem holkám jde jen o peníze anebo chtějí vysloveně "krasavce". Jde ještě některým holkám vůbec o lásku ve vztahu? Jsou ještě skromné holky, kterým stačí k životu hlavně to, aby byly šťastné? A tak mě zajímá, zda jsou na tomto světě ještě holky, které uznávají hodnoty, které se dnes již vytratily? Ach jo...
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
02.12.2010 12:10 Uživatel: veverka
Věk:  33
1428004638_novinkaveverka.jpg
2000-3000
Téma: Skromná holka - druh na vymření?
Text uživatele: Ahoj,

nepropadej beznaději, asi jsi měl jen zatím smůlu na holky...
 
02.12.2010 13:17 Uživatel: Smějící se Jack
Věk:  25
500-1000
Téma: Skromná holka - druh na vymření?
Text uživatele: Každému jde hlavně o to, aby byl šťastný. Někdo je šťastný, když může souložit každý den s někým jiným, někdo je šťastný, když má spousty peněz, a někdo zas, když má trvalý vztah. (Můžeme si o jednotlivých prostředcích k dosažení štěstí myslet, co chceme, ale nijak tento fakt nezměníme.) To, že holky chtějí krasavce (subjektivně), je přirozené a v pořádku. Fyzická přitažlivost je fundamentálním předpokladem pro šťastný vztah. Místo téhle sebelítosti bys měl na sobě začít pracovat: především na svém sebevědomí, poněvadž nesebevědomí kluci holku odradí.
 
02.12.2010 15:56 Uživatel: veverka
Věk:  33
1428004638_novinkaveverka.jpg
2000-3000
Téma: Skromná holka - druh na vymření?
Text uživatele: Mnoho pravdy je ve Tvém příspěvku, Jacku. A tu myšlenky o různých způsobech dosažení štěstí, tu jsem měla v hlavě taky. Každý chceme něco. Tedy každý chce asi všechny ty hodnoty, jen se liší, jak je která podstatná.

Pokud jde třeba o peníze, já konkrétně je rozhodně nepovažuju za smysl života, ale zároveň je nutno říct, že jsou potřeba.
Chlap by měl být schopný rodinu zajistit. Nemyslím to nutně tak, že on má vydělat všechny peníze, ale zkrátka nemá mu to být lhostejné, má cítit odpovědnost.

Biologicky je ais i podmíněno, že ženám o to jde, více či méně, nějaká podvědomá myšlenka na to, jak by se daný muž postaral o případné potomky, napříkad.

Nebo si možná vybíráš dívky, které se k Tobě nehodí, Paule. Třeba to ani není o vzhledu, třeba o temperamentu. Vím, o čem mluvím. Nedávno jsem poznaůa jednoho muže, vzhledově můj typ, charizmatický výraz, ale neměli jsme si co říct. Kdežto s někým jiným jsme se třeba bavili pět hodin v kuse, dál a dál.

Roli hraje plno faktorů. Pracuj na sobě, jak říká Jack, na svých hodnotách, plánech, sebevědomí, schopnostech komunikace, třeba i na tom vzhledu - na upravenosti, příjemném oblečení, fyzické kondici. Mysl rozprostři mezi vše hezké, co život přináší - zájmy, přátelé, rodina, děvčata - v tom smyslu, abys je poznával a uvědomoval si, co je pro Tebe podstatné.

Neupínej se na to rychle si někoho najít a uvidíš, že za čas se objeví nějaká fajn holka, s níž budete chtít vzájemně jeden druhého Mrkající
 
02.12.2010 16:20 Uživatel: Gejza))
Téma: Skromná holka - druh na vymření?
Text uživatele:  uznávají hodnoty, které se dnes již vytratily? Ach jo...Vám je 22? Tak jaké hodnoty se dnes již vytratily? Takhle spomíná můj děda....J)))Teda mě je víc, než Vám, ale pořád ještě neporovnávám čas, co se vytratilo, páč si myslím, že na takové výroky jsou letitější. Faktem je , že sobeckost lidí a jině negativní vlastnosti lidí, jsou pořád, na to nemá vliv čas, jenom je ted´lepší informovanost, internet, a vůbec , když se stane nějaká brutalita někde daleko, tak to do chvilky máme na netu ve zprávách -jo a to nebylo. Takže lidstvo bylo vždy takové jaké je, akorát to ted´ víme vše a rychle.
 
02.12.2010 16:25 Uživatel: Gejza))
Téma: Skromná holka - druh na vymření?
Text uživatele: Co se týče holek,tak se akorát  dřív  vdávalo, to je celé, a pak rozvádělo))dneska se pouze věková hranice pro první dítě a svatbu posunula, protože lidi víc přemýšlejí a nehrnou se hned do zakládání rodin, což je asi uváženejší, teda spíše tohleto se zlepšilo. 
 
02.12.2010 21:41 Uživatel: Avatárek
Věk:  37

Město:Olomoucko

1368097599_avatar-smile.jpg
13000-14000
Administrátor
Téma: Skromná holka - druh na vymření?
Text uživatele: Po světě chodí moc fajn skromných holek, ale je někdy těžké je najít wink A nebo nejsou moc pohledné. Njn.

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Skromná holka - druh na vymření?
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Téma
Odpovědí Otevřeno Datum přidání
(Autor)
Jak udržovat vztah jen přes internet 3 429x
Rozchod kvůli jiné 25 836x
Po jakých ženách muži touží - diskuze, tipy, názory 9 689x
Nepochopitelny konec 4 405x
Souziti s parnerem, roznilne zvyky? 13 621x
Nejistota 5 478x
Obava z nového 2 559x
Přítelkyně se mnou nemluví po výsledcích biopsie 2 661x
Drobné krádeže v domácnosti 3 759x
Péče o babičku a nárok na příspěvek - rady 2 636x
Zobrazit všechna témata v této kategorii

Hlavní nabídka

Statistiky

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny