Téma: Kudzu (peurarie) a léčba neklidu, třesu těla - zkušenosti, diskuze, názory

11.04.2016 13:57
Uživatel: VAVA
Věk:  70
100-500
Odpovědí na téma: 5
Text: 

Dobrý den.

Dostala jsem nabídku na kudzu. Potřebuji zklidnit, třes těla, mám od psychiatra  Asentru 1 a půl tablety ráno večer nic. Při poradě s bylinkářkou mi nabídla kudzu. Zkoušala jsem kozlík, ale prý se nehodí. Má  pro tento test, speciální tester, který to vyhodnotí.

Takže bych chtěla vědět, ma někdo zkušenost s kudzu? Nechci už žádný lék od psychouše, Asentru mi tester schválil. Už si nevím rady.

Díky za odpověď.  

 

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 3549x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: kudzu
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
11.04.2016 20:14 Uživatel: Rypoušice
Věk:  27
2000-3000
Téma: Kudzu (peurarie) a léčba neklidu, třesu těla - zkušenosti, diskuze, názory
Text uživatele: 

Dobrý den, vůbec nevím, o co jde, ale chtěla bych vám sdělit, abyste si dávala pozor a nevysazovala prášky, neodmítala zcela klasickou lékařskou pomoc.

Trochu mě praštilo do očí, že bylinkářka má "tester", to má jako nějaký přístroj, který jí řekne, co který člověk může požívat? Není to trochu iracionální? Poctivý člověk, který se vyzná v čemkoliv - i v bylinkách - přece prokáže znalost tím, že se dokáže vyznat v daném oboru a eventuálně poradit. Ale sám! Bez testeru. To mi zavání šarlatánstvím. Dávejte si na to pozor, prosím.

Pokud máte závažné psych. problémy a jste v péči psychiatra, není asi nejmoudřejší na to zanevřít. Resp. jde o to, jak dalece vážné to je - což já nevím. Jistě podpora jiných preparátů není na škodu, ale od poctivých a skutečně znalých lidí! alt. Chápu, že vás to už neba, ale pokud se vám léčba nelíbí, zkuste to konfrontovat i s tou odbornou, lékařskou stranou.

Máte právo i na druhý názor, "second opinion", tedy právo na názor jiného lékaře téže specializace.

Sama nejlépe víte, jak dalece závažný váš problém je, dívejte se na to s odstupem, rozumem a nevěřte hned každému pofidérnímu samozvanému znalci zdraví.

Možná jsem to celé špatně pochopila, ani vás nechci nijak urazit nebo něco, jen si dávejte majzla a buďte ostražitá! alt

 

 
12.04.2016 09:20 Uživatel: Plamínek
364.jpg
Téma: Kudzu (peurarie) a léčba neklidu, třesu těla - zkušenosti, diskuze, názory
Text uživatele: 

Kudzu používám jako zahušťovadlo, vedle tapiokového škrobu, funguje jako zahušťovadlo dobře. Jinak nic jiného nedělá. , aspoň to moje. Mám ho z Japonska ještě dost velký pytlík.  

Je fakt, že tech kudzu rostlin-puenarií je více, hlízy kudzu se jí v Japonsku  jako zelenina a z horské varianty se dělá ten škrob. Používá se tam snad na chřipku, ale upřímně, zbytek je spíš marketingový kec.

Trošku si asi vzít můžete, spíš si myslím, že to nebude mít účinky žádné, ale nikdo není dost moudrý, aby všechno věděl.  

 

 
12.04.2016 11:00 Uživatel: Avatárek
Věk:  37

Město:Olomoucko

1368097599_avatar-smile.jpg
13000-14000
Administrátor
Téma: Kudzu (peurarie) a léčba neklidu, třesu těla - zkušenosti, diskuze, názory
Text uživatele: 

Můžu se zeptat o jaký test jde? Děkuji.  

 
12.04.2016 13:05 Uživatel: VAVA
Věk:  70
100-500
Téma: Kudzu (peurarie) a léčba neklidu, třesu těla - zkušenosti, diskuze, názory
Text uživatele: 

na ten test má takové tyčinky, jednu vám dá do dlaně, druhá  jakoby čte s přístroje, přikládá příslušné preparáty a přístroj odpovídá. mě řekl, že Asentra se nemůže brát s kozlíkem, třeba odpoledne, když jsem, dostala třes. doporučila mi právě kudzu. je to nepříjemná tíseň na hrudi, nevím, co mám dělat, jsem ještě objednaná k neurologovi zdravím.

 
12.04.2016 13:51 Uživatel: Plamínek
364.jpg
Téma: Kudzu (peurarie) a léčba neklidu, třesu těla - zkušenosti, diskuze, názory
Text uživatele: 

Aha, to bude nějaký Orbion nebo Bicom Optima, tam se skutečně testují určité látky, které se hodí nebo nehodí, mně kdysi vyšel hrách (? ! ) jako zcela pro mě nevhodný, zatímco fazole, soja, čočka atd, všechno v pohodě, až jsem si uvědomila, že hrách mě skutečně dělal vždy břichabol.  

Pak by ale nejspíš šlo o preparát z kudzu, ne jen kudzu jako takové. Smotný škrob z kudzu ty účinky nemá, tedy na mě ne.

Manžel kdysi trpěl únavovým syndromem, to si ho doktoři podávali z ruky do ruky a nic. 5 let nic, lazar. Ale po terapii na bicomu se dal dohromady i když to trvalo 6 měsíců. Nicméně na něco ani ten Bicom nezabral, na alergie například, takže dnes (12.04.2016) chodí k akupunkturistovi a tam se dosáhlo neuvěřitelných výsledků. Prostě alergie je fuč, což moc nechápu.

Ale on to má každý jiné, na mě homeopatika ani bicom nezabírají, zato akupunktura tedy spíš ignipunktura velmi dobře.  

Když jsem to hlásila svojí spolužačcce a své obvodní lékařce, koulela očima a spílala šarlatánům, dneska (12.04.2016) chodí na akupunkturu jako pacient, je unešená  a uvažuje i že se stane aktivní akupunkturistkou.  

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Kudzu (peurarie) a léčba neklidu, třesu těla - zkušenosti, diskuze, názory
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Hlavní nabídka

Statistiky

Nové odpovědi dnes: 0
Nová témata dnes: 0
Dneska bylo odpovězeno na: 0 témat
Počet témat celkem: 16526
Počet odpovědí celkem: 175841
Počet registrovaných: 5169 uživatelů
Nejčtenější za 7 dní: nerozumím rozchodu

Nejvíce navrhované na smazání

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny