Téma: Nestabilita při chůzi a tah - příčina, léčba, vyšetření

31.10.2018 20:27
Uživatel: VAVA
Věk:  70
100-500
Odpovědí na téma: 2
Text: 

Co je příčina? Při chůzi mám pocit padání dopředu, někdy i do strany, ztrácím motoriku, a nejistotu při chození.

Beru lék Asentra, ale uz delší dobu, a jsem po výměně chlopně přes měsíc (konec září 2018-konec října 2019).

Kde mám začít s pomocí?

Děkuji za názory a rady.

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 213x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: porucha motoriky
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
31.10.2018 20:34 Uživatel: Rypoušice
Věk:  25

Město:Brünn

1541719409_p1011249.jpg
1000-2000
Téma: Nestabilita při chůzi a tah - příčina, léčba, vyšetření
Text uživatele: 

Dobrý den, začněte na neurologii a to okamžitě. Mě napadá např. Parkinson, ale může to být cokoliv. Návštěvu lékaře neodkládejte.

Jinak psychofarmaka taky učitě mohou působit na centrální nervovou soustavu, já po Asentře zkolabovala a musela mi být snížena.

 
01.11.2018 15:19 Uživatel: Avatárek
Věk:  37

Město:Olomoucko

1368097599_avatar-smile.jpg
13000-14000
Administrátor
Téma: Nestabilita při chůzi a tah - příčina, léčba, vyšetření
Text uživatele: 

Doporučuji neurologické vyšetření, ORL vyšetření.

Dále zobrazení - MR mozku se zaměřením na mozeček a oblast pyramid.

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Nestabilita při chůzi a tah - příčina, léčba, vyšetření
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Ochrana proti spamu

10 nejnovějších témat v kategorii:

Hlavní nabídka

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny