Téma: A pak že ženy nejdou po penězích - jak řeknu kolik vydělávám, je konec

24.08.2010 18:08
Uživatel: Tomáš
Odpovědí na téma: 5
Text: 

Chtěl jsem se jen zeptat, zda se kluci, muži již setkali s tím, že se seznámili s ženou či dívkou, bylo jim spolu fajn a pak najednou se nějak dostalo na téma co kdo dělá a tak... jenže ouha bod zlomu. . řekl jsem že jsem dělník ve fabrice (sklad) a ona: Si děláš prdšel ne? To máš tak 13 ctku ne? Bohužel se trefila - od té doby už jsem jí neviděl.
A nestalo se mi to jen jednou - třeba mi bylo řečeno. Ty vole, tohle mi přinýst domů chlap tak nevim... A co vy slečny, dámy, paní? Já doufám že nejste všechny stejné - vím, každá hledá zázemí, chlapa o kterého se může opřít a alespon jednou v roce k moři...ale když prostě ty dispozice nejsou a v dnešní době se na pořádnou práci pomalu nedá narazit - samozřejmě že dá, ale zase je potřeba vzdělání alespon VŠ - což mimchodem některé slečny taky vyžadují - VŠ a úroveň...
Setkal jsem se s tím jen já nebo máte podobné zkušenosti, pánové?

Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
24.08.2010 19:33 Uživatel: Romča
Téma: A pak že ženy nejdou po penězích - jak řeknu kolik vydělávám, je konec
Text uživatele: Irenko ja ta mam rad aj bez penazi
 
25.08.2010 06:56 Uživatel: sorbonos
Věk:  38

Město:Ocelové srdce

Maffy 2.png
4000-5000
Téma: A pak že ženy nejdou po penězích - jak řeknu kolik vydělávám, je konec
Text uživatele: 

Souhlasím,jako muži mají v genech nevěru ,tudíž rozmnožit se kde to jde,ženy mají zase v genech zabezpečit potomstvo.Mrkající

Je to fajn ,když se nemusí žena starat,kde vzít na nové auto,na víkend tě manžel vezme do Benátek,jen proto,aby jste si udělali výlet ,že si v prosinci vzpomeneš ,že dům by mohl jít na patro a v březnu už se na tom dělá,ale i tohle má svůj rub.Téměř toho muže nevidíš a jen si můžeš nechat zdát o pracovní době ,jakou má dělník a vědět,že přijde alespoň jeden den domů třeba v 17 hod .odpoledne.Není všechno zlato... ,ale někomu tohle vyhovuje.

 
25.08.2010 09:06 Uživatel: eskymo
Téma: A pak že ženy nejdou po penězích - jak řeknu kolik vydělávám, je konec
Text uživatele: a co ženy?
http://www.novinky.cz/zena/vztahy-a-sex/208658-zeny-neverniky-odhali-dvakrat-casteji-nez-muzi-nevernice.html

http://www.novinky.cz/zena/vztahy-a-sex/199927-radim-uzel-boj-s-zenskou-neverou-je-posetilost.html

http://www.novinky.cz/zena/vztahy-a-sex/193468-zenska-nevera-ma-podle-vedcu-evolucni-vyznam.html

A k těm penězům. Bohužel mám stejnou zkušenost. Sice né přímo okamžitý rozchod, ale najdenou člověk cítí, že je něco jinak, takové jakoby ochladnutí. Ženy jsou dnes hodně ovlivněné filmy, časopisy a neuvědomijí si, že to často nemá s realtou a běžným životěm nic společného. Ano, je "pár" lidí, kterým se daří, ale pak je tu ještě spousta obyčejných lidí, dělníků a uklízeček... a ti snad nemají právo být šťastní a být milováni? I když to zní možná hloupě, ale všim jsem si, že hodně žen tak nějak skrytě stále doufá, že v životě potká tohos svého prince, krásného a bohatého (možná i dokonalého :-)) Také jsem občas z úst žen slýchávál, že ze tří nebo pěti chlapů by si jednoho udělaly, zní to sice jako vtip, ale ve skutečnosti to vypovídá o té jejich skryté touze po tom svém princi (z pohádky) Většinou musí ta žena "narazit" někdy i vícekrát, aby si uvědomila, že vše má svůj rub a líc a ani ty peníze nejsou zadarmo a nejsou zárukou šťastného života (manželství). A pak je na každé ženě, aby si určila priority...
 

Občas mívám pocit, že ty "ženské" časopisy ženám víc škodí než pomáhají, takže na druhou stranu ty ženy chápu, jsou prostě zblblé, stejně tak jako malé děti, které se dívají už od malička na střílečky v telce a hrají spoustu válečných her, ony pak těžko chápou, že reálný a obyčejný život je někde úplně jinde.
 
18.11.2010 13:46 Uživatel: xyz
Věk:  69
Téma: A pak že ženy nejdou po penězích - jak řeknu kolik vydělávám, je konec
Text uživatele: hodně divná realita, kurva divná... se asi scházíš se samejma luxusníma vypiplanejma slečinkama ne? Co měli před tím pracháče nebo maj zazobaný papínky? Obyčejná holka by takovýmdle platem nepohrdla.
Hele jsou i holky co samy vydělávaj míň než ty, platěj nájem a kupují jídlo sobě a svému příteli se kterým bydlí a kterej studuje.
Nejsem feministka nebo tak něco, ale rozhodně si radši vydělám sama míň než bych byla závislá na příteli nebo manželovi milionáři (né že bych jím ale pohrdala smile))
 
29.04.2018 19:13 Uživatel: žena
Věk:  60
Téma: A pak že ženy nejdou po penězích - jak řeknu kolik vydělávám, je konec
Text uživatele: 

Tak já bych vám položila dost zásadní otázku. Příkladně kde s tímto platem žijete? U rodičů a plat máte jako kapesné? Tak to se pak nedivte, že o vás žádná nestojí. Nejde o to, že hned musí být zlatokopka, ale rozhodně by muž měl stát na vlastních nohách a platit si své životní potřeby sám. To znamená bydlení s ním spojené poplatky, živit se sám atd. Pokud tomu tak z vašeho platu není, tak se nedivte, že o vás nemají ženy zájem.

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: A pak že ženy nejdou po penězích - jak řeknu kolik vydělávám, je konec
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Hlavní nabídka

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny