Téma: Nedaří se mi otěhotnět, je mi 45 let - může to být věkem?

03.12.2012 19:49
Uživatel: BELAKOVA
Věk:  45
Odpovědí na téma: 6
Text: 

znovu jsem se vdala a chtela bych jeste jedno mimco ale njak se nam to s manzelem doposud nepodarilo je  mi 45 a manzelovi 23 nemuze to byt vekem ze nemohu otehotnet ja jiz deti mam z 1 manzelstvi poradite mi dekuji  eva

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 5163x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: RODINA
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
03.12.2012 20:30 Uživatel: Julie
Téma: Nedaří se mi otěhotnět, je mi 45 let - může to být věkem?
Text uživatele: 

   No a co Tvůj lékař? Nebyla by lepší konzultace tam?

 
03.12.2012 21:11 Uživatel: Barča
Téma: Nedaří se mi otěhotnět, je mi 45 let - může to být věkem?
Text uživatele: 

Ano, může to být věkem.... čti více tady

 

 
04.12.2012 08:18 Uživatel: MitsCa
Téma: Nedaří se mi otěhotnět, je mi 45 let - může to být věkem?
Text uživatele: 

A jak dlouho to zkoušíte?

Standardní doba je 12 měsíců a řeší se to na CAR až po 18 měsících.

 

(jsem se zas něco dověděl, tak dělám chytrého excited

 
09.12.2012 15:08 Uživatel: Avatárek
Věk:  37

Město:Olomoucko

1368097599_avatar-smile.jpg
13000-14000
Administrátor
Téma: Nedaří se mi otěhotnět, je mi 45 let - může to být věkem?
Text uživatele: 

Bezpochyby. Pokud nebude možné otěhotnění (problém může být na straně muže i ženy) klasickou cestou, zvažte IVF (umělé oplodnění). Je mezi Vámi a manželem velký věkový rozdíl. Snad se máte dost rádi na to, aby Vám vztah vydržel. Moc vám to oběma přeji.

 
09.12.2012 15:37 Uživatel: Leňa
Věk:  45
1058[1].jpg
1000-2000
Téma: Nedaří se mi otěhotnět, je mi 45 let - může to být věkem?
Text uživatele: 

Evi-a zvážila jsi to dobře? NE, nechci se Tě dotknout a už vůbec ne být 1 z těch, kteří mluví do toho, jaký je mezi Vámi věkový rozdíl a že to věděl, že máš děti, když si Tě bral a že to ženská ze zamilovanosti dělá kvůli chlapovi - říkali mé kamarádce její známí, to neříkám já, já jen, že ta moje kámoška zrovna "nedopadla", teda její manželství, byli od sebe o 19 let (ona o rok starší, než já) a pak litovala, prostě už má hodně věcí "odžito", co on ještě neznal a i když si pochopitelně oba mysleli, že to zvlládnou a že láska hory přenáší, je sice ráda, že mimíska měla, ale prý už by to kvůli chlapovi neudělala. Ale to je JEN příklad, prý měla pak pocit, že má děti řtyři (měla z 1. manželství dvě už skoro 20-leté), ptž začal-jak to asp. u těch "nezralých" chlapů bývá, žárlit na čas, který musela dát svému dítěti a už jaksi nevysvětlovala-pro ni takovou samozřejmost, že péče o dítě, která je pro ni fyzicky i jinak náročná, než byla ve 20-ti, že je přece "jasná"... No, nějak to, hoch, nezvládl. ALE U VÁS TO TAK BÝT POCHOPITELNĚ NEMUSÍ! Je to jen 1 z příběhů.

 
09.12.2012 15:44 Uživatel: Pan Sova
Věk:  72
Sova.jpg
2000-3000
Téma: Nedaří se mi otěhotnět, je mi 45 let - může to být věkem?
Text uživatele: 

 

Velmi často je příčina neplodnosti párů ve vysoké hladině Homocysteinu v tělech, způsobené nedostatkem vitamínů, hlavně Kyseliny listové, viaminu B6, B12. Léčení je obvykle třeba doplnit o vhodný zdroj enzymů.

Doporučuji prostudovat si stránky MUDr. Karla Erbena.

Z jeho stránek cituji: „Vysoká hladina Hcy může pokazit budoucí šťastný život dětí na několik způsobů a nebo může vůbec zabránit tomu, aby přišly na svět: Vyvíjejí-li se zárodečné buňky budoucích rodičů - vajíčka a spermie v podmínkách hyHcy, dochází k narušení utvářející se DNA. Změna v této nositelce dědičné informace je podstatou tzv. genové mutace, která je trvalá a provází všechny generace potomků takového jedince. Toto je princip, na jehož základě přibývá od jedné generace k další vrozených poruch imunity, metabolismu a vrozené dispozice k leukémii, dalším nádorům a jiným těžkým onemocněním. Jediná známá prevence je snížit hladiny Hcy obou budoucích rodičů na fyziologickou úroveň a počkat 3 měsíce než dozrají zdravá vajíčka a spermie bez mutací a teprve potom z nich nechat vzniknou oplozením nového jedince.

Zvýšená hladina Hcy v krvi = hyperhomocysteinémie (hyHcy) vzniká méně často z genetických, hormonálních, nebo toxických příčin. Nejčastěji vystupuje hyHcy navozená civilizačními změnami ve skladbě stravy. Jde o tak rozšířený jev, že postihuje v nějaké míře prakticky veškerou dospělou populaci a značnou část dětí a mládeže.

HOMOCYSTEIN (Hcy), Vysoká hladina Hcy (hyHcy)

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Nedaří se mi otěhotnět, je mi 45 let - může to být věkem?
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Ochrana proti spamu

10 nejnovějších témat v kategorii:

Hlavní nabídka

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny