Téma: Prevence odcizení, krádeže auta, automobilu - jak účinně zabezpečit vozidlo?

30.11.2014 17:57
Uživatel: LucieNova
Věk:  22
0-100
Odpovědí na téma: 5
Text: 

Dobrý den,

hledala jsem tipy na možnost proti krádeži auta, ale nic jsem nenašla. Můžete mi prosím poradit nějakou dobrou věc aby mi auto neukradli? asi to bude draha zaležitost ale pořád lepší než kupovat nove auto.

Četla jsem třeba o GPS nebo nějaky blocích, jen nevim, co si vybrat.

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 2177x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: Co proti krádeži auta?
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
30.11.2014 18:54 Uživatel: Medvěd
Věk:  50

Město:Valašské království

5000-6000
Téma: Prevence odcizení, krádeže auta, automobilu - jak účinně zabezpečit vozidlo?
Text uživatele: 

Jako ve všech oblastech je i v oboru krádeží aut zločin o krok přede všemi systémy ochrany. Krádeži auta nikdy nezabráníš, jediná možnost jak si nenechat auto ukrást je žádné auto nevlastnit. Pokud ti nejde o peníze, tak kontaktuj nějakou agenturu, která se zabývá ochranou aut před odcizením a jejich případným vyhledáváním. Jsou po celé republice.

 
30.11.2014 19:16 Uživatel: Wolfg
Obraz019.jpg
500-1000
Téma: Prevence odcizení, krádeže auta, automobilu - jak účinně zabezpečit vozidlo?
Text uživatele: 

Auto mi ukradli jednou. Zašel jsem za policajtem a ten mi poradil, abych ho zabezpečil po svém, co pachatel nemůže znát a nejlépe tak, aby byla simulována závada. Případný lapka se nebude zdržovat hledáním (pokud nebude krást auto na objednávku se 100% úspěchem). Po této úpravě byl klid.

Do další káry jsem dal elektrický ventil paliva. Auto jde nastartovat, ale po ujetí několika metrů zhasne a dál je s jízdou konec. Měl jsem na volantu zabezpečovací tyč ze čtvercové tyče 20mm a zámek, co nešel přefiknout. Pachatel byl vzdělaný a viděl, že přes tohle cesta k úspěchu nevede. Přeřízl volant. Auto poničil, ale díky přerušené dodávce paliva neukradl.

Ze stodoly se mi ztrácelo uhlí do chvíle, než jsem vylepil tabulky, že objekt je elektronicky zabezpečen

Při zabezpečení čehokoli je nutné přemýšlet jako pachatel

 
30.11.2014 19:17 Uživatel: parek
Věk:  34

Město:vesnice

parek.jpg
3000-4000
Téma: Prevence odcizení, krádeže auta, automobilu - jak účinně zabezpečit vozidlo?
Text uživatele: 

proti ukradeni nejakym noumou ktery pujde z hospody a bude se chtit svezt ti staci paka na volant

 

pokud se tvoje auto bude krast na objednavku tak ti nepomuze ani kdybys v nem sedela, nejake gps a tomu podobne vyhledavaci systemy jsou pro profiky k smichu, je celkem jednoduche je obejit

 

asi 2-3 mesice zpatky tady kousek ukradli auto, videl sem i zaznam z kamer, behem 8 sekund (nez majitel zavrel auto a dosel pres chodbu do kancelare, kde pod oknem zaparkoval auto) bylo autov cene 1,5mega pryc

 

jedine co ti muze trosku pomoct co se financi tyka je pojistit auto a pokud ti ho ukradou tak doufat ze se nepodari chytit toho co ho ukradl protoze i kdyby auto nenasli tak ti pojistovna neda nic a rekne ze to mas chtit po tom co ti auto ukradl

 
01.12.2014 12:08 Uživatel: Pan Sova
Věk:  72
Sova.jpg
2000-3000
Téma: Prevence odcizení, krádeže auta, automobilu - jak účinně zabezpečit vozidlo?
Text uživatele: 

Používám systém Zeder, zatím u nás, myslím nebyl překonán. Přesto mně někdo auto otevřel nejspíš zkopírováním odemykacího kódu, protože se alarm nezapnul, jenže nic k ukradení v autě nenechávám.

Několikrát se mně stalo, že někdo na parkovištích, zvláště u velkých supermarketů, naposledy například v Jindřichově Hradci před Kauflandem, se mně pokoušel někdo elektronicky zabránit zamčení auta. Je nutné si po zamčení elektronickým klíčem zkusit kliky, zda se auto opravdu zamklo.

Jinak můj bratranec zažil, že mu ukradli auto BMW asi tak za 1,9 milionů, se všemožným zabezpečením včetně satelitního sledování a dokonce ještě s pákou na volantu. Auto v Praze prostě vtáhli do skříňového náklaďáku, kde si mohl alarm řvát, jak chce a satelitní zařízení bylo odstíněno. Protože jej zloději nemohli nastartovat, bylo pak nalezeno zase v Praze s přeříznutým volantem a vytrhanou elektroinstalací.

Nejlépe je nemít strach z okradení, protože strach je velmi silná emoce a vesmír se nás proto snaží strachu zbavit. Nejjednodušší řešení je, když je auto ukradené, nemáte pak už strach z krádeže.

alt

 
01.12.2014 23:47 Uživatel: Markízka
1382718929_profilovka-keeek.jpg
0-100
Téma: Prevence odcizení, krádeže auta, automobilu - jak účinně zabezpečit vozidlo?
Text uživatele: 

no  jo ale kdyz je auto ukradene, nemusim se bat z kradeze a nasledne prichazeji dalsi starosti ktere nechces takze pokud mas auto, zederlock zabrani jeho kradezi, ale treba kradezi spzetky nezabranis, jednou jsem parkovala na miste, kde byl zvykly parkovat nekdo jiny a bylo po predni spz. ale kolik stoji nova spz oproti novemu autu

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Prevence odcizení, krádeže auta, automobilu - jak účinně zabezpečit vozidlo?
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Hlavní nabídka

Statistiky

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny