Téma: Kruté týrání matkou - bití řemenem za maličkosti

26.07.2018 08:13
Uživatel: Matilda01
Věk:  16

Město: Matilda01

Odpovědí na téma: 4
Text: 

Dobry den,

žádám o pomoc, už vazně nemůžu matka mě mlato každý den bez toho aniz bych něco udělala sto ran remenem (asi to má jako zábavu.) Sice je to strašná bolest ale dalo by se to přetrpět, ale nejhorší je že nikam nikdy nemůžu, mohu pouze do školy, a ze ze skoyl zpatky za kazdou minutu co přijdu pozdě dostanu dalších 5, občas musím jít taky něco koupit do obchodu, ale mám jasbe stanoveny čas do kterého se musím vrátit což někdy kvulo velkým forontam nejde, tak dostanu další.

Občas mě taky zavira do sklepa na celou noc jen s půl litrem vody. Vážně už nemůžu dá se s tím neco dělat?

Odpovědět
To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 2372x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: Kruté týrání matkou - Dostávám 100 ran řemenem denně, musím přijít ze školy přesně na minutu jinak za každou další 5 xRána řemenem když přijdu pozdě o víc než hodinu dostávám hodinu v kuse řemenem bez ohledu na počet.
Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
26.07.2018 11:09 Uživatel: Kateřinaa
Věk:  50

Město:Praha

Téma: Kruté týrání matkou - bití řemenem za maličkosti
Text uživatele: 

Volej na linku důvěry:

549241010

608902410

Případně jsi rovnou na policii.  

 

Ale na rovinu se přiznám, že si myslím, že přeháníš nebo úplně lžeš. Jednak vprostřed prázdnin určitě nechodíš do školy a jednak sto ran (a víc) řemenem denně by přetrpět nešlo a určitě by nebylo horší to, že nikam nemůžeš. Byla by to taková bolest a vyčerpání, že by se ti ani nikam nechtělo, byla bys ráda, kdyby ses mohla hýbat co nejméně.

 

Možná kdybys napsala popravdě jak to je a co tě trápí, tak by ta debata měla pro tebe větší smysl.

 
26.07.2018 11:31 Uživatel: satam
Věk:  62

Město:U Německa

Téma: Kruté týrání matkou - bití řemenem za maličkosti
Text uživatele: 

A stěžovat si široké veřejnosti přes PC ti kupodivu dovolí.

Vymysli si nějakou humornější historku.

 
26.07.2018 17:25 Uživatel: Jura
Věk:  41
Téma: Kruté týrání matkou - bití řemenem za maličkosti
Text uživatele: 

Nebudu Tě podezřívat ze lži. To, co píšeš, je možné. Je úplně jedno, že to píšeš o prázdninách, když nechodíš do školy (to je reakce na Kateřina, 50 let, Praha, 26.07. 2018; 12:09). Je dosti mužů i žen v roli rodiče, kteří nevyřešili svou minulost. Tedy to, co si ze svého dětství nesou do života. Bývají zakomplexovaní a tak týrají ostatní členy rodiny, aby uspokojili své sebevědomí. Slušně řečeno mají poruchu osobnosti. Přesto je to pořád máma. Věřím, že toužíš po bezpodmínečném přijetí. K té lince důvěry se také přikláním, sám za sebe bych však volil kontaktování JUDr. Marie Vodičkové (V 90. letech zakladatelka Fondu ohrožených dětí, před 2 lety založila SOOD = Sdružení na ochranu ohrožených dětí). Kontakt na ni je: Marie Vodičková (725 999 161, 775 43 05 43), mail: sood@sood, sídlí na adrese: Praha, Na Poříčí 12. Protože jsi z Prahy, nebude to pro Tebe problém. Začni tím mailem a domluv se s ní na osobní schůzku. Pokud to, co píšeš o mámě, je pravda (věřím Ti), udělej to bez jejího vědomí. A neodkládej to. Teď během prázdnin nezameškáš žádnou školu, takže to máš jednodušší, nemusíš se starat o omluvenky. Tak se drž a udělej to obratem - třeba hned, jak si toto přečteš. Jirka

 
26.07.2018 17:31 Uživatel: Jura
Věk:  41
Téma: Kruté týrání matkou - bití řemenem za maličkosti
Text uživatele: 

Ještě dodatek k JUDr. Marii Vodičkové. Ona není klasickým úředníkem z OSPOD, pro které můžeš být "kusem", Ona se za děti fakt pere jako za vlastní. A nejedná ukvapeně. Jirka.

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Kruté týrání matkou - bití řemenem za maličkosti
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Hlavní nabídka

Nejčtenější témata za rok

Statistiky

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny