Téma: Koničky pre mňa rady

26.02.2020 10:52
Uživatel: Renos
Věk:  27

Město: Bánovce nad Bebravou

0-100
Odpovědí na téma: 4
Text: 

Podľa z názvu témy, hľadám koníček pre mňa šitý na mieru. Ako nezadaný a panic su moje možnosti veľmi obmedzené. Všetky koníčky su podmiene mojím duševným stavom, ktorý je vďaka tomu veľmi špatný. Jedine čomu sa venujem je hranie PS 4 a PC, Switch tam ma nevytočí nikdo a robím len to. Keď príde bratranec hráme jednu velkú spoločenskú hru. Čo by som mal robiť ďalej, keď moj stav je zlý.

Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
27.02.2020 02:40 Uživatel: Nznakadi
Věk:  43

Město:Praha

Téma: Koničky pre mňa rady
Text uživatele: 

Ahoj, pokud jsi panic, doporučuju návštěvu, ehm… nevěstince. Tam se tvůj blok prolomí a uvolníš se. A koníček? Zkus začit s fitness, bojové sporty - třeba Krav Maga, zkus se přihlásit na jazykový kurz : Angličtina, španělština, ifrancouzština, apod. A pokud je tvůj duševní stav natolik zlý, že si myslíš že ani psycholog ti nepomůže, zkus alternativní léčitelství. Mě osobně pomohla metoda "Reiki", léčba za pomocí energií, něco si o tom zjisti a uvidíš. To jak se cítíš v tomhle životě má svůj důvod i původ a máš velkou šanci to změnit, musíš prolomit ty bloky co máš v sobě, uvolnit nakumulovanou negativní energii a pak se tvůj život změní, uvidíš…

 
27.02.2020 10:56 Uživatel: Renos
Věk:  27

Město:Bánovce nad Bebravou

0-100
Téma: Koničky pre mňa rady
Text uživatele: 

Chodím k psychologovi sedenie, len keď sa ozvem další termin v nedohladne, tak som sa dal na chodenie k veštkyni, ta mi poradila meditacie, jogu. To je beh na dlhe trate, a zatial vysledky su take velmi male, lepšie zaspim, uvolni ma to na nejaky den, dva a potom zase ten isty kolobeh. A do bordelu nepojdem je to pod moju uroveň. Na angličtinu som chodil nebolo to zle, ale vo vysledku ma to nenaplnalo a nevyužil som to nikde,   lebo nemám ani kde to využiť ako panic a nezadaný bez kamaratov, kamaratiek ja na dovolenku nejdem. Spoznavacie zajazdy ma nebavia tam sa človek nahana ako blbec a oddych žiadny, ja mam rad oddych. Zaplatil som si sukromne hodiny meditacie+ permanentku na 3 masáže tam v tom joga centre. Už ani neviem čo mam zaplatit a čo tu povymyšlať v tomto meste. Kamaratky sa tu najst nedaju sex tiez nie, kamarati tak isto nie. Lebo ja nemam kde chodit ani skym chodit. Chodil som aj plavať na plavaren nebavi ma to tam sameho, otupne a nudne robiť všetko sám.   Ešte rozmyšlam že si pôjdem skusit zastrielať s realnych zbrani.   Ja potrebujem koničky pre nezadanych a panicov.

 

 
01.03.2020 12:21 Uživatel: Dany
1526489412_mozaika_slunce.jpg
5000-6000
Téma: Koničky pre mňa rady
Text uživatele: 

"Čo by som mal robiť ďalej, keď moj stav je zlý."

 

Léčit se, protože všechno neguješ, a to jakoukoliv snahu kohokoliv ti poradit. Dokud se toto nezmění, není ti pomoci a je zbytečné, aby jsi sem cokoliv psal či zakládal jakákoliv další témata.

 
30.09.2022 14:10 Uživatel: Eva1515
Věk:  26

Město:Beroun

Téma: Koničky pre mňa rady
Text uživatele: 

Když jsem zjistila v nedávné době že se dají na internetu najít veškeré harry potter díly a dají se sledovat online, tak se mně úplně otočil svět. To jsem vůbec netušila že to je tak jednoduché. Dříve se muselo chodit do kina na každou pitomost a dnes (30.09.2022) se dá plno věcí zvládnout z pohodlí domova. Skvělé!!

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Koničky pre mňa rady
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Hlavní nabídka

Nejčtenější témata za rok

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny