Téma: Zbraň bez zbrojního průkazu - jakou je možné koupit?

13.09.2010 08:19
Uživatel: Luděk
Odpovědí na téma: 30
Text: 

Zajímá mě jedna věc: Chtěl (nebo spíše potřebuju, bohužel ani moc nechcu), zbran- pistoli nebo revolver. Díval jsem se na ceny a věci okolo. Zbrojní průkaz stojí tak 4000 Kč, nějaká pistole, nejlevnější tak 7000 Kč + náboje a další věci. To je pro mě docela dost (nehledě na že se musíte na zbroják připravovat, učit atd.), stojí to čas.

Chtěl bych se tedy zeptat:

1) Slyšel jsem o zbraních které se prodávají i bez zbrojního pasu (pro rýpaly myslím legálně nad 18 let v prodejnách, ne někde potají). Florbertky a vzduchové pistole. Chci se zeptat, protože takové zbraně jsou jednak levné sami o sobě a jednak nepotřebují zbrojní pas (tzn další uspora penez a casu). Chci se zeptat, jestli jsou tyto zbraně taky použitelné pro osobní obranu nebo je to úplně na nic a náboj do těla ani nemuze proniknout, tzn. jediný efekt je tak akorát psychologický?

2) Můžete mi dát tipy i na nějaké extra levné zbraně na zbrojní průkaz? Jak říkám, našel jsem jen něco co začíná tak zhruba na 7000 Kč, máte tipy na něco levnějšího?

To se mi líbí    To se mi nelíbí   
Stránka otevřena 24074x  | 
Původní název příspěvku před úpravou administrátorem: Zbraň bez zbrojního průkazu - jakou
Váš e-mail: 
Toto téma je uzamčené administrátorem a proto není možné vkládat komentáře.
Pokud chcete, můžete vložit nové téma zde.

Reakce čtenářů

 
13.09.2010 09:02 Uživatel: lízátko
Téma: Zbraň bez zbrojního průkazu - jakou je možné koupit?
Text uživatele: Kyj?
 
13.09.2010 09:32 Uživatel: Medvěd
Věk:  50

Město:Valašské království

Na příjmu
5000-6000
Téma: Zbraň bez zbrojního průkazu - jakou je možné koupit?
Text uživatele: Tak z tohoto příspěvku mám divný pocit, zejména formulace typu "je to úplně na nic a náboj do těla ani nemůže proniknout" mne mírně rozhodila... Pomalu to vypadá, že se chystáš na střílení do něčeho živého... Takže, ač jsem držitelem zbrojního průkazu a mám za sebou mnohaleté zkušenosti z oboru komerční bezpečnosti, ti v tomto směru nebudu radit... Pokud bereš získání zbrojního průkazu jako ztrátu peněz a času, nemyslím si, že tobě patří zbraň do rukou... Při přípravě na získání ZP se naučíš věci ze zdravovědy, připravíš se také psychicky a to jsou věci, které by měl každý, kdo má právo nosit a držet zbraň, určitě znát... A  jsem rád, že jsem NIKDY nemusel zbraň použít...
 
22.04.2012 22:00 Uživatel: Jan Novák
Věk:  49

Město:Nc78

Téma: Zbraň bez zbrojního průkazu - jakou je možné koupit?
Text uživatele: 

Hahaha, já už se nedivím. Když stát neplní své základní funkce, tak se lidé začnou vyzbrojovat.

Nezapomínejte, že generace čtyřicátníků a starších umí střílet z pistole, samopalu, kulometu i RPG. Takže ty vaše rozumy nepotřebuje. Salut!

 
04.10.2010 22:07 Uživatel: Attila
Věk:  45
Téma: Zbraň bez zbrojního průkazu - jakou je možné koupit?
Text uživatele: Tak z této reakce na příspěvek mám také divný pocit. Pokud se někdo diví tomu, že jiný očekává od zbraně schopnost zranit případného útočníka, resp. dokonce jej to "rozhodí", neměl by medle nejen vlastnit zbraň a zbrojní průkaz, ba naopak měl by se stát majitelem papírů zcela jiného druhu, nejspíš na hlavu. Podle gumáckého stylu a zjevné psí oddanosti k zákonům, vyhláškám, nařízením a průkazkám, dovoluji si tipnout na soudruha fízla. Hlavně ta zdravověda, ta mě dostala. Až mě někdo napadne a já mu zhotovím průzor čelem, musím především dobře znát, jak se lepí náplast, což pochopitelně nemůže umět nikdo jiný, než držitel ZP. Nebo vymaštěná fízlácká guma, protože ta je nejchytřejší, nesprávňáčtější a nejuvědomělejší jaksi z principu, že. Z takhle ostentativně demonstrovaného správňáctví a loajality ke státní buzeracii je mi až blivno, soudruhu.
 
04.10.2010 22:18 Uživatel: Barča
1564813088_lvice.jpg
Téma: Zbraň bez zbrojního průkazu - jakou je možné koupit?
Text uživatele: hmm...já ale sdílím názor Medvěda a to nejsem žádná "soudružka" Vím já, co to je za xicht?
 
05.10.2010 00:01 Uživatel: Attila
Téma: Zbraň bez zbrojního průkazu - jakou je možné koupit?
Text uživatele: Máte pravdu, soudružství je častým, nikoli však nutným symptomem stupidity. Tedy, chtěla-li jste svojí reakcí naznačit, že na věc máte názor, jistě mi můžete odpovědět na několik triviálních otázek:
1) je dle Vás důležité u střelné zbraně pro osobní ochranu, aby náboj pronikl do těla (pochopitelně se neptám na plynovky)?
2) myslíte si, že zájemce o zbraň nepodléhající povolení by měl mít zájem o ZP?
3) pokud ano, proč?
4) pokud navzdory Vašemu a Medvědovu názoru zájem nemá, je tím diskvalifikován pro držení jakékoli zbraně?
5) pokud ano, proč?
A jen tak na okraj: morální právo bránit život i majetek svůj a své rodiny se zbraní v ruce má úplně každý. Skutečnost, že státní moc si usurpuje právo na násilí výhradně pro sebe na tom nemění zhola nic a opravňuje k námitkám možná formálně - právním, nikoli však morálním. Tyto dvě roviny mohou splynout dle mého názoru jen fízlovi nebo člověku s podobnými myšlenkovými vzorci.
Mmch, zajímalo by mě, jaký racionální myšlenkový proces vedl k Vašemu sdílení názoru s Medvědem.
 
08.06.2011 15:24 Uživatel: Robert
Věk:  33
small_ksicht_gif.jpg
100-500
Téma: Zbraň bez zbrojního průkazu - jakou je možné koupit?
Text uživatele: 

Dle meho nazoru byla rec predevsim o obrane, nikoliv a nutnosti nekomu prestrelit lebku. Je snad nutne se branit utoku prustrelem agresorovi lebky? Myslim ze ne. Akutni sebeobranu muze zaobstarat:

Plynova zbran. ( samo a sobe dost nebezpecna )
Elektricky paralyzer.
Slzny/peprovy sprej.
Boxer ( kovovy, pripadne na voditku )
Cihla
Klacek
Rybicka
Ruce
Nohy
Kolena
Lokty


A vsechny vyse zmineme mohou byt pro agresora smrtelne, paklize se (ne)spravne pouziji. Pokud to jde a nemusis chranit napriklad treti osobu, je vzdy lepsi utek. Na ochranu lidi s pouzitim nasili mame lidi jako je Medved.

 
08.06.2011 17:33 Uživatel: Medvěd
Věk:  50

Město:Valašské království

Na příjmu
5000-6000
Téma: Zbraň bez zbrojního průkazu - jakou je možné koupit?
Text uživatele: 

Na ochranu lidí s použitím násilí máme lidi jako je Medvěd... Jj, kudy chodím, tudy přemýšlím, komu bych tak rozbil hubu... Takový já jsem... Pokud jde o tvoji radu, tak souhlasím s tím, že je vždy nejlepší vyhnout se konfliktu, tj. zdrhnout je nejlepší rada... Pokud se už aktivně necháš do nějakého konfliktu zatáhnout, tak jsi v podstatě prohrál... V případě použití cihly, klacku apod. bych si dovolil připomenout, že cokoliv máš v ruce a činí to tvoji obranu či útok tvrdším, bude považováno v případě soudu za zbraň... Doporučuji přečíst si povídání o nutné obraně a krajní nouzi, tím bych to uzavřel...

 
13.02.2012 08:36 Uživatel: Lucy
Věk:  23

Město:Město, Tobě sto, kapitánovi dvě stě

Clipboard01.jpg
1000-2000
Téma: Zbraň bez zbrojního průkazu - jakou je možné koupit?
Text uživatele: 

Dle tvého názoru zapadnu taky asi mezi soudruhy (ač jsem komunismus nezažila a ani bych nechtěla), ale souhlasím s Medvědem. My jsme jako děti stříleli ze vzduchovek, z luků a snad ze všeho, čeho se dalo, ale vždy to bylo pod dozorem dospělého a měli jsme jistá pravidla. V životě bych neotočila zbraň proti někomu, nejen, protože ji nemám, ale hlavně proto, že si neumím představit ty tahanice potom u soudů. Nevím, jestli vzdělancům jako ty, říká něco pojem nepřiměřená obrana. Znamená to zhruba že když ti někdo řekne třeba to, že si "vymaštěná fízlácká guma" a ty ho zastřelíš máš problém, protože ten člověk tě napadl slovně a tys mu "zhotovil průzor čelem" a zabils ho... Přesně lidem, jako jsi ty zbraň do ruky nepatří protože když už máš tu výhodu a bráníš se zbraní, opravdu není nutné útočníka zabít.

   Podívej se, jak to vypadá v Americe - tam má zbraň každý a snad obden nějaký pošahaný studentík vystřílí půl školy, protože vzal zbraň tatínkovi, který ji neměl správně uchovávanou (protože němá zbrojní průkaz a znalosti, jak se zbraní nakládat. )

    V tvém věku bys už mohl vědět, že vše má své důvody...

Opravdu nejsem "fízl" (abych uvedla na pravou míru-studuju veterinu-pro klid na tvé duši), jsem jen rozumný člověk, který je schopen respektovat práva a zákony a lidi, kteří tuto moc vykonávají za mizerné prachy. Nepřeji nikomu nic zlého, takže ani tobě nepřeji, abys někdy musel vytáčet 158, aby ti zachránili kejhák, když o nich tak pěkně mluvíš.

     Nemám růžové brýle a vím v jakém žijeme světě... a státě. Ale opravdu mi u nás jako adekvátní obrana nepřijde střelná zbraň. Když už někdo přepadne se střelnou zbraní, tu svoji stejně člověk nevyužije (už jste někdy někdo koukali do hlavně? ) a v případech, kdy by šla využít (přepadení cikány) je to nelegální protože naši "spoluobčané" jsou v podstatě nepostižitelní...

      My jsme stříleli pro zábavu do terčů. Znovu říkám, že střelná zbraň v sebeobraně je hloupost, ale když už ji někdo z civilistů nutně potřebuje, ať nese zodpovědnost a udělá si zbrojní průkaz.

   Kamaráde, tady se píší názory, pokud se ti to nelíbí a každý kdo má opačný názor je komouš nebo fízl, nechoď sem. Ušetříš si čas a nervy... Věř mi, žaludeční vředy nejsou příjemný wink

 
24.06.2014 10:47 Uživatel: jerry
Věk:  30

Město:praha

Téma: Zbraň bez zbrojního průkazu - jakou je možné koupit?
Text uživatele: 

cus, shanim neco poradnyho, platim hotove, nejlepe dve, pokud vis, napis na slamkovnik@seznam.cz

 
05.10.2010 06:54 Uživatel: Medvěd
Věk:  50

Město:Valašské království

Na příjmu
5000-6000
Téma: Zbraň bez zbrojního průkazu - jakou je možné koupit?
Text uživatele: Attilo, pokud máš nějaký problém se mnou, buď té slušnosti a netahej do toho Barču...
Na tvé příspěvky reagovat nebudu, páč bys mohl získat zcela mylný pocit, že s tebou chci na toto téma diskutovat... Ač mám právo v této poradně právo mazat příspěvky, neudělám to, užij si slávu, jak jsi svými názory zvítězil... Světu mír...
 
05.10.2010 07:28 Uživatel: Barča
1564813088_lvice.jpg
Téma: Zbraň bez zbrojního průkazu - jakou je možné koupit?
Text uživatele: A máš recht, nebudem se s ním soudružit..Smějící se, taky nemám ZP, ale jak vytáhnu manželovu "zemanovku", tak se neznám...pif...paf..Smějící se                       
                                                                            
 
05.10.2010 10:59 Uživatel: Attila
Téma: Zbraň bez zbrojního průkazu - jakou je možné koupit?
Text uživatele: Podle chronologie příspěvků by jeden skoro řekl, že Barča se do toho zatáhla tak nějak sama...
Navíc nemám dojem, že bych jí nějak ubližoval, jen se ptám.
Pokud nechápeš mé problémys tebou, přečti si ještě jednou Luďkův dotaz a svoji reakci na něj. Údiv nad tím, že se zajímá o účinnost zbraně a naznačování, je že ergo kladívko vyšinutý magor s potřebou střílet do živého je reakcí -  mírně řečeno  - hloupou. Zbraně pro osobní ochranu jsou totiž pro střílení do živého tak nějak z definice určeny, což bys mohl jako zkušený střelec tušit. Nemám potřebu se s tebou pasovat ani tuto jalovou diskusi dál hrotit, jen jsem neodolal nutkání zastat se Luďka, se kterým sis vytřel řiť, za to že se slušně zeptal a požádal o radu. Howgh.
 
06.10.2010 19:19 Uživatel: Medvěd
Věk:  50

Město:Valašské království

Na příjmu
5000-6000
Téma: Zbraň bez zbrojního průkazu - jakou je možné koupit?
Text uživatele: Attilo, ač jsem napsal, že na tebe nebudu reagovat, musím ocenit změnu tvého slovníku a odklon od útočného stylu psaní... Na tohle téma máme odlišné názory, já vidím problematiku zbraní z pohedu mnoha let práce ve výjezdové motohlídce, mnoho let jsem také hlídal dva zimní stadiony hokejové extraligy, bary apod... Proto jsem naprosto v klidu četl tvé nadávky, těch jsem si užil ažaž, navíc mi takové věci byly říkány přímo do očí s jasným úmyslem vyprovokovat konflikt... Nevyžaduji, aby se mnou každý souhlasil a jsem rád, že nebudeme tuto diskusi dál hrotit... A s nikým jsem si řiť nevytřel, to nemám ve zvyku... Toť vše, co jsem chtěl na tohle téma  napsat, howgh...
 
23.09.2011 21:29 Uživatel: polt
Věk:  25
0-100
Téma: Zbraň bez zbrojního průkazu - jakou je možné koupit?
Text uživatele: 

prominte že se míchám do věcí do kterých mi nic není ale souhlasím s attilou v jeho názoru ten kvůli komu tato debata začla se odpovědi nedočkal místo toho zněj medvěd div neudělá vraha co se týká sebeobrany tak bych zabyl i klackem ale zbraní je to rychlejší a co se tyká ZP tak spousta lidí co ho má je po čase v televizi že někoho zabyl to je to školení tak důležitý? já myslel že člověk umí zabít i bez ZP já osobně mám pět plynovek ztoho tři krátký a dvě dlouhý a nožů padesát z toho třicet pět vrhacích které jsou stejně nebezpečné ale na ty jsem nikde nevyděl školení a taky se snima dá vniknout do živého těla
 

 
08.06.2011 14:50 Uživatel: Jašek
Věk:  52
Téma: Zbraň bez zbrojního průkazu - jakou je možné koupit?
Text uživatele: 

Koupím jakoukoli střelnou zbran i perkusní bez ZP například třeba zn. Colt atd.
                                                                                            Zběratel 

 
18.09.2011 14:48 Uživatel: by JUK
Věk:  36
Téma: Zbraň bez zbrojního průkazu - jakou je možné koupit?
Text uživatele: 

jitrnice místo odpovědi souboj mezi mozky,nechtěl bych s nima zažít nějakou bojovou situaci

 
07.12.2011 14:00 Uživatel: Miguel de Servantes
Věk:  25
Téma: Zbraň bez zbrojního průkazu - jakou je možné koupit?
Text uživatele: 

No je možnost si sehnat nějákou zbraň, která je brána jako předovka, tam není nutnost vlastnit zbrojní průkaz, A potom zbraně do roku cca1850 přesnou datací si nejsem jistý, ale pokud po tom bude někdo pátrat, tak si rok jistě najde ve znění zákona. Což jste pokud po tom tolik toužíte mohl udělat již dávno a nehledat na fóru. Další možností, která mne napadla je si pořídit nějákou kvalitní kuličkovou zbraň s kovovými vnitřnostmi a naládovat ložiska místo gumových kuliček. Ale s trvanlivostí takto upravené zbarně si nejsem jistý..
p. s. Zbraň si člověk pořizuje proto aby ji použil. A proto jsem si kvér ještě žádný nepořídil a jsem rád že jsem zatím neměl důvod sáhnout po noži a že jej na mě nikdo nevytáhl, protože to by někdo zůstal ležet na zemi...  

 
12.02.2012 23:29 Uživatel: Petr K.
Věk:  24

Město:Praha

Téma: Zbraň bez zbrojního průkazu - jakou je možné koupit?
Text uživatele: 

Dobrý den,

 

myslím, že uživatel Luděk byl napaden naprosto zbytečně. Mne by zajímala naprosto stejná věc, a sice - má smysl kupovat jednoduchou zbraň, flobertku, nebo co to je za typ, která stojí 2.000 Kč? Prostřelí zimní bundu? Pomůže mi tato zbraň v obraně?  

 

Při nákupu zbraně je maximálně relevantní řešit její použitelnost, která je dána účinností. Pomohou tyto zbraně ubránit se, nebo jen štípnou do nohy za předpokladu, že má člověk kraťasy?

 
11.04.2012 20:29 Uživatel: rara
Věk:  30
Téma: Zbraň bez zbrojního průkazu - jakou je možné koupit?
Text uživatele: 

tak já teda s tímhle pánem souhlasmí. jsem už 8 let  PČR, ze zbraně střílím perfektně ale dělat si zbroják nemám rozhodně zapotřebí, je to spousta vyhozených peněz. zbran byh si chtela poříit domů a to... provrtat tělo... zde autor zmínil jako že by měla mít učinek alespon takový že když už vám někdo vleze do domu  bude vás ohrožovat zbraní, nemusíte stát jak pitomé kuře a prosit at vámn eublíží, ale použít proti němu účnnou zbran a to takovou, že po použití se pachatel neotřepe za 3 vteřiny a nepopraví vás. takže vaše úvahy, že lidé s tímto názorem by měli mít papíry na hlavu a jsou divní si raděi nechte pro see.

 
22.04.2012 22:15 Uživatel: Pavla
Věk:  66
pavla.gif
4000-5000
Téma: Zbraň bez zbrojního průkazu - jakou je možné koupit?
Text uživatele: 

Říká se, kdo s čím zachází s tím také schází. Vykašlete se na zbraně a žijte v klidu. coffee

 
23.12.2012 10:21 Uživatel: kejda
Věk:  29
Téma: Zbraň bez zbrojního průkazu - jakou je možné koupit?
Text uživatele: 

zdar docela mě také zajímá co si mohu legálně pořídit za zbran. mám pozemek a chtěl bych si zastřílet na terče a podobně. střílím sportovně lukem a chtěl bych zkusit střelnou zbran. myslel jsem že zde najdu radu co a jak ale můj dojem z reakcí zde na foru je spíš znechucení. NIC PROTI NIKOMU

 
04.04.2013 16:13 Uživatel: xlukash
Věk:  34

Město:praha

Téma: Zbraň bez zbrojního průkazu - jakou je možné koupit?
Text uživatele: 

a porad zadna odpoved…. take me zajima jakou ucinost ma strelna zbran, ktera se da poridit bez ZP…

 
10.05.2013 20:30 Uživatel: Majkí
Věk:  35

Město:Prdelákov

Téma: Zbraň bez zbrojního průkazu - jakou je možné koupit?
Text uživatele: 

Já to vidím tak, že tu někdo porád hází rozumy, ale kloudně odpovědět nechce. Takže Pokud jsi v průšvihu a je jedno jak jsi se do něj dostal a potřebuješ se účině bránit, doporučuju perkusní deringer. Tyhle "koťátka" dokážou skutečně udělat průhledový otvor čelem. Je mi jasný že je to určeno na nejnutnější obranu a jen pro případ kritického ohrožení, nemá smysl tady rozebírat soudy a zatčení a mrtvoly a jiný ptákoviny z roviny spekulací. A teď ty data. takže deringery jsou dvouhlavňovky, což je maximum pro možný prodej bez ZP, jsou to perkusáky, což znamená že si to naláduješ prachem, olověnou kulí a zezadu vložíš zápalku. Vše se dá běžně koupit jako příslušenství k volně prodejným perkusním zbraním. Možná se to zdá trochu komplikovaný, ale pro obranu by ti měla postačit. Další věc je přesnost, která sama o sobě za moc nestojí, ale při přepadení nebudeš střílet stejně daleko…Nu a ty ty Jouly? Deringery mají od 200 do 300 +- Joulů (pro info 9mm Makarov má oněch 300J Takže tohle koťátko postačí. Stačí si jen vybrat ráže jsou různé, třeba i 45 Tak s chutí do toho, na youtube najdeš mraky videjí i testů.

 
21.11.2013 11:29 Uživatel: sebevrah
Téma: Zbraň bez zbrojního průkazu - jakou je možné koupit?
Text uživatele: 

A co když je někdo nemocný a neví kudy kam a chce to vyřešit touto cestou?

 
05.06.2014 10:12 Uživatel: pufmuf
Věk:  40
Téma: Zbraň bez zbrojního průkazu - jakou je možné koupit?
Text uživatele: 

Tohle bohatě stačí na obranu i případné ukončení soukromého trápení 

Nedovolená reklama ve webu, porušení pravidel webu - bod č. 1.
Kontaktní údaje by by mohly zvýhodňovat jednu firmu/poskytovatele služby proti jiným a z toho důvodu byly smazány správcem webu.
Děkujeme za pochopení.

 

 
07.06.2014 13:01 Uživatel: adawd
Věk:  27
Téma: Zbraň bez zbrojního průkazu - jakou je možné koupit?
Text uživatele: 

Flobertky nevím ale když jsi koupíš vzduchovku třeba co já mám (winchester) tak to ti klidně projde ruku alt 

 
28.08.2014 19:41 Uživatel: meda beda
Věk:  60

Město:Praha

Téma: Zbraň bez zbrojního průkazu - jakou je možné koupit?
Text uživatele: 

Zbrojni pas je prezitek a jen paka mocnych nad tim jak otroky zastecne hlidat a vytahnout znich penize. Strilet umi kazdej trouba. Na zapade nemaji zadny zbrojni prukaz. Sestrelit muzete cloveka klidne autem propichnout kuchynskym nozem, zabit kusi ci lukem s sipovym jedem. Zebit lze vsim i kyslikem a cukrem odpalenym elektricky. Problem je v tom ze zatim co vy si zbrojni pas porizujete za docela velke penize ucite se kdejaky nesmysl od zbrane po zdravotni zasah. Pak koupite zbran naboje a stale se tresete ze vam to nekdo cajzne, zneuzije. Chodite na prezkusovani a td… Tak protivnik sezene kdejakou lepsi zbran nejen bez zboroniho prokazu ale uplne klidne vas ci vasi rodinu odpraskne vykrade a zdrhne. Kdyz ho chyti tak mu malo kdy vubec neco prokazou a kdyz jo, tak dostane 8 let pri slusnem chovani je za 4 roky venku a svete div se jde na to znovu. Ale to uz fantaziruju protoze takhke daleko nase soudnictvi nedosahne. jsem zvedav jak se budeme cepicema branit proti islamu, Arabakum u Teplic, Rusakum s Karlovych Varu, cinanum co tu budou budovat dopravu a dalsim zivlum. Zatim co oni maji plnohodnotne zdroje prijmu zbrani vcetne vybavy, nas budou stale prudit a nutit plnit formulare, delat pribloble zkousky  a trestat za kdejakou pitomost. Pryc se zbrojakem a naopak pamatujte dobry cizinec - mrtvej cizinec 

  

 
29.09.2014 12:18 Uživatel: jakub25
Věk:  25

Město:město

Téma: Zbraň bez zbrojního průkazu - jakou je možné koupit?
Text uživatele: 

Tak takhle jsem nebyl rozcilenej dlouho. potom co si ctu komentare duchodce medveda a slecny bary.

prijde mi, ze asi bydlej v jinem svete a nebo jsou sjety! tak prosim, bydlel jsem 16 let ve meste, kde byl naprosty klid az na par romskych rodin, ktere si nikoho nevsimaji, ale pote co nase starostka nechala za mirny uplatek nastehovat 3. 12ti patrove vezaky s romama z chomutova se idilka mesta dost zmenila. za bileho dne mi prepadly nekolik mich kamaradu a urcite to nebyla zadna prochazka ruzovym sadem, rana ze zadu do hlavy a nastoupily 4 lidi kopani a mlaceni hlava nehlava (bez notebooku, telefon, mp4, penize)  nasledna hospitalizace v nemocni a psychycky nasledek. kamarad 2: odpoledni cesta z prace ho malem stala nuz v brise pocet utocniku 3. , znama: 14hod odpoledne 2 mladici s nozem, primo pred lekarnu obaraly ji o kabelku a o cely inventar. Ted mi reknete v kolika pripadech se dalo uteci (nohy na ramena) vy chytraci. zajimalo by me, jak by chytra slecna bara pomohla lidem z meho pribehu! sla by kolem a delala, ze nic nevidi. jako kazdej cech. kecy tipu, ze u nas ve meste vazne policejni sbor, bohuzel policistu mame vice nez dost, ale sami se jich boji a vse resi pouze domluvou. jako cely nas stat. takze se ptam pana chytraka medveda jak by resil tyto situace. vzhledem k tomu, ze jsem delal bojove sporty a zrovna strachu moc nemam, ale ukaz mi medvede, jak se budes branit pred 4ma lidma, bez zbrane. pokud jsi policajt tak budes machrovat odznakem a mozna tou pistoli a oni si rozmysli. my co si chceme poridit zbran, ji nemame na to, ze chceme lidi strilet, ale proto, ze chceme chranit rodiny a majetek jak uz tu bylo receno. ja si budu porizovat zbrojni prukaz kvuli tomu aby mel stat ze me penize a kontrolu nad tim co mam doma za zbran. psychotesty a zdravoveda? to ma kazdej ve skole a pokud to nekoho zajima tak si to precte na internetu. pokud pistoli nekdo chce na ublizovani lidem, stejne si ji sezene i bez papiru. To, ze pana zajimalo zda-li zbran cloveku ublizi, co je na tom divneho, me to zajima taky, proc? Protoze kdyby doslo k situaci, ze pistoli bude dotycny muset pouzit, tak ji nepouzije protoze se bude bat, ze utocnika hrozne znici, usmrti, nebo mu ublizi s nasledkem. v teto situaci je dost mozne, ze drzitel zbrane o ni prijde a chopi se ji utocnik a situace bude jeste horsi. proto je lepsi, delat tu chytraka, ze tomu neporadis a tomu poradis. kdyz jsi tak chytrej mel by jsi spis poradit kdy se zbran ma pouzit a jak. poroucim se a zase si pujdu na nejake forum pro radu.

 

jakub

 
07.10.2014 22:56 Uživatel: Fridex
Věk:  37

Město:Cheb

Téma: Zbraň bez zbrojního průkazu - jakou je možné koupit?
Text uživatele: 

Vážený pane Medvěde. Také jsem se pobavil. Chápu a jsem rád, že jste se svojí pílí a mnoholetou dřinou vypracoval až na ochranku v supermarketu, a že se snažíta vytěžit z maturitního vysvědčení neboli zbrojního průkazu maximum. Nicméně je rok 2014 a lumpové mají díky nelogice našich zákonů o 10 kroků náskok. Prosím tedy, jestli máte odpověď na původní otázku, zdělte nám ji. Pokud ne ušetřete nás prosím od politického školení mužstva. A ještě vzkaz pro slečnu Barču: Až Vás rodiče pustí samontnou na diskotéku, samozřejmě do města, nechoďte po tmě sama domu. Opravdu je rok 2014. Děkuji.  Toť vše.


10 nejnovějších témat v kategorii:

Hlavní nabídka

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny