Profil uživatele Markétka_S

Osobní údaje
Uživatelské jméno Markétka_S
Pohlaví Žena
Věk 24
Kotanktní údaje
Statistiky
Datum registrace 05.01.2015
Datum posledního příhlášení 07.01.2015
Profil byl prohlédnut 1458 x
Počet vložených témat 1
Počet odpovědí na témata 5

 

Zeď uživatele Markétka_S

Uživatelské jméno
Pohlaví
Zpráva
Prosím opište tento text

anonym Michael

16.01.2015 19:30

Zpráva: Dobrý den. Jsem tu nový a všiml jsem si jak tu radíte různým lidem u různých příspěvků u ruzných diskuzí. Smekám před Vámi,musíte být dobrá psycholožka,když jste tak empatická,vstřícná a dobrá rádkyně,když tu radíte tak dobře těm lidem co jsou na tom špatně. A já jsem na tom taky docela psychicky špatně,mám deprese a podobné pocity jako ti lidi.A potřeboval bych každou radu od každé dobré empatické osoby a jak jsem si všiml těch Vaších příspěvků,tak jsem se řekl že se s tím z tolika lidí co tu jsou svěřím.zrovna Vám. Navíc ty Vaše rady to co tu píšete těm.lidem mi strašně připominají rady od jedné psycholožky.Prostě mám z nějakého zvláštního dùvodu tendenci se svými starostmi svěřit zrovna Vám. Kdyžtak můj mail je Michael943@seznam.cz V případě odpovědi.


anonym Michal

16.01.2015 17:51

Zpráva: Dobrý den. Jsem tu od včerejška nový a všiml jsem si jak tu radíte různým.lidem u různých příspěvků u ruzných diskuzí pro sebevrahy Smekám před Vámi,musíte být dobrá psycholožka,když jste tak empatická,vstřícná a dobrá rádkyně,když tu radíte tak dobře těm.lidem co jsou na tom.špatně. A já jsem na tom taky docela psychicky špatně,mám deprese a podobné pocity jako ti lidi.A potřeboval bych každou radu od každé dobré empatické osoby a jak jsem si všiml těch Vaších příspěvků,tak jsem se řekl že se s tím z tolika lidí co tu jsou svěřím.zrovna Vám. Navíc ty Vaše rady to co tu píšete těm.lidem mi strašně připominají rady od jedné psycholožky.Prostě mám z nějakého zvláštního dùvodu tendenci se svými starostmi svěřit zrovna Vám. Kdyžtak můj mail je Michael943@seznam.cz V případě odpovědi.


Hlavní nabídka

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny