Téma: Platonická láska

28.04.2011 18:49
Uživatel: Mikísek
Věk:  12
Odpovědí na téma: 5
Text: 

Můžete mi někdo poradit, jak se dostat z platonické lásky??!  Jsem zamilovaná už přes rok a stále jen platonicky, je to jen jednostranné..bojím se toho kluka pozdravit, vždy když se na mě podívá tak se mi rozklepou kolena, zrychlý tep a nemůžu vůbec mluvit..chodíme do stejné školy a tak ho vídám docela často. Pořád o něm mluvím před svými kamarádkami, jak je úžasnej a že jsem ho dneska neviděla, ale nejhorší je, že mi připadá, že je kvůli němu ztrácím..už je nebaví poslouchat pořád dokola naivní myšlenky..a já nevím co dál 

Váš e-mail: 

Reakce čtenářů

 
29.04.2011 02:13 Uživatel: Veselka
Věk:  34
Sweete.gif
3000-4000
Téma: Platonická láska
Text uživatele: 

To, že Tvoje kamarádky nebaví stále dokola poslouchat o "panu" úžasném je úplně normální, stejně tak jako je normální, že se ve svých letec platonicky zamiluješ...ne nadarmo se říká...jsem zamilovaná jako školačkaUsmívající se.

Nicméně měla bys poněkud přehodnotit svoje chování a s kamarádkama se bavit o věcech, které máte společné. Takový mlýnek o ničem omrzí brzo každého.

Jo a je dost pravděpodobné, že taková láska Tě potká ještě několikrátMrkající

 
29.04.2011 16:38 Uživatel: Mikísek
Věk:  17
Téma: Platonická láska
Text uživatele: 

Děkuji moc za radu..máte pravdu, měla bych se trochu zmírnit, malinko ho dostat  z hlavy..ale nejde to snadno..a jak jste psala, že je to v mým letech normální, tak jsem špatně zadala věk, není mi 12, ale 17 a to si myslím, že bych už prožívat normální vztah mohla, nikoliv platonický...ale já na něj prostě musím pořád myslet, připadá mi, že se ho i trochu bojím..dělá mi skutečně problémy se na něj podívat, jak už jsem psala i pozdravit, a o normální komunikaci ani nemluvím..a když se potkáme na chodbě, tak je mi docela trapně, že na sociálních sítích jakž takž komunikujeme, ale ve skutečném světě se ignorujeme, hrajeme si na cizí..nikdy jsem s nim ještě ani na chvíli nemluvila, a poslední dobou mi připadá, že se mi vyhýbá..pokaždý když přijdu někam kde je on, tak odejde a když se přihlásím na fb, tak se odhlásím..nejspíš nechce abych mu znova napsala :(

 
29.04.2011 17:55 Uživatel: Veselka
Věk:  34
Sweete.gif
3000-4000
Téma: Platonická láska
Text uživatele: 

Aha, tak to už jsi o něco starší....popravdě mě zarazil styl psaní u dvanáctileté školačky, ale co všechno je možné....v každém případě zamilovat se i platonicky lze v každém věku, jen už to s přibývajícím věkem nebude tak častoMrkající.

Nemyslela jsem vytěsnit ho, to ani moc nejde, ale spíš se dokázat ovládnout, abys ho nepředhazovala kamarádkám. Navíc je pravděpodobné, že potkáš kluka na tu skutečnou lásku a když budeš mít oči zavřené, nemusíš ho vidětUsmívající se.

Nicméně lásky ještě přijdou a jednou to bude jen vzpomínka. Co se týká jeho osobně, tak bych mu určitě nepsala a bavila se s ním ev. jen v rámci slušnosti a nutných mezí. Zřejmě o Tebe nemá zájem, to není nic špatného, každému se líbí někdo jiný a ne vždy se dva lidé ve svých citech vzájemně shodnou.

A ještě malý dodatek, kluci nemají rádi, když je holka "nahání". I když kluka "uženeš" Ty, musí to pro něj vypadat tak, že to celé spískal on.

Hodně štěstí v láskách které Tě čekajíUsmívající se.

 
29.04.2011 19:26 Uživatel: Mikísek
Věk:  17
Téma: Platonická láska
Text uživatele: 

Teď jsem do něj zamilovaná tak moc, že nevěřím, že to někdy přejde..ale snad máte pravdu a jednou zbyde skutečně jen vzpomínka..Zatím, je to ale moje motivace do dalšího dne, vždycky jsem si myslela a věděla, že je to nereálné, ale on ve mně vzbudil zbytečné naděje tím, že mi na facebooku napsal jako 1. a psali jsme si pár hodin..tím já jako hodně naivní, jsem začala hned panikařit a stala jsem se ještě naivnější..
Nicméně pomohl mi Váš názor, protože jsem potřebovala znát názor člověka z "neutrální" strany. Slova, kterými mě uklidňují kamarádky, jsou ovlivněny především tím, že ve mně chtějí najít optimismus, jako např. "neboj, určitě spolu budete, třeba se mu taky líbíš" ..ale chtěla jsem znát pohled na situaci člověka neovlivněného ani mnou ani nímUsmívající se

 
24.01.2012 20:21 Uživatel: ANY OU
Věk:  15
Téma: Platonická láska
Text uživatele: 

Dobrý den,

jsem strašně zamilovaná do svého o 22 let staršího učitele matematiky. On je opravdu moc milý. Je svobodný, pořád někde chodí sám nebo s bratrem. Je na mně moc milý a moje upřímná kamarádka mi tvrdí že se o mě až přehnaně zajímá. Při matice pořád kouká k mé lavici atd. JSEM NAIVNÍ?

díky moc Anna Podhájská  

Vaše odpověď

 
Reagujete na téma: Platonická láska
Jméno: Věk:  Pohlaví: 
Datum přidání:
V rámci uchování anonymity prosím neuvádějte skutečné jméno, napište přezdívku.
Bydlím ve městě (nepovinný údaj)
Prosím používejte háčky a čárky nad písmeny. Ostatním se bude Váš text lépe číst. Děkujeme :-)
Kliknutím na imgmanager.gif vložíte obrázek  Kliknutím na link.gif vložíte odkaz na web
Napište číslici šestnáct:

10 nejnovějších témat v kategorii:

Hlavní nabídka

Jsme na Facebooku

MUDr. Zbyněk Mlčoch Alkoholik.cz Kuřákova plíce.cz Bezplatná právní poradna.cz Psychotesty on-line.cz Příznaky a projevy nemocí Rady a návody Bylinky pro všechny